dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest ostatni już segment inwestycji położonej wśród terenów zielonych w centrum Kamieńca Wrocławskiego. Nieruchomość wyjątkowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojcieszyce

Wojcieszyce,lubuskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w Wojcieszycach gotowy do wprowadzenia, blisko granicy miasta Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o pow. 120 m2 gotowy do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widok

Skierniewice,łódzkie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domek z możliwością rozbudowy w Skierniewicach (widok) Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 11 m.kw pomieszczenie 16 m.kw pomieszczenie 13 m.kw Typ ogrzewania: ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronisławka

Bronisławka,mazowieckie

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż niedawno wybudowany dom, położony nieopodal stacji pkp Modlin. Wymaga on odświeżenia oraz lekkiego doinwestowania, np. w ogrodzenie czy zagospodarowanie działki. Jest on jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

1 580 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Polecam, dom wolnostojący parterowy usytuowany na działce o powierzchni 463m2 rok budowy 1970, wysokość stropów około 3m Opisywana nieruchomość posiada ogromny potencjał aranżacyjny, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 836,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 4,20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

659 000 zł94 m² 7 010,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dąbrowie, na działce o powierzchni 480m2. Powierzchnia użytkowa domu około 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł94 m² 4 665,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 94,09 m2 w Lesznie - Zatorze. Nieruchomość jest 4 - pokojowa, do lokalu przynależy działka o pow. 220 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołgistów

Łódź,łódzkie

562 000 zł220 m² 2 554,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 220 m położony na działce z ogrodem o powierzchni 384 m . Opis budynku Jest to 3-kondygnacyjny dom z 1987. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

680 000 zł111 m² 6 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

oraz podatku pcc! Na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej lokalizacji, wśród terenów zielonych, a jednocześnie blisko głównych tras komunikacyjnych: wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

730 000 zł179 m² 4 078,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

0% pcc 0% prowizji Inwestycja w trakcie budowy. Gotowy segment będzie optymalną propozycją aranżacji przestrzeni. Idealnym miejscem dla rodziny. Zlokalizowany wśród niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławka

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

849 000 zł136 m² 6 242,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca wyjątkowy dom W stanisławce oferta tylko U nas W biurze! Do sprzedania dom w dwurodzinny o powierzchni łącznej 130m. Lokal pierwszy jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł102 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej góra/dół. Lokal przekazywany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł205 m² 12 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy segment na osiedlu Willanovia w Wilanowie! informacje O nieruchomości: segment 4 kondygnacyjny o powierzchni 205 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł129 m² 6 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. W ofercie przedsywiamy do sprzedaży nowoczesny Dom wolnostojący o powierchni ok. 129m, usytuowany na ładnym kameralnym osiedlu w Grodzisku Mazowieckiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

850 000 zł184 m² 4 610,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Segment narożny położony w miejscowości Ołtarzew, gmina Ożarów Mazowiecki o powierzchni domu 120m2, działki 320m2. Segment w stanie deweloperskim składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Staroniwa. Dom: prezentowana nieruchomość jest idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł135 m² 7 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w północnej części Wrocławia. Domy w stanie o podwyższonym standardzie wykonania oraz gotowe do wprowadzenia po wcześniejszej własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielowiejska

Sandomierz,świętokrzyskie

649 000 zł123 m² 5 276,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: bez prowizji 6 pokoi duża działka 37a powierzchnia domu 123m2 kominek W salonie dostępność od zaraz bezpieczny zakup opis: do sprzedania przestronny dom o powierzchni 123m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

899 000 zł215 m² 4 183,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferujemy Państwu piękny dom wolnostojący w standardzie deweloperskim w Kobylance, nieopodal Jeziora Miedwie. Kupujący nie płaci podatku pcc! Atrakcyjny dom znajduje się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowa

Spalice,dolnośląskie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:124 m²

Polecam Państwu na sprzedaż, unikatowy dom usytuowany w nowoczesnej zabudowie szeregowej w Spalicach - 800 m do granic z miastem Oleśnica. Przestrzeń domu podzielona jest na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogucin

