dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Hutki

Hutki,lubelskie

259 000 zł81 m² 3 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Lokalizacja: hutki, gm. Krasnobród Gmina Krasnobród na terenie której znajduje się nieruchomość położona jest na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Teren należy do najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o nowoczesnej architekturze, według projektu indywidualnego. Parter [90m2]: salon z jadalnią (40m2), kuchnia w zabudowie na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fabryczna

Jaktorów,mazowieckie

480 000 zł143 m² 3 356,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom parterowy z możliwością nadbudowy piętra. Poddasze użytkowe (obecnie suszarnia), nie podpiwniczony. Technologia budowy: beton komórkowy belix + styropian Dach czterospadowy, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilda

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł418 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:923 m²

Nieruchomość wolnostojąca o powierzchni całkowitej 418m2 na działce 923m2, położona w atrakcyjnym miejscu na Wildzie. Usytuowanie istniejącego budynku na działce pozwala na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

537 922 zł95 m² 5 662,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Projekt Alicja Nieruchomość posiada dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł245 m² 3 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na Pograniczu Białołęki i Targówka. Domy w kolorystyce biało grafitowej, wybudowane w konstrukcji żelbetowo-murowanej: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 450 000 zł460 m² 3 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Pogranicze Białołęki i gm. Nieporęt. Komfortowy dom parterowy w stylu amerykańskim o pow. 400 m2. Działka zagospodarowana o pow. 5000 m2. Ogród ładnie urządzony kącik tarasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych na Bielanach( 20 min do Centrum miasta). Budynek wykonano z najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 350 000 zł349 m² 3 868,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta objęta programem "0" procent. Wynagrodzenie pośrednika płaci sprzedający Nowy dom usadowiony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1000m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł650 m² 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 447 m²

Biuro nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu do sprzedaży poniemiecki dom wolno stojący o powierzchni całkowitej ok. 650m2, położony na obrzeżach miasta Jelenia Góra. Budynek jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom z klimatem , komfortowy na prestiżowym osiedlu Rzeszowa. Powierzchnia domu 200m2, wykonany z materiałów wysokiej klasy. Działka 10 arów. Dom wybudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł127 m² 4 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Drogosławieckiej / taras / rozkład / 2 balkony / garaż Do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak (dwu rodzinny) posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

**** nowe osiedle domów jednorodzinnych **** Poczuj czar miejsca, do którego chce się wracać. Miejsce które pozwala odetchnąć pełną piersią i oderwać się od zgiełku centrum miasta. Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł1 000 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:577 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość na Pradze Północ o pow. mieszkalnej ok. 1000m2 na działce 577m2. Nieruchomość składa się z dwóch budynków przedwojennych, w których znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerczewskiego

Międzyrzecz,lubuskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Międzyrzeczu o pow. 120 m 2 mieszczący się na ul. Świerczewskiego, w całości podpiwniczony. Nieruchomość znajduje się na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 157 000 zł296 m² 3 908,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Warszawa Ursynów ok. Puławskiej. Reprezentacyjny dom- willa w zabudowie bliźniaczej o pow. 296m2 położony na działce o pow. 474m2. Willa usytuowana jest ok. 300m od ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

50 000 zł90 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Bez prowizji kupującego/ Ładny murowany domek o funkcji letniskowej w miejscowości Kuńkowce o pow.całkowitej 90 m.kw zas mieszkalnej ok.30m.kw do tego dochodzi piwnica i strych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

690 000 zł400 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiamy ponad stuletni dom zlokalizowany w Przesiece, z widokiem na góry, idealny do przyjmowania turystów bądź dla rodziny z dziećmi. Zbudowany w 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sandacza

Katowice,śląskie

539 000 zł157 m² 3 433,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny i nowoczesny dom bliźniak w Katowicach Zarzeczu. Cena domu obejmuje stan deweloperski, wykonane wszystkie instalacje, tynki i wylewki. Na parterze ogrzewanie podłogowe. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Falenica

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł210 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy położony w Warszawie Falenicy. Wybudowany z bala (w środku 20 cm wełny), parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Okna drewniane, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

475 000 zł200 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Posiadamy do sprzedaży luksusowy dom piętrowy z 2008 roku w Brennej w przepięknej dzielnicy "Spalona" o pow. 168 m2 położony na działce o pow. 1029 m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

