dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aniceta

Warszawa,mazowieckie

1 221 000 zł137 m² 8 886,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zakątek Brzeziny to kameralna inwestycja w nowoczesnym stylu przy ulicy Ojca Aniceta na warszawskiej Białołęce. Inwestycja dzieli się na dwa etapy, po 8 lokali każdy z przynależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 13 Zakrętów

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł74 m² 6 777,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - Hałcnów. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 pokoi, dwóch łazienek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Chylice-Pólko,mazowieckie

5 000 000 zł332 m² 15 060,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy luksusowy dom mieszczący się w inwestycji Oakland Park - dyskretnej enklawie, łączącej elegancję, spokój oraz bliskość natury parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marmurowa

Sierosław,wielkopolskie

555 000 zł107 m² 5 176,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Sierosław, przy ul. Marmurowej. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie lasów i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł95 m² 6 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż Segment o pow. 94,78m znajdujący się w Markach w pobliżu ul. Wesołej. Lokal mieszkalny znajduje się w segmencie środkowym, a jego rozkład wygląda następująco: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

564 000 zł83 m² 6 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedam następujące domy: a1 dostępny z działką ok. 192 m2 A2 - dostępny z działką ok 150 m2 B1 - rezerwacja B2 - rezerwacja C1 sprzedany C2 - rezerwacja Lokalizacja osiedla to Gronowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 001 zł99 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bielany Dom na Sprzedaz 100m2 okazja! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94 m2 oraz ogródkiem o pow. 50 m2 Aktualnie jest wynajmowany ( warunki najmu przekaże telefonicznie ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marmurowa

Sierosław,wielkopolskie

555 000 zł106 m² 5 221,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazdowa

Marki,mazowieckie

1 979 000 zł295 m² 6 708,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:817 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu z dużą przestrzenią dla siebie i swojej rodziny oraz chciałbyś wprowadzić się bez zbędnych nakładów finansowych to zapewne jesteś w dobrym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

1 520 000 zł420 m² 3 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Oferujemy na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w świetnej lokalizacji przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1469m2, zabudowane budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

2 290 000 zł158 m² 14 455,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Rynek pierwotny willa Wyszyńskiego 76 to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia wpisany w okoliczną zieleń lasu sosnowego w Józefowie. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rączna

Rączna,małopolskie

595 000 zł90 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania dom w stanie deweloperskim 6 pokojowe w 2 poziomowym mieszkaniu z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aniceta

Warszawa,mazowieckie

1 151 000 zł137 m² 8 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:51 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 129 m2 na działce 420m2. Dom znajduje się w Dobrzykowicach na kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olbrachcice

Olbrachcice,lubuskie

548 000 zł114 m² 4 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Funkcjonalny, jednorodzinny dom pod miastem, olbrachcice, wschowa. Zadzwoń:lub. Pamiętaj, że współpracując z wgn Rawicz - biurem nieruchomości działającym terenie Dolnego Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rostkowskiego

Bytom,śląskie

695 000 zł163 m² 4 251,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Lokalizacja domów jest wyjątkowa. Budynki są kontynuacją kameralnego osiedla domów jednorodzinnych na obrzeżu dzielnicy, jednak w sąsiedztwie znajduje się szereg udogodnień dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

769 000 zł139 m² 5 532,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

i podatku pcc! Nowoczesna architektura, energooszczędne i funkcjonalne wnętrza, zlokalizowane w urokliwym otoczeniu drzew. Nowa inwestycja w Opolu - Chmielowicach to kompleks czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Siekierki

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł302 m² 7 119,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Duży dom o powierzchni całkowitej 302 m2 w Radości na dużej zadrzewionej działce, z dużym potencjałem. Duży dom o powierzchni całkowitej 302 m2 w Radości na zadrzewionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Popowo Kościelne