Bogucin,lubelskie

695 000 zł289 m² 2 404,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący z 2022 roku, w stanie surowym zamkniętym, w przepięknej okolicy, blisko zjazdu na S17 dojazdem do Lublina ( 10 min do Al. Kraśnickiej). Powierzchnia całkowita domu 289 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

-Jeleśnia. Pewel Wielka. Dom w zacisznym zakątku Beskidów.- Dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m 2 położony na dużej działce o powierzchni 1502 m2. Dużym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zaodrze

Opole,opolskie

699 000 zł140 m² 4 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Jeżeli potrzebujesz niezależnego, wygodnego domu, a w dodatku położonego w bardzo dobrej lokalizacji, to z pewnością ta oferta Cię zaciekawi. Niniejszym przedstawiam zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

950 000 zł147 m² 6 462,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Węgrzce. Powierzchnia użytkowa bliźniaka 110,33m2 z pięknym ogrodem. Każdy bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dworcowa

Lotyń,wielkopolskie

440 000 zł109 m² 4 036,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na wsi pod szczecinkiem! lotyń gm. Okonek. Oferujemy Państwu wspaniałą nieruchomość ładnie zagospodarowaną, zadbaną i utrzymaną. Nieruchomość składa się z domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

650 000 zł230 m² 2 832,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Dom jednorodzinny W stanie surowym zamkniętym na nowo powstającym osiedlu W parsęcku Kupujący nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Cena zawiera podatek vat. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

380 000 zł115 m² 3 306,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez pcc! bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Jelcz-Laskowice, budowany według projektu Klematis 10 firmy Archon, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nieruchomość : Dom z ogrodem położony na 12 arowej posesji. Parter o powierzchni 146m2 składający się z : Salon z kuchnią 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom na dużej działce nad strumykiem w otoczeniu lasu. Idealna nieruchomość dla osób kochających przyrodę i ciszę. Atuty: - gotowy do zamieszkania - Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszkowo

Liszkowo,zachodniopomorskie

270 000 zł88 m² 3 082,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

niższa cena - zmiana na 270.000 zł 2 KM OD JEZIORA PILE RYGLOWY DOM MIESZKALNY W TRAKCIE ADAPTACJI I PRZERÓBEK Dom ryglowy z końca XIX wieku, o pow. użytkowej 87,6 m2, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lutosławskiego

Białogard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł366 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Luksusowa posiadłość Z gabinetem. Białogard ul. Lutosławskiego. Oferujemy Państwu przestronną i gustownie wykończoną posiadłość w cichej i spokojnej dzielnicy Białogardu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 120m2, całkowitej 180m2 z lokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Świdnicy. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

970 000 zł158 m² 6 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment skrajny położony na nowym osiedlu w Grójcu. Powierzchnia użytkowa 144 m2, całkowitej 158, na działce około 400 m2. Na parterze salon z jadalnią i otwartą kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł167 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący Z zabudowaniami gospodarczymi. Mieszałki, gm. Grzmiąca. Oferujemy Państwu sprzedaż domu wolnostojącego o pow. użytkowej ok. 81 m2 (powierzchnia parteru) wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiełły

Szczecinek,zachodniopomorskie

550 000 zł181 m² 3 038,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:299 m²

Obniżka cenowa. Dom jednorodzinny na osiedlu zachód. Szczecinek ul. Jagiełły Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (skrajny!) położony w bliskiej odległości od parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

839 000 zł129 m² 6 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do kontaktu: tel. Na sprzedaż nowy dom wolnostojący w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy! W miejscowości znajduje się stacja pkp oraz zespół szkolno-przedszkolny! Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

960 000 zł194 m² 4 952,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej około 194 m w Częstochowie dzielnica Parkitka. Nieruchomości położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

699 000 zł120 m² 5 831,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy, nowoczesny Z ogródkiem Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i jasny segment, składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni całkowitej 119,87 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł98 m² 8 119,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ekskluzywnie wykończony i kompletnie umeblowany, 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej, z ogródkiem i miejscem postojowym, położony w Dębogórzu, przy ulicy Sezamkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem w bryle budynku. Lokal.