dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kupujacy nie płaci prowizji zdjęcia Z zakończonej I sprzedanej inwestycji - podobny projekt! Inwestycja na pograniczy Zalesia Dolnego (zalesinek ), dom w Przebiśniegach 2 G o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:564 m²

Dom z garażem zlokalizowany na osiedlu wygoda/sienkiewicza, blisko centrum miasta. Dom posiada 2 piętra, poddasze i piwnicę oraz garaż na dwa miejsca. Powierzchnia domu wynosi ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bojanowskiego

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł83 m² 4 928,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Nowa niższa cena Nowy budynek jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi w zabudowie szeregowej - każdy o pow.82,99 m2 na działce o pow. ok. 167 m2 w Lesznie - dzielnica Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mędłów,dolnośląskie

799 990 zł107 m² 7 476,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom szeregowy o łącznej pow. użytkowej ok. 108,2 m2. Znajdziesz tu zamykany garaż, ogródek oraz wykończone wnętrze wraz z klimatyzacją. Umebluj i Zamieszkaj 5 km do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolno

Smolno,pomorskie

529 000 zł164 m² 3 225,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 3 Maja

Bojanów,podkarpackie

1 195 000 zł247 m² 4 838,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 803 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana, w skład której wchodzą: 1. Działka o powierzchni 6803 metry kwadratowe o nieregularnym kształcie, przypominającym literę T . 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł172 m² 11 337,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom jednorodzinny szeregowy - 172 m2 /działka - 258 m2 / 5 pokoi /2 łazienki / garaż / 2 kondygnacje/ Świetna lokalizacja- metro Stokłosy 800 m! Jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

839 000 zł120 m² 6 981,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny segment środkowy w rynku wtórnym w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Nowy i urządzony, bezczynszowy segment zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,zachodniopomorskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta ważna od 11 czerwca. Bezpośrednio sprzedam dom o powierzchni użytkowej 189 m2. Działka ogrodzona 2600 m2. Dom składa się z 5 sypialni, 3 łazienek, pralni, garderoby, dużej kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Redłowo

Gdynia,pomorskie

1 950 000 zł225 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z świetnym dostępem do komunikacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - Gdynia Redłowo, - bliskość lasów Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niwki

Niwki,opolskie

799 000 zł224 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

W ofercie naszego biura na sprzedaż oaza spokoju wyjątkowa nieruchomość w Niwkach. W sąsiedztwie jezior turawskich i otulinie lasów świerkowych powstał nowy dwurodzinny budynek, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn Górny

Częstochowa,śląskie

270 000 zł200 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m usytuowany na działce 2000m w Częstochowie. Rozkład pomieszczeń zarówno na parterze jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczechy Małe

Szczechy Małe,warmińsko-mazurskie

870 000 zł116 m² 7 520,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Całoroczny dom wolnostojący w stanie deweloperskim z potencjałem inwestycyjnym, położony w miejscowości Szczechy Małe, gmina Pisz, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 639 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu uroczy, wolnostojący, parterowy dom z cegły o powierzchni 100 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3637 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

685 000 zł161 m² 4 254,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 110 m 2 , składającej się następujących pomieszczeń : parter - 59,43m2 wiatrołap ,wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Choszczówka

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny bliźniak o powierzchni 130 m2 na Warszawskiej Białołęce - Choszczówka. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 795 000 zł181 m² 9 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom 7 pokojowy na dużej działce - Bodzanów N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, na dużej 21-arowej, pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość posiada dwa niezależne wjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferujemy na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 160 m2 usytuowany na działce 1170 m2. Dom wybudowany w 2013 r, oddany do użytkowania 2014r. Nieruchomość składa się z: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

490 000 zł177 m² 2 766,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym usytuowany na działce o powierzchni 6,70 ar w Lutoryżu k. Rzeszowa, budowany wg projektu Noelia (z drobnymi zmianami). Budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł172 m² 8 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:174 m²

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 172,5 m2 położony przy ul. Partyzantów w dzielnicy Prądnik Czerwony, olsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

