dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 055 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 150m2, usytuowany na działce o powierzchni 2055m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł634 m² 1 561,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:634 m²

Ursynów Działka: 634m2 Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego: 381m2 Typ działki: mieszkaniowo usługowa Budynek do generalnego remontu / rozbiórki ________________________________________ Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł144 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Osiedle domów wolnostojących - przeginia duchowna N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy wolnostojące w stanie deweloperskim 15 km od granic miasta Krakowa. Wszystkie domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł367,40 m² 4 354,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dwupokoleniowy wybudowany 2011r. Dom położony w Stargardzie na osiedlu pyrzyckim pomiędzy domami jednorodzinnymi Dom składa się z dwóch niezależnych części: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł153 m² 8 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, piękna działka, 153 m - Nowy Świat / ul. Wichrowe Wzgórze Lokalizacja - spokój, zieleń i bliskość miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł120 m² 5 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Marzysz o własnym kącie w malowniczych Bieszczadach, gdzie czas płynie wolniej, a natura zachwyca na każdym kroku? Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107,62 m² 6 968,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego parterowym budynkiem mieszkalnym. Budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł119 m² 4 957,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w sercu Borów Tucholskich - jednego z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów Polski. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 800 zł162,30 m² 6 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.163 m2, która posadowiona jest na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł138,30 m² 6 146,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ofertę sprzedaży stanowi połowa bliżniaka położona w miejscowości Krępiec, zaledwie 15km od Lublina. Dom o powierzchni całkowitej 138,3m2 składa się z: parter: 1. Wiatrołap 2. salon 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 999 zł157 m² 4 458,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 157,91 m , położonego w miejscowości Deszczno przy ul. Szkolnej (66-446), przy ulicy Skowronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł226,95 m² 1 740,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Przystajń. Stan surowy, działka 1525 m . Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 999 zł214,61 m² 6 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bez prowizji! hit cenowy Dom 215 m z działką 9 ar Jastkowie! 0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 215 m , położony na działce 9.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący na dużej działce w Pokrzywnicy, gm. Szydłowo. Dom o pow. mieszkalnej 93 m 2 + garaż w bryle budynku 27 m 2. Salon o pow. 31 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł170 m² 3 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł175 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy dk52 (kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od Kęt Oferuję dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł203 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w kierunku na Wrocław o powierzchni użytkowej 171,40m2 + garaż na działce o powierzchni 1200m2. Opis domu: bardzo dobrze przemyślana wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Agencja nieruchomości homeserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu o pow. całkowitej 85 m2 na działce 1540 m2 przy ul.Świętokrzyskiej. Dom do gruntownego remontu, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,09 m² 10 903,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Akm nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny o konstrukcji drewnianej. Budynek łączy w sobie urok domu rekreacyjnego z pełną funkcjonalnością domu całorocznego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł135 m² 6 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87 m² 6 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł174 m² 8 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Widokiem na Panoramę Gór - Ustroń Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w malowniczej części Ustronia. Ta nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł221,36 m² 5 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przepiękny, komfortowy dom wybudowany w 2011r metodą tradycyjną, ocieplony, pokrycie dachu wełną mineralną i dachówką ceramiczną. Powierzchnia domu 221,36mkw, działka 0,3101h pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 129 m²

Dom pod Kołobrzegiem na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 3.129 m2, znajdujący się w Stramnicy, jedynie 5,5 km od Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu i 6 km od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł187 m² 7 165,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Świdnik Duży Drugi. Dom znajduje się w odległości kilku kilometrów od Lublina i Świdnika do obu miejsc dojazd samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 043 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stwórz swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł180,30 m² 21,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Jaśle z wyjątkowym potencjałem idealny dla rodziny lub pod działalność usługową Wyjątkowa oferta sprzedaży domu z działką i garażami, położonego w Jaśle,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,23 m² 10 091,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w centrum Torunia zlokalizowanego w pięknej zielonej dzielnicy. Przestronny i słoneczny dom czeka na swoich nowych właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł117 m² 2 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na działce o powierzchni 12,47 ar w Hłomczy, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Sanok 14 km, brzozów 29 km.,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom bliźniaczy w zlokalizowany 9 kilometrów od Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł195,90 m² 4 211,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny na nowym osiedlu 1 km od wieruszowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Bonin, zaledwie 5 km od Koszalina. Nieruchomość została wybudowana w 2007 roku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 237 297 zł79,01 m² 15 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 244 m²

Nowa Inwestycja w Sercu Karkonoszy: twój wymarzony dom w Szklarskiej Porębie! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i życiu w otoczeniu majestatycznych gór? A może.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł231 m² 5 411,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:813 m²

gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! możliwy dochód : 16800 zł Swarzędz ul. Kilińskiego dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 189 m2 położony na działce 405m2 , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł113,59 m² 8 090,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Osiek nad Wisłą, w spokojnej i zielonej części gminy Obrowo. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł204 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:898 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu położonego w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Oławy, przy ulicy Orlej. To miejsce, które łączy komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł814,18 m² 8 351,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Wyjątkowa rezydencja z widokiem na Odrę | Basen | Spa | 1,3 ha prywatności | Siadło Dolne Zapraszamy do świata, w którym luksus spotyka się z naturą, a codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł232 m² 7 112,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy.