dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Promocja wiosenna tylko 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Zakochaj się w tym pięknym miejscu. To tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Dom całoroczny lub weekendowy. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł362 m² 3 812,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 2 10 ,61m2 , zlokalizowany w miejscowości Olsztyn przy ul. Mstowskiej. Dom- z początku lat 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł80 m² 2 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 74 m2, wybudowany na dużej działce o powierzchni 2874 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 24 m2 - przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł437 m² 5 377,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Na sprzedaż solidny, dobrze zaprojektowany dom o powierzchni 437 m , położony 14 km od Szczecina , w spokojnej części Dobrej. To propozycja dla osób, które potrzebują dużego metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - Brzezinka, gm. Brzeźnica Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł196 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196 m2 znajdujący się w miejscowości Adamów gm. Kłomnice. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł118,68 m² 8 426,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 489 m²

Sprzedam dom w Saczynie. rozkład domu Parter - salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, mały pokój. Piętro - 3 pokoje, garderoba , łazienka, na działce znajduje się budynek gospodarczo- garażowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem blisko lasu we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Dom w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Stan surowy. Podwyższony standard wykonania - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie, wykończony materiałami wysokiej jakości. Na całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł230,21 m² 5 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim wg projektu Dzierlatka III styl z garażem 2-st. [A], położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127,70 m² 10 884,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 509 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Dąbrowa, niespełna 10km od Poznania. Atrakcyjne miejsce dla osób lubiących obcować Z naturą! Super lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł263 m² 5 703,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Otwock 263 m2, działka 2010 m2 Komfortowy dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zadbanej działce. Dom został wybudowany w 1997 r. W 2006 przeszedł remont kapitalny. Charakteryzuje się się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu urokliwej miejscowości Kaźmierz, niedaleko Tarnowa Podgórnego oraz Poznania. To komfortowe rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł130 m² 2 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:935 m²

*** 4 minuty do Raciborza *** To dom idealny dla większej rodziny, z bardzo dużym potencjałem - tu wszystko możecie dopasować po swojemu. Do tego działka o powierzchni prawie 10 arów - łatwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 565 m²

Szukasz miejsca, które łączy w sobie urok górskiego życia z realnym potencjałem zarobkowym? Przedstawiamy nieruchomość w Mysłakowicach przy ul. Łokietka 10C, która przez lata była.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł233 m² 1 373,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem ( w tym przypadku nie jest to jedynie slogan), idealny dla osób z wyobraźnią i zamiłowaniem do tworzenia niepowtarzalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł161,73 m² 7 110,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT MIESZKANIA DOM bliźniak w stanie deweloperskim 4 pokojowe w 2 poziomowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom bliźniak W łodzi, złotno zakup od firmy bez podatku pcc I bez prowizji Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia domu: 145 m Powierzchnia działki: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł155 m² 4 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w malowniczej i spokojnej części Łańcuta przy ul. Kąty. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł91 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta w biurze prospace Nowoczesne bliźniaki w stanie deweloperskim | Komfortowa inwestycja na 2026 rok Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł340 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny Dom na Działce 14 Arów | Modlniczka | Oferta na Wyłączność Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Modlniczka , zaledwie 5 minut od granicy Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 800 zł83,67 m² 7 156,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie blizniaczej i szeregowej z ogrodkiem w Rabowicach 78.5m2- 87.4m2 w cenie już od 568 400zł. Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 55,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok 270 m2 z pięknym ogrodem położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł144 m² 8 673,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż pięknie urządzony dom z antresolą w miejscowości Łacha o powierzchni użytkowej 102,02 m , z garażem i kotłownią o łącznej powierzchni 33,76 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 360 zł120 m² 8 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 879 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Zelowie przy ul. Leśnej, na działce o powierzchni 7879 m . Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m (parter + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł225 m² 2 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży dom w Prądkach przy ulicy Granicznej, o powierzchni 225 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1117 m2. Ciekawa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 900 zł97,24 m² 5 809,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowa inwestycja na pograniczu Dąbcza i Nowej Wsi Budynek w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Aleja zaścianki | nowoczesne segmenty | bez prowizji segment skrajny Przedstawiamy Aleja Zaścianki - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł224 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Willa z potencjałem - 10 min do morza! Luksusowy dom pod Trójmiastem z inteligentnymi funkcjami i granitowym tarasem - tylko 10 minut do plaży! *bez prowizji* lokalizacja: połchowo to.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł120 m² 35 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Nieruchomość z duszą i historią Ten dom należy do najbardziej znanych nieruchomości w Polsce Obiekt dla kolekcjonera z wizją To nie jest zwykła nieruchomość. To symbol epoki,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł219 m² 4 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 900 zł160,70 m² 5 848,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Dom na działce 585 M2/ gotowy W 2025! Na sprzedaż bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł125,79 m² 5 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W oborze w stanie deweloperskim, pow. 125,79 m 2 salon + 4 sypialnie Szereg środkowy położony na działce 2,3 ara. Na parterze znajduje się garaż, łazienka z wc, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł205 m² 6 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowoczesny dom 205 m działka 629 m garaż dwustanowiskowy dąbrówka wielka Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 205 m , położony na zadbanej działce 629.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom do wykończenia o pow. około 110 m2, w pięknej malowniczej okolicy w miejscowośći Grabia, gmina Sędziejowice, położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł28 900 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:28 900 m²

Szukasz miejsca, które łączy spokój polskiej wsi z realną możliwością zarobku? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Dębiny przestronne siedlisko o powierzchni 2,89.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oficyna w centrum Bydgoszczy, przy ul. Mazowieckiej. W skład nieruchomości wchodzą: dwa mieszkania każde do generalnego remontu Piwnica o wysokości 2,72 m i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł262 m² 4 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkuletniego domu parterowego o powierzchni 162m2 z możliwością adaptacji poddasza ( dodatkowe około 100m2 pow. mieszkalnej). Budynek.