dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

999 000 zł84,29 m² 11 851,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szeregowiec 84,29 m z ogródkiem | Szczepankowo | 2 miejsca | Bez prowizji Szeregowiec o powierzchni 84,29 m z prywatnym ogródkiem, położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż doinwestowany luksusowy dom z basenem przy ul. Olęderskiej w Toruniu. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 1270.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140,70 m² 6 389,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Tychach dzielnica Urbanowice. Powierzchnia działki: 344 m2 Powierzchnia użytkowa: 140,7m2 Układ pomieszczeń: parter: - wiatrołap; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł176,71 m² 3 729,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:528 m²

Nowa, niższa cena! Przestronny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej prawie 180 m2., użytkowej ok.148 m2., położony na działce o powierzchni 538 m2, znajdujący się na prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł500 m² 14 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,80 m² 7 203,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw / w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu / okna tarasowe na ogród przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Tarnowie, ul. Mieszka I - idealny dla rodzin lub inwestora! Jeśli marzysz o wygodnym, przestronnym domu na spokojnym osiedlu, a jednocześnie blisko centrum, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Wyjątkowy dom blisko natury - komfort, styl i niskie koszty utrzymania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego, nowoczesnego domu położonego w Zborowcu, niedaleko Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł338 m² 7 396,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł107 m² 3 737,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w Świniowicach - działka 750 m pod lasem! W cenie materiały do wykończenia domu pod klucz! Oferujemy urokliwy dom o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,19 m² 7 469,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją położoną koło Opola w Polskiej Nowej Wsi. Cała inwestycja składa się z 18 dwulokalowych budynków jednorodzinnych, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł660 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym - wojbórz, gmina kłodzko idealna dla rolnika oprócz zadbanych budynków , ogrodzonego terenu spory areał ( ok 5 ha) Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł123 m² 5 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja kilku szeregów w stanie deweloperskim w Krzykowie Na parterze znajduje się salon o pow 32,7m2, aneks kuchenny 6,5m, wc z natryskiem o pow 3m, wiatrołap 4,2m Na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł278 m² 1 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam zabytkową kamienicę w centrum miasta Leszno, ul. Kościelna. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki dużemu metrażowi oraz ilości pomieszczeń. - mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł197 m² 11 421,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom w Mostach koło Gdyni, zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności i estetyce. Wyjątkowy, przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 197m w Mostach, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł250 m² 2 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej ponad 250m2+ dodatkowe 200m2 na piętrze które można zaadoptować według własnych potrzeb. Do budynków są.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł155,27 m² 6 794,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem, klimatyzacją i pv - Zagacie, blisko Krakowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2011 roku, usytuowany na działce o powierzchni 7,22 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł139,48 m² 4 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowe domy w stanie surowym zamkniętym w Czarnym Borze przy ulicy Polnej - oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł90 m² 10 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej w niemczu/jagodowie. Umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,27 m² 9 527,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210,55 m² 6 169,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Wyjątkowy dom na dajtkach po gruntownym remoncie, z osobnym mieszkaniem Daniel Brzoza Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł190 m² 2 094,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Wolnostojący piętrowy dom mieszkalny w całości podpiwniczony na bardzo dużej działce ponad 1600m2 Dom z dużą działką Kalety Spokojne miejsce do życia, nie projekt pod presją. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Niedziałkowskiego w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 122 m kw, powierzchnia działki wynosi 203.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł130,29 m² 5 833,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dużym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł237,18 m² 2 356,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Tylko u nas! 0% podatku pcc! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom gotowy do wykończenia z 2025 roku położony w Babicy zaraz obok realizowanego węzła S-19.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł282 m² 26 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Prezentujemy na sprzedaż luksusowy ekologiczny dom w typie skandynawskim na pięknie zagospodarowanej działce Bardzo wysoki ekologiczny standard wykończenia. Dom wykonany z drewna fińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł270 m² 1 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z lat 70-tych, zlokalizowany w Sułkowicach (koło Andrychowa), na działce o powierzchni 10,43 ara. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty duży, wolnostojący dom dający swobodę aranżacji i wiele możliwości wykorzystania, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł188 m² 1 994,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Przestronny dom z ogromnym potencjałem idealny dla rodziny, która szuka miejsca do życia lub inwestycji. Przestronny układ pomieszczeń, duże pokoje i dwie łazienki sprawiają, że ta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 723 m²

Sprzedaż. Atrakcyjna Nieruchomość dom 63m2. Bud. Gosp. 65m2. Działka 2723m2. Rogoźno. Polecam na sprzedaż ciekawą Nieruchomość składającą się z okazałej działki przemysłowo - budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 106 m , usytuowany na działce o powierzchni 1 120 m , bezpośrednio przy lesie, w miejscowości Żelechów. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł130 m² 34 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:93 924 m²

Atuty nieruchomości: - bezpośrednia bliskość natury, - cicha i spokojna okolica, - dom do własnej aranżacji, - bardzo duża działka, - duży zbiornik wodny z pomostem na własnej działce, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł193,10 m² 7 509,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:748 m²

Międzyborów | ul. Kopernika 43 W spokojnej, zielonej części Międzyborowa, przy kameralnej ulicy Kopernika, znajduje się przestronny dom wolnostojący z funkcjonalnością idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł359 m² 9 470,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 098 m²

Wyjatkowy, elegancki dom- o ponadczasowej architekturze, oaza spokoju w zielonym otoczeniu z pięknymi widokami na góry. Wnętrze domu oferuje przestrzeń i wygodę, połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł213 m² 7 976,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 375 m²

Piękny dom dla Twojej rodziny! Ten przestronny dom o powierzchni użytkowej 178m2 znajduje się na ogrodzonej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3000m2, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł265 m² 6 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż duży dom, idealny dla rodzin z dziećmi oczekujących spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. Dom będzie również świetnym wyborem dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przytulny dom bliźniak częstochowa wyczerpy-aniołów Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m , a jego cena to 980 000 pln, co daje 9 800 pln za metr kwadratowy. Jest to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij