dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Daleszewo

Daleszewo,zachodniopomorskie

930 000 zł108 m² 8 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej z 1979 roku, znajdujący się w Daleszewie. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 108,41 m2 wchodzą: parter - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Redłowo

Gdynia,pomorskie

1 880 000 zł220 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom do własnej aranżacji o pow.220m2 na działce o pow.608m2 w Gdyni w Redłowie. Dom jest z 1969r. Piwnica: w skład, której wchodzą 4-pokoje, łazienka, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

519 000 zł116 m² 4 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami ( przy ul. Kaskady/staropodleskiej) oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 239m2) Powierzchnia użytkowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowice

Janowice,małopolskie

1 499 000 zł165 m² 9 084,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wspaniały, funkcjonalny dom o powierzchni 165m2 wybudowany na 20 arów działce, na której istnieje możliwość wybudowania kolejnego domu lub basenu. Dojazd do nieruchomości jest drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lębork,pomorskie

419 000 zł110 m² 3 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana na zaciszym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przytarnia

Przytarnia,pomorskie

120 000 zł96 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam Państwa! Mam na sprzedaż nabyty w spadku dom, nie zamieszkały oraz w stanie do remontu. Prąd oraz woda jest. Jeżeli są potrzebne więcej informacji, proszę o kontakt. Odpowiadam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Donosy

Donosy,świętokrzyskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Sprzedam dom w miejscowości Donosy gmina Kazimierza Wielka. Telefon kontaktowy pięć jeden dziewięć trzy osiem sześć dwa jeden pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:499 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący w dzielnicy Jaroszówka. Budynek posiada powierzchnię całkowitą 220 m2 i składa się z 3 kondygnacji: parter z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,podkarpackie

649 000 zł117 m² 5 523,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Porąbki. Proponowany dom to segment środkowy o powierzchni 117 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sielska Woda

Sielska Woda,opolskie

349 000 zł48 m² 7 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta sprzedaży domku letniskowy, mieszkalny, całoroczny w okolicy Brzegu. Drewniany domek, ocieplony wełną mineralną, kryty balachodachówką, o powierzchni zabudowy 35 m2, posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Gralewo,lubuskie

560 000 zł108 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Rezerwacja sprzedam lub zamienię. Nowa nizsza cena (610 000 ->560 000 zł) Przedmiotem oferty jest parterowy dom o powierzchni 108 m2 wybudowany w 2018 r, do niewielkiego wykończenia. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Pogórze,pomorskie

790 000 zł253 m² 3 118,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych, o powierzchni całkowitej 253,32 m2 (powierzchnia użytkowa 174,29 m2), usytuowany na działce 704 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

498 000 zł111 m² 4 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Bojano oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda-Bugaj

Ruda-Bugaj,łódzkie

595 000 zł6 824 m² 87,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 m²

Oferuję na sprzedaż dużą działkę(6824mkw), w większej części zalesioną i z prywatnym stawem(wymiary ok.10x8m) na jej terenie. Wręcz jest to prywatny rezerwat przyrody, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojdyńska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentowane segment składa się z: parter: - salon z aneksem kuchennym, - toaleta, - hol, - wiatrołap, - garaż, oraz - pomieszczenie techniczne. Piętro: - 3 x sypialnia, - łazienka, oraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Białystok,podlaskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle Białostoczek Bliźniak 160m2 Dom w stanie prawie deweloperskim 3 poziomowy. Budowany z Silikatu. Dom wymaga wylania podłóg w piwnicy. Reszta gotowa do szpachlowania i robót.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

859 995 zł238 m² 3 607,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom/blisko wrocławia/1000m2/nadolice Wielkie!_!. Polecam na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 240m2. Wnętrze domu w stanie surowym, do własnej aranżacji, na tym etapie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiechy

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Na powierzchni 400 m2 znajdują się cztery sypialnie z czego trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Felickiego

