dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżówki

Krzyżówki,kujawsko-pomorskie

599 000 zł187 m² 3 203,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom parterowy w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita domu wynosi 187m2, z czego 150m2 stanowi powierzchnia użytkowa. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

697 000 zł140 m² 4 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Do sprzedaży dom w zacisznej uliczce ,w pobliżu lasów na przedmieściach Warszawy, w miejscowości Olszewnica Stara, położony w malowniczej, pięknej i szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

870 000 zł243 m² 3 580,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Godna zainteresowania nieruchomość w doskonałej lokalizacji blisko centrum w Lesznie na Zatorzu. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi dom jednorodzinny o powierzchni 158m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domecko

Domecko,opolskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom o powierzchni 150 m2, 4 km od Opola do sprzedania. Położony na działce 13,2 ara, nie jest usytuowany przy głównej ulicy , tylko w cichej odnodze. Jest to droga asfaltowa, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony /istnieje możliwość wykonania dodatkowego pokoju/. Osiedle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,opolskie

959 000 zł111 m² 8 608,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 111,4 m2 posadowiony na dużej ponad 11 arowej działce położony w Zawadzie. Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miechów,małopolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom, zlokalizowany w centrum Miechowa, 30km od Krakowa, poł godziny jazdy samochodem. Dom odświeżony, gotowy do wejścia lub lekkiej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Długołęka,dolnośląskie

1 199 000 zł138 m² 8 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Opiekun oferty: tel: oferta na wyłączność dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 1/2 bliźniaka o ujmującym wykończeniu, z zagospodarowanym ogrodem. Dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł127 m² 5 043,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Senatorska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wolany

Wolany,dolnośląskie

1 050 000 zł143 m² 7 365,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z ogrodem 15 min spacerem od centrum Polanicy-Zdrój Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 440 000 zł232 m² 6 198,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Niepowtarzalna oferta! Piękny, klimatyczny dom pośród wspaniałych drzew i krzewów. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 119 800 zł167 m² 6 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na Pięknej Dzialce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 167 m2, posadowiony na pięknej, dużej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelnicka

Kraków,małopolskie

799 000 zł127 m² 6 377,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem o łącznej powierzchni 127 m2 w inwestycji Zielone Kościelniki, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zelczyna

Zelczyna,małopolskie

739 000 zł135 m² 5 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wolnostojący nowoczesny dom W stanie deweloperskim W otoczeniu zieleni - zelczyna N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 122 m2 na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wojkowice,śląskie

570 000 zł127 m² 4 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Funkcjonalny dom 127 m2 na działce 811 m2. Wojkowice. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: pokój 14,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł1 350 m² 1 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w super lokalizacji na Czyżkówku oferta dla inwestora Na sprzedaż nieruchomość na którą składają się: 1. Duży dom (450 m/kw), idealny na wynajem pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 190 000 zł148 m² 8 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy 148 m2 opiekun oferty Tel: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu szeregowego w Mokronosie Dolnym przy ul. Wiśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łagiewniki Małe

Łagiewniki Małe,śląskie

1 150 000 zł183 m² 6 284,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta? Ta propozycja jest skierowana do Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielna

Otwock,mazowieckie

670 000 zł170 m² 3 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

: w skrócie: otwock - Świder | dom typu bliźniak | 5 pokoi | kuchnia | łazienka | prysznic | wc | podpiwniczony | garaż w bryle budynku | pow. użytkowa 135 m2 | pow. działki 322 m2 | poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dominów,lubelskie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ciekawa oferta dla dużej rodziny! Przestronny, duży dom w centrum Dominowa. Nieruchomość z 2015 roku, zlokalizowana na działce o powierzchni 900m2. Dom o powierzchni całkowitej 360m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł144 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje piękny dom w zabudowie szeregowej , środkowy segment, zbudowany w 2011 roku, położony w spokojnej i zielonej części Cieplic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnogoździce

Czarnogoździce,dolnośląskie

469 999 zł120 m² 3 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Dom wolnostojący 120m2 5 pokoi działka 2000m2 czarnogoździce/krośnice/milicz dolina baryczy Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120,00m2 (całkowita powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Łódzka

Kalisz,wielkopolskie

250 000 zł150 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Sprzedaż 2/3 udziałów W kamienicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2/3 udziałów w kamienicy w Kaliszu na ulicy Łódzkiej. Powierzchnia działki 448m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opatów

Opatów,świętokrzyskie

600 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Opatowa (przy rynku) o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym Na parterze znajdują się 4 (pomieszczenia) lokale (wcześniej zaadoptowane pod gabinety medyczne),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł55 m² 8 382,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu przepiękny dom na osiedlu domów szeregowych. Dlatego jeśli marzysz o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego, ale nie stać Cię na budowę takiego domu od podstaw, rozważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

490 000 zł206 m² 2 373,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Na sprzedaż dwurodzinny dom, dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami, z dużą działką, czerwionka Leszczyny, czuchów. Cena 490 000 zł. Szczegóły ogłoszenia: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 189 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 pokojowego domu w Luboniu. Powierzchnia nieruchomości to ok 160 m2 plus piwnica i budynek gospodarczy z garażem, natomiast działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łysiec,śląskie

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 880 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący, położony w miejscowości Łysiec, gm. Starcza. Dom o powierzchni 130 metrów kwadratowych, w skład której wchodzi: piwnica/parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł325 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość usługowo-mieszkalną na Bartodziejach Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w skład której wchodzą: - parter (140 m2), na które składa się: 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Celestynów

Celestynów,mazowieckie

880 000 zł128 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do sprzedania urokliwy, 4 pokojowy wolnostojący całoroczny dom z bala o pow. całkowitej 128 m2, użytkowej po podłodze 85 m2, liczonej podatkowo 76 m2, z wolnostojącym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 265 000 zł180 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bardzo solidnie zbudowany dom ( bliźniak) z najlepszych materiałów. Bardzo dobrze ocieplony ( styropian grafitowy - 30 cm), fundamenty izolowane styrodurem, poddasze ocieplone wełną rockwool. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł117 m² 5 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom | 4 pokoje | Działka 3 ary | Rzeszów Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Boguchwała. Segment skrajny. Powierzchnia całkowita domu to 117 m2 natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Żłobizna,opolskie

499 000 zł85 m² 5 885,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska w Żłobiźnie przy ulicy Liliowej! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą II etapu osiedla! Inwestycja "willowy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł134 m² 3 733,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamynieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu lewy (L1) segment nieruchomości w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Łąkowej w północnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł116 m² 6 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 400 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Walidrogi

Walidrogi,opolskie

660 000 zł133 m² 4 957,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Masz dość bloku, marzysz o domku w cichej malowniczej miejscowości niedaleko Opola ? Zatrzymaj się i zobacz. Tylko U nas! Proponujemy Państwu nowy 2-kondygnacyjny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł165 m² 4 713,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom o powierzchni 165 m2, w Bydgoszczy Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji na Prądach, budowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Kąty Rybackie,pomorskie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz inwestycji nad morzem? pewna lokata kapitału W kątach rybackich! Atuty: - dom wolnostojący - budynek oddany do użytku w tym roku - piękny widok na las oraz na zalew wiślany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

585 000 zł119 m² 4 915,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej został ostatni środkowy segment Ul Starowapienna 33 ab dom ma nadany numer po odbiorach. Dom wybudowany z wysokich jakości materiałów. zewnątrz wykończony.