dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł102 m² 11 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szukasz nowoczesnego i gustownie urządzonego domu we Wrocławiu? Marzyłeś o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta? Cenisz sobie komfort, wygodę oraz przestrzeń? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chomontowce

Chomontowce,podlaskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość w miejscowości Chomontowce, gmina Gródek, powiat białostocki w województwie podlaskim. Na sprzedaż siedlisko zabudowane domem drewnianym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

599 000 zł150 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Bystrzyca Kłodzka. Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m kw. położony na działce o pow. 922 m kw. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, ganek. I piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różan

Różan,mazowieckie

840 000 zł150 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do Rzeki Narew! Poszukujesz pięknego, przyjaznego miejsca z dala od zgiełku i hałasu miasta? Uwielbiasz wieś, cenisz sobie ciszę, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Janice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

790 000 zł118 m² 6 708,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom wolnostojący jednorodzinny Dom jednorodzinny wolnostojący, oddany do użytku w roku 2004 - po kapitalnym remoncie dachu, wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kcynia,kujawsko-pomorskie

468 000 zł150 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Rezerwacja! Dom wolnostojący w Kcyni, w niskiej cenie! Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 579 m2, na której znajduje się wolnostojący, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabionna

Grabionna,wielkopolskie

695 000 zł186 m² 3 741,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 166 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Rezerwacja! Jeśli szukasz miejsca do wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

799 000 zł119 m² 6 704,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

***oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc*** tylko jeden segment W tej cenie Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego na osiedlu bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żłobizna,opolskie

649 000 zł136 m² 4 758,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Osiedle Malinowe III etap budowy! Dom w zabudowie bliźniaczej z działką 391m2. W ramach sprzedaży nieruchomości prezentujemy Państwu piękny i nowoczesny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gostyńska

Osieczna,wielkopolskie

538 000 zł87 m² 6 212,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawianą nieruchomość cechuje funkcjonalność może posłużyć jako dom całoroczny, ale również jako dom wypoczynkowy. Jedną z zalet jest duży taras z rewelacyjnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ramsówko

Ramsówko,warmińsko-mazurskie

490 000 zł108 m² 4 537,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 559 m²

Oferuję na sprzedaż działkę nr 803- obręb Ramsówko- zabudowaną kilkoma nieruchomościami. Od głównej drogi - na wzniesieniu - z pięknym widokiem znajduje się nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skrzyszów,śląskie

329 000 zł160 m² 2 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:796 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ceny mieszkań szybują do góry są wręcz porównywalne do ceny domów, dlatego więc nie kupić domu ? Ten dom ma na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

758 000 zł140 m² 5 418,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 139,90 m2. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej działce o powierzchni 6,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Juszczyn

Juszczyn,małopolskie

780 000 zł116 m² 6 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Do kupienia dom drewniany pod lasem, nad potokiem, położony na wysokości 600m npm. w miejscowości Juszczyn - gmina Maków Podhalański - około 70km od Krakowa, 30km od Rabki, 30km od Zawoi, 17 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł459 m² 3 269,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:451 m²

Bliźniak w cichym miejscu Konstancina :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Ursynów Al. Komisji Edukacji Narodowej 96 02-777 Warszawa Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Gotowy! Oferta dotyczy segmentu środkowego o powierzchni 138,58 m2 + ok. 50 m2 poddasza do własnej aranżacji. 0% prowizji Gotowy segment jest optymalną propozycją aranżacji przestrzeni. Idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Filipów Trzeci,podlaskie

1 990 000 zł380 m² 5 242,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Wychodząc naprzeciw niecodzienny sposobom na życie, biznes lub pracę firma findsquare oferuje jedyną w swoim rodzaju nieruchomość na granicy Mazur i Suwałk o powierzchni 4,68ha. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

849 000 zł138 m² 6 161,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarnowąsy

Opole,opolskie

2 450 000 zł285 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego, znajdującego się w Czarnowąsach w Opolu. Dom wybudowany z dbałościa o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

845 000 zł105 m² 8 053,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy ul. Głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opypy

Opypy,mazowieckie

1 649 900 zł288 m² 5 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Nowoczesny B.Ładny Dom ok. 290m2.Piękna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 290m2, posadowiony na przestronnej działce w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:676 m²

Drewniany dom W zakopanem Stylowy dom góralski zlokalizowany w urokliwym zakątku Zakopanego, z widokiem na masyw Giewontu. Dom o powierzchni całkowitej ok. 400 m 2 , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

2 500 000 zł339 m² 7 374,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Olecko, mazury Garbate; wyjątkowa i niespotykana oferta - na sprzedaż dom wolnostojący położóny bezpośrednio nad jeziorem Olecko Wielkie w otoczeniu pięknego nowoczesnego ogrodu, 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

2 500 000 zł150 m² 16 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 6- pokojowy dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 150,28 m2 posadowiony na 13 arowej działce. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 499 900 zł220 m² 6 817,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje tyniec mały / dom jednorodzinny / garaż / działka 660 M2 Dom wolnostojący, jednorodzinny z ogrodem i podjazdem na dwa auta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa atrakcyjniejsza cena -50 000,00 zł na sprzedaż dom jednorodzinny W dobrej - 5 km od Jeziora Głębokie i 9km od centrum Szczecina. Nieruchomość położona wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Libertów,małopolskie

1 670 000 zł240 m² 6 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż piękny dom zlokalizowany w Libertowie, zaraz przy wjeździe do Krakowa. Lokalizacja Miejscowość: libertów Ulica: przylesie W pobliżu: liczne tereny zielone, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cianowice

Cianowice,małopolskie

525 000 zł68 m² 8 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

W ofercie dom w zabudowie bliźniczej o powierchni 68 m2. - projekt Archon Dom w Bylicch 4 (b) Rokład pomieszczeń: parter pow 33 m2 - wiatrołap - hol - toaleta - kuchnia - salon Poddasze pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom piętrowy, podpiwniczony w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m 2 położony w dobrej lokalizacji osiedla domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł131 m² 4 976,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż nowy 5 pokojowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 130,62 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany na nowym osiedlu domów wolnostojących w przy ul. Budziwojskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł150 m² 3 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 500 m²

Okolice Kłodzka. Posiadłość o pow. działki 5,65 ha ( w cześci działki budowlane). Nieruchomość geodezyjnie składa się 3 działek. I o pow. 2,58 ha , II działka o pow. 2,67 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł149 m² 6 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 149 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

729 000 zł131 m² 5 560,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nowość na rynku! Nowe osiedle reda wejherowska Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasz Dzień Otwarty w ramach budowy osiedla Reda Wejherowska! Czekamy na Was, w godzinach 10:00-15:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł485 m² 4 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Inwestycja! Na sprzedaż dom na Zaciszu. Powierzchnia całkowita 485m2, powierzchnia użytkowa 280m2. Dom składa się 4 pięter, na każdym piętrze może się znajdować osobne mieszkanie. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobysewo,pomorskie

1 299 000 zł238 m² 5 457,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Luksusowy, nowoczesny dom o unikalnym charakterze, idealny dla rodziny ceniącej sobie prywatność oraz szybki i wygodny dojazd do miasta. Część budynku wbudowana jest we wzniesienie, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewko

Zakrzewko,wielkopolskie

165 000 zł34 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:182 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

949 000 zł117 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

NA sprzedaż: dom 1-rodzinny, wolnostojący na działce 1036 m2 w Śliwicach koło Kiełczowa- do wprowadzenia lokalizacja: dom położony jest w miejscowości Śliwice, w bezpośrednim.