Pniewy,wielkopolskie

425 000 zł210 m² 2 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Kupujący zwolniony Z prowizji pośrednika, całość prowizji pokrywa sprzedający. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bardzo ładny stylowy, nietuzinkowy dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony położony w Kaninie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 190 000 zł400 m² 5 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny! - Działka ok.400m2 - Ogródek - ok. 260 m2, - powierzchnia domu - ok. 140m2. - poddasze użytkowe - Garaż. Ulokalizowany na poziomie parteru. - rok budowy - 2000. - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:948 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Wisełce, malowniczej miejscowości położonej w gminie Wolin, w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Otoczenie bogate w naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnich 5 domów! możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pląsy

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł202 m² 11 831,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom położony jest na Zielonym Ursynowie, w doskonałej komunikacyjnie części dzielnicy, jednocześnie na uboczu w cichym i zielonym miejscu. Jest to idealna oferta dla rodziny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ducha

Zabrze,śląskie

650 000 zł169 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy dom! Zabrze ul. Ducha oraz pcc 2%! dom: w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym z możliwością wykończenia pod klucz! W cenie zagospodarowanie terenu, kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krokusowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

499 000 zł92 m² 5 453,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe domy! Zabudowa bliżniacza oraz pcc2%! dom: w zabudowie bliżniaczejj ( skrajny- działka 255m2) Powierzchnia użytkowa- 91,5m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: -przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamienna Góra

Gdynia,pomorskie

9 500 000 zł351 m² 27 065,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:984 m²

Najbardziej prestiżowa lokalizacja w Trójmieście - Kamienna Góra, 60m od plaży. Na sprzedaż prezentujemy Państwu najlepsze z najlepszych, a mianowicie Willa położona tuż przy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny, o wysokiej klasie energooszczędności dom w świetnej lokalizacji tuż przy granicy miasta. W odległości około 600 metrów przystanek Mpk. Dom oddany do użytkowania ok 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

615 000 zł115 m² 5 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 116 m2 na działce 1005 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łeba,pomorskie

1 900 000 zł310 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej wybudowany w 1984r. z działką o metrażu 383m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł420 m² 6 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Willa na Biskupinie - na sprzedaż Stan do remontu Budynek o pow. 420 mkw.,podpiwniczony, z garażem o pow. 20 mkw. Parter o pow. 120 mkw. Piętro o pow. 120 mkw. + balkon Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jałowcowa

Sady,wielkopolskie

1 099 000 zł157 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Super eko dom | Fotowoltaika | Pompa ciepła Oto super nowoczesne i ekologiczne domy w standardzie Premium budowane na willowym osiedlu. Położone na dużych ładnych działkach w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 100 000 zł138 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, położonego w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Dom o powierzchni 137,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Przyjaźń,pomorskie

1 290 000 zł271 m² 4 758,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Marzysz o wyjątkowym domu w stylu dworku w bardzo spokojnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Szukasz domu wielopokoleniowego w stylu "blisko, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

499 999 zł178 m² 2 808,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dom z potencjałem w zabudowie bliźniaczej 178m2 na działce 452m2 Luboń, k/poznania. W skład domu wchodzą: niski parter : - przedsionek (2,6 m2) - sień (2,4 m2) - kotłownia (6,1 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 250 000 zł181 m² 6 906,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesna bryła budynku oraz funkcjonalne wnętrze to atuty tego domu. Budynek wykończony, częściowo wyposażony [w zabudowę kuchenną, schody, armaturę w łazienkach, panele na podłogach].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Topolina

Topolina,mazowieckie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w pięknym miejscu nad Narwią. Na działce usytuowany się nowoczesny, funkcjonalny i w pełni wyposażony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lębork,pomorskie

1 190 000 zł223 m² 5 336,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Lęborku przy ul. Targowej o powierzchni użytkowej 223,66 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gminna

Białystok,podlaskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy Państwu niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym do wykończenia na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Białymstoku przy ul. Gminnej.