850 000 zł166 m² 5 126,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości, znajdującej się w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Prezentowany dom cechuje się niezwykle solidnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratułów

Ratułów,małopolskie

560 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

witam do sprzedania dom w miejscowości Ratułów dom w stanie dobrym wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz sporą działką ( budowlana ) głównym walorem nieruchomości jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni ok 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

869 000 zł125 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krzyszkowicach na działce o pow. 4,48a. Dom wybudowany w 2019 w technologi tradycyjnej, o dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Drołtowice

Drołtowice,dolnośląskie

850 000 zł850 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Okazja - nowy dach! położenie: województwo dolnośląskie Powiat oleśnicki Gmina Syców powierzchnia łączna: 3,3972 ha najbliższe miasto: twardogóra 10,1 km Oleśnica 19,9 km Wrocław 50,0 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

870 000 zł150 m² 5 786,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko las, jezioro, plac zabaw, siłownia. ** dwustanowiskowy garaż! ** rewelacyjnie doświetlony dom i zadbana działka z altaną! ** do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Brus

Stary Brus,lubelskie

300 000 zł651 m² 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:40 434 m²

Na sprzedaż 4 kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym wybudowany w 1987 roku do generalnego remontu wraz z budynkami gospodarczymi. Położony przy drodze z Wytyczna do Lubowierza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Żory,śląskie

479 000 zł169 m² 2 837,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości! Polecamy sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Koszyce Małe,małopolskie

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom jednorodzinny na sprzedaż. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 zlokalizowany jest w miejscowości Koszyce Małe , (w odległości 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

445 000 zł114 m² 3 917,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Nieruchomości Optima polecają połowę domu, w zielonym, spokojnym otoczeniu jak na wsi, choć w mieście, tak na Zabobrzu! Dom został wybudowany w 1940 roku (podział w pionie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 649 000 zł400 m² 4 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Pruszkowie z możliwością adaptacji na cele biznesowe. Dom przeszedł całkowity remont w 2015 roku (elewacje, instalacje itp. ) i znajduje się blisko trasy S8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

949 000 zł144 m² 6 610,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

949 000 zł | sprzedaż | 143,55 m2 | półbliźniak | kamionka piaseczno przedsprzedaż nowej inwestycji osiedle borowa! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł180 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Na sprzedaż piękny klimatyczny dom szeregowy na wrocławskim Oporowie Działka ma 231m2, powierzchnia zabudowy to 100m, powierzchnia domu to 160m+garaż+strych. Realnie dom ma 180m W 2020 dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

650 000 zł113 m² 5 751,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,02 m2. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1,60 ara. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Antoniów

Antoniów,opolskie

325 000 zł140 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom wolnostojący w Antoniowie, gm. Ozimek w doskonałej lokalizacji. Dom składa się z dwóch kondygnacji po 84 m2 każda, posadowiony jest na 6,23 arowej, ogrodzonej działce. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 328,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom dostępny od ręki. Stan deweloperski rozszerzony o schody i ogrzewanie podłogowe. Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kozłowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 499 000 zł245 m² 6 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Polecam dom na sprzedaż, w zabudowie szeregowej, usadowiony na urządzonej działce o powierzchni 312 m . Budynek ukończony w 1996r, ocieplony, z wyjściem na ogród, balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

840 750 zł112 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro sprzedaży dewelopera. Haaly sp. z o.o. Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji biura! Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję w Lublinie w Dzielnicy Sławin. Lokal nr 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zołotowa

Poznań,wielkopolskie

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w samym sercu Poznania ? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz blisko Centrum ? bingo! Gorąco polecam słoneczną, klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł154 m² 6 038,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu naszą najnowszą ofertę domu w Miękini. Jego budowę właśnie rozpoczęliśmy i planujemy ją zakończyć we wrześniu tego roku. Budynek oddany będzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchów

Tuchów,małopolskie

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni zabudowy ok. 120m2, położony w okolicach Tuchowa. Wjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej. Dom usytuowany jest na działce.