560 000 zł240 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Marki ok. Granicznej, dom wolnostojący, piętrowy , 5 pokojowy bardzo dobrze położony o pow. 180m2 z garażem ok.20m2. Dom wybudowany w latach 90-tych z cegły. Bardzo łatwa adaptacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murawskie Nadbużne

Murawskie Nadbużne,mazowieckie

89 000 zł50 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania nieruchomość, usytuowana w przepięknych rejonach Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeki Bug. Działka 1400m2 ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Lenie Wielkie

Lenie Wielkie,kujawsko-pomorskie

799 000 zł338 m² 2 363,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:67 700 m²

Działka z XIX dworem i parkiem nad jeziorem Lenie w Leniach Wielkich! Lokalizacja Atrakcyjna działka znajduje się nad pięknym jeziorem Lenie w miejscowości Lenie Wielkie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

669 500 zł300 m² 2 231,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w okolicach ul. Morcinka , o pow.250 m2, położony na działce o pow.ok. 1000 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:421 m²

Skrajny szereg, 7 pokoi, jednopiętrowy, 236 mkw., działka 421 mkw., garaż, Sołtysowice. Półpiętro: - pokój (11 mkw) parkiety, okna pcv, okna na południowy zachód - przedpokój (10 mkw) terakota,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł310 m² 4 674,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Agencja oferuje ursynów/grabów wygodny bliźniak Dom w zabudowie bliźniaczej na Grabowie. Powierzchnia całkowita domu 310m2. Usytuowany na działce 545 m2. Dom zbudowany w cegła max, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

410 000 zł130 m² 3 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka w Bartoszycach na osiedlu domków jednorodzinnych. Na powierzchnię 130m2 składa się 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki oraz oddzielne wc. Pod budynkiem znajduje się garaż, oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w dobrej lokalizacji Krzyki -gaj niedaleko centrum handlowego Ferio Gaj, 6 minut do pętli autobusowej i tramwaju. Przyziemie z oddzielnym wejściem mieści 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narodowa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł170 m² 3 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom podpiwniczony, piwnica 25m2, teren płaski, podwórko utrzymane, cicha okolica. Bardzo dobrze skomunikowana Praga Południe - Gocław os.Las. Dom powierzchnia 170m2, 3 osobne pokoje + salon, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopoty

Sopoty,warmińsko-mazurskie

130 000 zł143 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny poniemiecki dom z czerwonej cegły. Zbudowany w architekturze domów warmińsko mazurskich, oryginalne okiennice, żaluzje, drzwi wewnętrzne oraz piece kaflowe. Budynek wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

360 000 zł109 m² 3 302,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Jeżeli szukasz domu wybudowanego z dobrych gatunkowo materiałów, w fajnym miejscu i z szybkim dojazdem do Poznania to polecam bliżniak "Pod Miłorzębem" w Gowarzewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kuźniczka

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę nowego, wolnostojącego, parterowego domu na osiedlu Kuźniczka. Dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, nowy, parterowy z poddaszem nieużytkowym. Całość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł159 m² 3 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesne, przestronne, słoneczne domy szeregowe W mikołowie kamionce - osiedle zamknięte, ogrodzone. Wszystkie media - domy są sprzedawane w stanie deweloperskim z piecem. Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

368 000 zł180 m² 2 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom w Makowie Mazowieckim o powierzchni 180m2 z dwoma garażami, zbudowany w 2005 r. Działka o powierzchni 800m2. Bardzo dobra lokalizacja w otoczeniu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Topolina

Topolina,mazowieckie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Do sprzedania domek letniskowy o pow. 40 m2 w Topolinie nad rzeką Narew. Budynek wybudowany w latach 80-tych, drewniany, na dachu blacha. Parter: salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

319 000 zł85 m² 3 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:306 m²

W ofercie sprzedaży nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 85m2,użytkowej 65,60m2 usytuowany na działce o powierzchni 306m2 w okolicy jeziora Miedwie.Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lusina

Lusina,małopolskie

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wspaniały dom 225 m2, na granicy Krakowa i Lusiny na działce o pow. 20 arów w skład którego wchodzi 5 pokoi od 16-stu do 70 m2, kuchnia, trzy łazienki, holl, garaż na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiam Państwu piękną rezydencję o pow. 330 m 2 z basenem o długości 25 metrów, garażem przejezdnym w bryle budynku oraz wolno stojącego budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

340 000 zł104 m² 3 275,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Kupujący przy zakupie nie płaci podatku od czynności cywilno- prawnych (2% od wartości domu) oraz wynagrodzenia dla biura. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej,.