dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

1 179 000 zł143,57 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jesteśmy dostępni także wieczorami i w weekendy - zadzwoń Atuty domu garaż + dodatkowe miejsce postojowe w cenie ogrzewanie podłogowe w całym domu wentylacja mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 548 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Dom Wziąchowo Wielkie w Dolinie Baryczy super lokalizacja oraz super cena. Możliwość wynajmu oraz zamiany na dom może być do remontu lub mieszkanie lokalizacja na terenie Dolnego Śląska Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,30 m² 8 099,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Numer oferty w biurze 91-163 Kupujący Nie Płaci podatku 2% pcc! Polecam do sprzedaży dom typu bliźniak w domu dwulokalowym parterowy z poddaszem nieużytkowym (rozpoczęcia budowy 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł189 m² 4 386,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prezentacja wyłącznie z agentem kanon po wcześniejszym umówieniu spotkania. Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny budynek jednorodzinny wolno stojący parterowy z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia z dużą jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Rumiankowe Zacisze segment 119m2 z działką 168m2. Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem, położony na kameralnym osiedlu Rumiankowe Zacisze w zielonej części Starej Wsi. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł155 m² 5 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 553 m²

2 domy w cenie jednego Domu - Szczerbice obok Rybnika Pierwszy Dom do zamieszkania - Drugi dom do wykończenia! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację Możesz też wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 000 zł105,20 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 91 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł121 m² 5 297,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł104,24 m² 7 962,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Gotowe domy Osiedle mono to przemyślana zabudowa dwóch budynków dwulokalowych, stworzona z myślą o komforcie, funkcjonalności i jakości codziennego życia. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 000 zł150,59 m² 8 818,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:965 m²

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 965 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Lichenia Starego. Działka gruntu zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 125.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 206 m2, położony na działce 1060 m2, zlokalizowany w miejscowości Lipków, gm.Stare Babice. Prezentowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:349 m²

W naszej ofercie duży dom o powierzchni 339 m2, położony w Międzyzdrojach przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość położona w spokojnej części Międzyzdrojów (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł372 m² 6 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce. Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja, dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim uwaga:!. W cenie 410tyś domy się wyprzedały i jest nowa cena, wyższa ale i tak dobra. Inwestycja na etapie wstępnym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150 m² 3 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Divo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Trzebini, położony przy ul. Św. Stanisława, zaledwie kilka minut od Rynku. Nieruchomość o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny - Sulechów Brzezie więcej informacji : tel.   Tylko u Nas Dom wolnostojący o powierzchnia użytkowej 119,6 m2 (całkowitej 140 mkw)-.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł81 m² 30 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:56 624 m²

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł130,60 m² 8 415,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Szukasz nowoczesnego, parterowego domu dla rodziny, która potrzebuje komfortowej przestrzeni i szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ten dom w projekcie Dom w Akebiach oferuje 101,8 m wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120,60 m² 6 550,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż segment domu w Jaworze - osiedle Zacisze, ul. Stanisława Wyspiańskiego Prezentujemy ofertę sprzedaży segmentu domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 120.6 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł210 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nieruchomość Z potencjałem W uzdrowiskowej miejscowości solec-zdrój, w powiecie buskim, woj. Świętokrzyskie. Oferujemy do sprzedaży przestronny i wyposażony dom, położony.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł136,28 m² 2 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości M2 Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Naryjski Młyn, gmina Miłakowo, województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy dom w malowniczej okolicy Świeszewo koło Gryfic Cena: 989 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Ciechanowcu przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość idealna dla rodziny, ale również jako dom letniskowy lub inwestycja pod wynajem pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł220 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecamy do sprzedaży 4 poziomowy dom w Brzezinach z 7 pokojami, kuchnią, 2 łazienkami i wc. Posiada 220 m2 powierzchni całkowitej, zlokalizowany na działce o powierzchni 970 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 300 zł178 m² 11 125,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Dolnego Śląska w Miszkowicach, tuż nad Zalewem Bukówka. To miejsce cenione za.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 365 m²

Cudowna winnica z dużym potencjałem w Gwoznicy Górnej. Winnica powstała w 2014 roku jako rodzinny projekt. Uprawiane z wielką troską winorośle zajmują około 1,40 ha. Wśród nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki, w powiecie Żyrardowskim. Dom w stanie surowym zamkniętym. Porządnie zbudowany, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł142 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 126 m - Skowarcz - działka 520 m - 3 min do pkp Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł178 m² 4 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Lubinie na ul. Rataja. Dom w zabudowie bliźniaczej (dotyczy lewego segmentu). Dom wybudowany w 2010r. stan deweloperski o powierzchni 178m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 536 m²

Polecam Państwu gospodarstwo rolne składające się z budynku mieszkalnego oraz stodoły, obory, garaży, wiaty, drewutni. Zabudowana położone są na działce o powierzchni 3536 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 060 000 zł323 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Villa moderna II nowowczesne ville miejskie - domy jednorodzinne wolnostojące izabelin-hornówek przedsprzedaż Oferta dodtyczy domu nr 02 Oferujemy do sprzedaży nowoczesną villę miejską położoną.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł88 m² 4 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 626 m²

Dom z potencjałem + duża działka 40 arów w miejscowości Zbydniów, gm. Zaleszany Cena 430 000 zł (do negocjacji) W ogłoszeniu zamieszczono wizualizację przedstawiające przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Stan surowy zamknięty Na zdjęciach przykładowe, poglądowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł202 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa.