dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bytnik

Bytnik,dolnośląskie

520 000 zł125 m² 4 149,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domku z ogródkiem? Masz już dość ciągłych podwyżek czynszu w swoim mieszkaniu? Chcesz mieszkać ekologicznie, energooszczędnie i ergonomicznie? Idealnie! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki

Złotniki,łódzkie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Wolnostojący dom położony 10 km od Poddębic i 20 od Aleksandrowa Łódzkiego. Dom wybudowany w 2006 roku, oddany do użytkowania. Murowany z pustaka , ocieplony styropianem. Dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Żukowo,pomorskie

849 000 zł268 m² 3 167,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Duży dom wolnostojący wybudowany w 2005 roku, położony w spokojnej części Żukowa w odległości 2 km od centrum, 1,5 km do stacji pkm/skm. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Waniliowa

Gowarzewo,wielkopolskie

699 000 zł89 m² 7 831,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Kupujące nie płaci prowizji! Polecam ofertę 3 pokojowego lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego w Gowarzewie (gm. Kleszczewo), przy ul. Waniliowej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

995 000 zł236 m² 4 209,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

0% prowizji od kupującego Serdecznie zapraszam do zakupu przestronnego segmentu na os. Bajkowym w Poznaniu przy ul. Tuwima. Metraż oraz rozkład domu pozwala na zaadaptowanie powierzchni na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

500 000 zł144 m² 3 481,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W świetnej cenie duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Oława,dolnośląskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:784 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 mkw. w Bystrzycy (powiat oławski), 35 km od Wrocławia, 8 km od Oławy, posadowiony na działce o regularnym kształcie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

1 895 000 zł217 m² 8 732,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Place4you ma przyjemność przedstawić fajną ofertę: białołęka, ul. Fajna - tutaj znajduje się dom, który może stać się Twoim nowym, wyjątkowym miejscem do życia. Jakie są najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sąsiedzka

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

839 000 zł122 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umowa przedwstępna nowy dom! Do sprzedania funkcjonalny bliźniak z dużą działką ok. 600 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom położony w gminie Czernica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

375 000 zł393 m² 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Nowa niższa cena! 375 000 Oferuję dom do generalnego remontu w Gliwicach - Bojków. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 981 m2, dom jest częściowo podpiwniczony, parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Wolnostojący, klimatyczny dom położony na lekkim wziesieniu z widokiem na okolicę. Blisko Zalew Zemborzycki, las. Dom oddany do użytkowania ok 2011 roku, zbudowany z bellitu, kryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

1 080 000 zł418 m² 2 583,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 140 m²

Przestronny dom dla dużej rodziny położony w rejonie Nowosolna/ Wódka/ Kopanka. Dom wybudowany w 1993 przebudowywany w 2021. Przebudowa, nie została jeszcze zakończona. Tym samym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rumia,pomorskie

1 049 000 zł210 m² 4 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

NA sprzedaż skrajny szereg na osiedlu domów jednorodzinnych opis : Przedmiotem sprzedaży jest dom - skrajny szereg o powierzchni użytkowej ok.210 m2, który zlokalizowany jest w Rumi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

950 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Emmerson oferuje: funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 121 m2 ( bez garażu i kotłowni) położony w cichym miejscu na pograniczu Krakowa i Libertowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,małopolskie

380 000 zł216 m² 1 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej miejscowości Łazy znajduję się 5 km od Oświęcimia. Z dużą działką o powierzchni 1600 m2. Dom może być wykorzystywany dla dwóch niezależnych rodzin ponieważ jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

898 000 zł142 m² 6 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** brak prowizji od kupującego *** Przestronny bliźniak w miejscowości Solec, położonej tuz za Konstancinem w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Cały dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

730 000 zł104 m² 7 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Oferujemy Państwu ładny, umeblowany dom szeregowy z garażem w Polkowicach Dolnych. Nie wymaga nakładów finansowych. Wybudownany w 2019 r. Dostępny od ręki. Umeblowany dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

685 000 zł150 m² 4 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedania dom - klocek wolnostojący w Karczewie. Powierzchnia całkowita domu ok. 150 m2 , powierzchnia działki 600 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na dwóch pełnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

549 000 zł107 m² 5 130,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Został już ostatni dom. Dostępny w programie Bezpieczny Kredyt 2% Osiedle Wiosenne położone jest 3 km od granicy Poznania. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Kameralna, prestiżowa lokalizacja w Bierkowicach. Kompleks składa się z 4 segmentów: 2 segmenty 103 mkw 2 segmenty 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiej

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 226 m2, który posiada dwa osobne wejścia do dwóch lokali. Mieszkania są połączone drzwiami. Oba lokale lub każdy z osobna mogą służyć na wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

1 349 000 zł131 m² 10 297,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

695 000 zł116 m² 6 011,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Parterowy dom o powierzchni całkowitej 115 mkw położony na nowopowstającym osiedlu na przedmieściach Konstantynowa. Osiedle na którym znajduje się sprzedawany dom składać się będzie z 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 499 000 zł136 m² 11 023,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Podstawowe informacje mieszkanie jak dom! Narożny segment, 3 poziomy (parter, piętro, poddasze) wykończony z materiałów najwyższej jakości, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

700 000 zł131 m² 5 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Stan developerski zamknięty. Strefa dzienna: salon z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maciejowicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł230 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

English version below Twój wymarzony Dom dla Ciebie. Dzielnica: miedzyń. Może być wykorzystany jako okazja dla obecnych I przyszłych rentierów. Świetna opcja dla rodziny lub dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł212 m² 4 575,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:748 m²

Opis: oferuję do sprzedaży trzykondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 212 m2 położony w Kobyłce 15km Warszawy. Budynek z 1974 roku zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

999 000 zł152 m² 6 578,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowe Osiedle Szczodre Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym kompleksie mieszkaniowym, który idealnie wpisuje się w profil najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tulipanowa

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

649 000 zł135 m² 4 807,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w super cenie! Dom zlokalizowany w Czarnowie na trasie Bydgoszcz-Toruń Wybudowany według projektu gl 174 A Studio Atrium Nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, a cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

850 000 zł197 m² 4 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: przedstawiamy nową inwestycję podpiwniczonego domu jednorodzinnego. Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł120 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

990 000 zł169 m² 5 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta bez podatku pcc zabierzów - zielona, spokojna okolica dom O metrażu 169 m2 plus ogródek Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który charakteryzuje nowoczesny design oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł219 m² 5 245,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o pow. całkowitej ok. 220 m2 położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej części dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Makler poleca Idealny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145m składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, kotłowni, garderoby dużego przestronnego korytarza który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszkowice Małe

Nieszkowice Małe,małopolskie

395 000 zł105 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 105 m2 plus wiata garażowa. Położony jest w miejscowości Nieszkowice Małe, gmina Bochnia. Działka o powierzchni 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zaodrze

Opole,opolskie

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Nieruchomość idealna na siedzibę firmy z własnym parkingiem, położona na działce 13,2ara zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o pow. około 270 m2 na Zaodrzu Opola. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

719 000 zł116 m² 6 198,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zostały już tylko dwa domy! Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne. Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Przodkowo,pomorskie

899 000 zł227 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zalety nieruchomości: - przemyślany projekt; - taras z wyjściem na ogród; - garaż w bryle budynku; - bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta; - na poziomie -1 sauna Lokalizacja/okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł105 m² 6 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1C.