dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Benoit

Łódź,łódzkie

1 519 000 zł146 m² 10 404,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu zlokalizowanego na cichym i rodzinnym osiedlu Leśnym w Łodzi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł171 m² 9 671,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

639 000 zł122 m² 5 233,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Tylko dla naszych klientów, możliwość wykonania dodatkowych udogodnień w preferencyjnej cenie: -Drewniana wiata garażowa (idealne i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiślinka,pomorskie

1 190 000 zł124 m² 9 596,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w mekintoszach 6_839' z ceną: 775 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedlce

Siedlce,mazowieckie

450 000 zł122 m² 3 697,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 031 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w spokojnej okolicy, który jednocześnie zapewni komfort i funkcjonalność? Mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę! Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą- dom wolnostojący, posadowiony jest na bardzo dużej, urokliwej mającej o pow. 1281 m2 działce budowlanej. Oferujemy Państwu Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

1 183 000 zł101 m² 11 712,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach 2_1074' z ceną: 650 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modła Królewska

Modła Królewska,wielkopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Modle Królewskiej, gmina Stare Miasto, powiat koniński. Domy oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 880 000 zł215 m² 8 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Duży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 215m2, powierzchni użytkowej 175m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

879 000 zł256 m² 3 433,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz komfortowego domu w dobrej cenie? A może poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej do remontu i rozbudowy? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Przedmiotem sprzedaży jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzibice

Dzibice,śląskie

164 900 zł70 m² 2 355,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom wolnostojący w malowniczej okolicy | Dzibice zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Kazuń Polski,mazowieckie

1 349 000 zł223 m² 6 049,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Aktualizacja: zawarta umowa przedwstępna. Prezentacje i sprzedaż wstrzymane. NA sprzedaż uroczy I ekonomiczny W utrzymaniu dom na dużej działce otulina kampinoskiego parku Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

948 000 zł160 m² 5 919,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Nowa niższa cena Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom o pow. użytkowej 153,19 m2 z garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 12,7 arów w pięknej, malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kownaciska

Kownaciska,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 768,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy w miejscowości Kownaciska Nowoczesny dom szkieletowy o powierzchni użytkowej 101,90 m Położony na działce o powierzchni 1000 m Budynek znajduje się zaledwie 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rąty,pomorskie

555 000 zł68 m² 8 161,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kasia 2_1092' z ceną: 452 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowosielce

Nowosielce,podkarpackie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn (pow. sanocki). Dom jest z 1965 roku, murowany w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mieroszyno,pomorskie

901 000 zł93 m² 9 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'jadwiga Z-241_859' z ceną: 571 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krokusowa

Rzeszów,podkarpackie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na spokojnym, zielonym osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Dom znajduje się na działce o powierzchni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł160 m² 8 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom wolnostojący o pow. ok.165m2 usytuowany na działce 1500m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

789 500 zł235 m² 3 358,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej idealne dla inwestora. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadków,dolnośląskie

859 000 zł107 m² 8 017,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Promocja do końca Czerwca na wybrane domy do 50 000 zł, przy podpisaniu umowy deweloperskiej do 30 czerwca. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Sadkowie Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jesionowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

639 000 zł89 m² 7 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom, który daje oddech gotowy do zamieszkania segment z ogrodem w spokojnym Dominowie Szukasz domu z duszą, przestrzenią i pięknym widokiem? Dominowo, ul. Jesionowa tu budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielony Grąd

Zielony Grąd,warmińsko-mazurskie

289 000 zł67 m² 4 300,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Oferta Na sprzedaż dom jednorodzinny 67,2mkw plus sześć działek o łącznej powierzchni 1295 m2 - Rzeczna, pasłęk. Lokalizacja Łączna, rzeczna, gmina Pasłęk doskonale zlokalizowane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 820 000 zł300 m² 6 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Na sprzedaż dwa piękne domy w Gorzowie Wielkopolskim o wysokim standardzie w spokojnej okolicy na kameralnym małym zamkniętym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipowa,śląskie

469 000 zł186 m² 2 521,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

NA sprzedaż dom położony W lipowej. Urokliwa lokalizacja w otoczeniu malowniczych widoków na panoramę Beskidów. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia domu to ok. 132m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Władysławów,mazowieckie

890 000 zł90 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o posiadaniu własnego miejsca na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie w malowniczej, leśnej scenerii lub inwestora, który szuka gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jurowce,podlaskie

1 100 000 zł273 m² 4 022,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 326 m²

Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji - Jurowce Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Jurowce, przy ul. Lipowej. Ta lokalizacja daje gwarancję ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabka-Zdrój,małopolskie

2 999 000 zł1 000 m² 2 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę w miejscowości Rabka-Zdrój. Rabka-Zdrój to znane w Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych, którego bogactwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 179 900 zł144 m² 8 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 144 m2 posadowiony na działce ok. 350 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -Sień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie dom w zabudowie dwulokalowej w Adamowiźnie pod Grodziskiem Maz. Nowoczesna architektura budynku oraz ciche miejsce nieopodal obiektów użyteczności publicznej. Powierzchnia ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podolszyn,mazowieckie

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Podolszynie! Odbiory: II kwartał 2025 0% pcc | 0% Prowizji Świetna lokalizacja i dojazd do Warszawy! 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

980 000 zł132 m² 7 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Klucze W biurze! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica na nowym osiedlu domów jedno rodzinnych w pięknym otoczeniu lasów Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gliwy

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł74 m² 11 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

4 pokoje| 74,40 m2 | ul. Gliwy | Rzeszów oś. Słocina Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 79,30 m2. usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 133 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż. Lokalizacja: dom znajduje się we wsi Kościerzyce, ok. 3 kilometry od centrum Brzegu. Dane ogólne budynku: na ścianach w całym domu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

1 749 000 zł248 m² 7 044,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Leszno

Leszno,wielkopolskie

529 000 zł83 m² 6 364,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Bez podatku pcc (od czynności cywilnoprawnej) Mamy przyjemność przedstawić Państwu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Borówki,podkarpackie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Borówki gmina Chmielnik. Dom o powierzchni użytkowej ok. 130m2, oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bluszczowa

Gdańsk,pomorskie

2 175 000 zł155 m² 13 509,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kos_2_603' z ceną: 1025 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Deyny

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 730,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul.Kazimierza Deyny w Pruszczu Gdańskim. Projekt skierowany jest do osób ceniących komfort, prywatność oraz bliskość natury, przy jednoczesnym szybkim.