Popowo Kościelne,wielkopolskie

2 100 000 zł650 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:50 300 m²

Sprzedaż bez prowizji. Zespół dworsko - parkowy zlokalizowany w miejscowości Popowo Kościelne gmina Mieścisko, powiat wągrowiecki województwo wielkopolskie. W odległości ok. 38 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

915 000 zł159 m² 5 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wyjątkowy dom wybudowany w 2020 roku położony w prestiżowej dzielnicy Rybnika. Jest w pełni wyposażony, wykończony i urządzony w najwyższym standardzie. Dom: na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 312 000 zł145 m² 9 048,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

: krótko: łazy/ Magdalenka | Nowoczesny dom/bliźniak - 145m2 | 5 pokoi, otwarta kuchnia, 2 łazienki | ul. Spokojna / świetnie skomunikowana okolica / Szkoła/ Las | Wszystkie media : Dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Rogoźnik,śląskie

237 000 zł102 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Sprzedam działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, rogoźnik ul. Kolejowa. Działka w spokojnej i cichej lokalizacji, jednocześnie z dobrym dojazdem do okolicznych miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

548 700 zł109 m² 5 027,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, tani w utrzymaniu, jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej. To świetna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 399 000 zł248 m² 5 633,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom w Kobyłce pod Warszawą. Dom położony jest niecałe 30 km od Centrum Warszawy, zatem szybko i wygodnie dojedziesz stolicy trasą S8 lub kolejką, ze stacji pkp Kobyłka zaledwie 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

515 000 zł137 m² 3 759,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Siekierkach Wielkich - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia bardzo przestronnego i wygodnego domu usytuowanego na pograniczu dzielnic Miedzyń i Osowa Góra. Ten bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

599 000 zł172 m² 3 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu dom wolnostojący o powierzchni 171,99 m2 po podłodze i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Oferta sprzedaży w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

548 000 zł156 m² 3 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jurowce

Jurowce,podlaskie

815 000 zł180 m² 4 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom na działce o powierzchni ok.900 metrów w cichej i spokojniej okolicy oddalonej kilka minut do centrum miasta w miejscowości Jurowce. Dom powstał w 2021 do tej pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz

Motycz,lubelskie

1 650 000 zł235 m² 7 032,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 234,62m2, użytkowej 197,20m2 na działce o pow. 1835m2 w Motyczu. Projekt domu - Letni wieczór M44 Murator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Piaskowe

Pinczyn,pomorskie

415 000 zł171 m² 2 426,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Na sprzedaż dom z garażem na Osiedlu Piaskowym 15 w miejscowości Pinczyn gmina Zblewo w powiecie starogardzkim. Powierzchnia działki 1079 m2. Teren ogrodzony. Doprowadzone media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Asnyka

Żagań,lubuskie

649 900 zł177 m² 3 667,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Nieruchomości oferuje gotowy do zamieszkania, dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143,15 m2, położony w Żaganiu. Ten dwu kondygnacyjny dom, to idealne lokum dla ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz

Motycz,lubelskie

650 000 zł94 m² 6 946,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Domy wolnostojące w stanie Deweloperskim o powierzchni 93,57 m2, na działce o pow. 1100 m2 w Motyczu. Na parterze 93,57 m2: -Wiatrołap 1,54 m2. -Kuchnia 7,53 m2. -Spiżarnia 1,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czogały

Zabrze,śląskie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w Zabrzu Południe os. Wyzwolenia ul. Czogały. Dom o powierzchni użytkowej 140 mkw, działka 394 mkw. Parter - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

589 000 zł130 m² 4 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny, wraz z garażem murowanym, budynkami gospodarczymi oraz wiatą. Dom wraz z budynkami gospodarczymi znajduje się na działce o powierzchni 5,476m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosowa

Sztutowo,pomorskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem. Na piętrze znajdują się dwa duże pokoje/ apartamenty. Mogą służyć jako dwa mieszkania. Na parterze znajdują się trzy pokoje z łazienkami, aneksami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

949 000 zł152 m² 6 243,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz świetnie skomunikowanego domu w Tarnowskich Górach a dodatkowo cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom położony.