dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Opole,opolskie

569 000 zł112 m² 5 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w Śródmieściu Opola. Dom (do kapitalnego remontu) o powierzchni mieszkalnej około 100 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Cienista

Sławica,wielkopolskie

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz klimatycznego miejsca na weekendowe wypady i wakacje, tuż przy lesie i czystym jeziorze, a do tego blisko Poznania - ta oferta jest dla Ciebie! Gotowy do wejścia, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wierzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 177 000 zł106 m² 11 103,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szanowni Państwo, polecamy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- szereg skrajny z 2018 r. na osiedlu Wojszyce, obszar Krzyki w sąsiedztwie osiedla Ołtaszyn. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł142 m² 4 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w gminie Czernica - Ratowice. W pełni wyposażona kuchnia wraz salonem. Dom gotowy do zamieszkania. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystra

Bystra,śląskie

1 249 000 zł200 m² 6 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:979 m²

Marzysz O ciszy, pięknym widoku I domu gotowym do zamieszkania? serdecznie zapraszam do zapoznania się Z propozycją domu położonego W bystrej. Nieruchomość gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Będlewo,wielkopolskie

820 000 zł321 m² 2 554,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz mieszkań pod najem lub miejsc noclegowych dla pracowników? Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny, w którym zostało wydzielonych 5 mieszkań (każde z indywidualnym wejściem) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 390 000 zł286 m² 8 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni 1100 m2. Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

679 000 zł116 m² 5 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej bud. 5B (116 m2), która usytuowana jest w Krasnem, obok Rzeszowa. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasiejów

Krasiejów,opolskie

180 000 zł140 m² 1 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w gminie Ozimek. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni około 140m2, posadowiony na działce około 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom z pięknym widokiem na ul Ptasiej! oferujemy państwu do sprzedaży dom W zabudowie szeregowej jeden Z niewielu na rynku W tak atrakcyjnej lokalizacji. Dom jest usytuowany jako skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Frydek

Frydek,śląskie

699 500 zł114 m² 6 135,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Nowa oferta! Dom Jednorodzinny murowany z poddaszem użytkowym na dużej działce 12 ar! lokalizacja: położony w miejscowości Frydek gmina Miedźna 150m2 od lasu, 1,5km do szkoły oraz sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymanowska

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł208 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle funkcjonalny segment w najbardziej pożądanej lokalizacji Warszawy w samym sercu Sadyby. Segment o powierzchni 208 m2 usytuowany na 418 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

990 000 zł205 m² 4 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:733 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Ustroniu dzielnica Hermanice. Bardzo dobra inwestycja do zamieszkania i zarabiania na wynajmie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Legionowo,mazowieckie

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatni dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem Świetnie skomunikowana okolica - piękna część Legionowa bez prowizjii bez pcc Powierzchnia domu na dwóch kondygnacjach 100 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Machowa

Machowa,podkarpackie

379 000 zł138 m² 2 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Marzysz o solidnym domu, w spokojnej okolicy, tuż przy lesie, wybudowanym według indywidualnego projektu? Mam ofertę, która będzie dla Ciebie idealna. Rozpoczęta budowa domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 990 000 zł231 m² 8 633,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje nieruchomość, która obejmuje działkę o powierzchni 0,0525 ha, na której posadowiona jest kamienica wraz z dwoma garażami oraz lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

2 240 000 zł434 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

749 800 zł131 m² 5 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka łączony garażem o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na ładnej działce. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Strusina

Tarnów,małopolskie

700 000 zł109 m² 6 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękna lokalizacja na zamkniętym osiedlu - tylko 4 domy. Powierzchnia 109m2 na 6a działce. Wnętrze każdego segmentu zostało zaplanowane tak, aby efektywnie wykorzystać dostępną powierzchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

659 000 zł135 m² 4 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

884 301 zł138 m² 6 420,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów szeregowych w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej (gdańsk - Zakoniczyn). Segment skrajny: 2 piętra o łącznej pow. użytkowej: 108,52 m o rozkładzie: - parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasińskiego

Szczucin,małopolskie

530 000 zł103 m² 5 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam do sprzedania 2 domy jednorodzinne parterowe z dachem czterospadowym Domy znajdują się w Szczucinie na ul. Krasińskiego. Każdy dom na działce 600 m2. Pierwszy dom wg. projektu blanka bobo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

2 490 000 zł310 m² 8 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i częściowym podpiwniczeniem | działka 11 arów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom na prawie 11 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

539 000 zł66 m² 8 128,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Segmenty w zabudowie parterowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu segmenty w zabudowie szeregowej parterowej powstające w ramach nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Aroniowa

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

870 000 zł129 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Oferta dostępna tylko U nas Prezentowany 129 mkw dom urządzony funkcjonalnie i wygodnie, położony jest na przestrzennej działce w Chrząstawie Wielkiej. A wszystko to w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. C3

Węgrzce,małopolskie

1 499 000 zł157 m² 9 547,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na północy Krakowa w miejscowości Węgrzce. Lokalizacja Węgrzce to doskonała lokalizacja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Kazimierz,łódzkie

789 000 zł136 m² 5 806,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Szukasz komfortowego domu z dobrym dojazdem do Lutomierska czy Łodzi a jednocześnie blisko lasu i terenów rekreacyjnych? Na sprzedaż dom położony zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Byczyna

Jaworzno,śląskie

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu w o powierzchni użytkowej 74 m2 stojący na działce o powierzchni 811m2 w Jaworznie w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kotsisa

Kraków,małopolskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferujemy do sprzedania dom O pow. Całkowitej ok.120 M2, UŻYTKOWEJ 70 M2 NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 6,3a W KRAKOWIE W DZIELNICY WOLA DUCHACKA CO SPRZEDAJEMY? Dom do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł185 m² 8 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Tylko U nas! Do sprzedania komfortowa nieruchomość w atrakcyjnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji w pobliżu Atrium Targówek z dala od miejskiego zgiełku. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 860 000 zł185 m² 10 037,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Podkowa Leśna to niespełna czterotysięczne miasto pod Warszawą, którego unikalny na skalę Polski charakter stanowi realizacja howardowskiej koncepcji miasta ogrodu. Założona w 1925 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

750 000 zł121 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy dom w Kiełczowie w zabudowie bliźniaczej. Zakup bez prowizji i pcc! Dom o powierzchni całkowitej 121 mkw, powierzchnia użytkowa 102,5 mkw z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 478,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szukasz wygodnego, funkcjonalnego domu blisko Kielc? - Zależy Ci na 3 lub 4 oddzielnych sypialniach + przestronnym salonie z aneksem? - Ogródek, garaż - to kolejne dodatkowe atuty? - Bezwarunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Dambnik

Bojano,pomorskie

930 000 zł125 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku. Dom znajduje się w otoczeniu lasów, w cichej okolicy z kameralną zabudową. Bojano jest doskonałym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Druska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 000 zł204 m² 2 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Dom W elblągu ul. Druska Z dużą działką-super lokalizacja (elbląg, druska) Sprzedam nieruchomość, wolnostojący dom mieszkalny w Elblągu przy ulicy Druskiej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomośc gruntową o powierzchni 921 metrów kwadratowych, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 90 m2. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

590 000 zł161 m² 3 665,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Na sprzedaż piękny dom w Murowańcu - w stylu nowoczesnej stodoły. Projekt pracowni Extradom - "pogodny" o pow. całkowitej 160,97 m2, użytkowej 137,62 m2, oparty na prostym rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Koronowo,kujawsko-pomorskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy (bliźniak) o powierzchni 78 m2 w Koronowie. Położony jest na pięknej działce o powierzchni 478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do sprzedania bardzo zadbany, wolnostojący dom, położony w Niechobrzu, 13km od centrum Rzeszowa. Dom o powierzchni użytkowej ok. 100m2,.