dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Czudeckie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Dom jednorodzinny w nowoczesnym stylu, realizowany według projektu Dom w bukszpanach (g) o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gierałtów

Gierałtów,dolnośląskie

499 994 zł200 m² 2 499,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom na wyłączność - gierałtów Biuro Nieruchomości Łuczyński i Partnerzy Marzysz o przestrzeni, spokoju i domu z potencjałem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 600 000 zł162 m² 9 876,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny design, prywatność, przestrzeń i natura wszystko to znajdziesz w tym wyjątkowym domu typu nowoczesna stodoła, położonym w Bartoszówce. Przeszklony salon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 500 000 zł215 m² 6 977 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 999 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo urokliwy dom wolnostojący położony w rejonie ul. Dmowskiego, dzielnica Żydowce-Klucz w Szczecinie. Posiadłość składa się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom z garażem i dużą działką - potencjał! Dom wolnostojący 170 m2 na dużej działce 1007 m2 nieruchomość z potencjałem, dobra lokalizacja - cisza i spokój bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sarbice

Sarbice,wielkopolskie

390 000 zł168 m² 2 322,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Sarbice - dom na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się w miejscowości Sarbice, gm. Przykona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

490 000 zł103 m² 4 766,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Wolnostojący dom o powierzchni 102,8 m 2 w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 098 900 zł165 m² 6 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł350 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż /wynajem, dom 250m2, dom 100m2, działka rekreacyjna, garaż, parking. Do zamieszkania i pod działalność. Przedmiotem sprzedaży / wynajmu są dwa Domy wolnostojące, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 249 000 zł151 m² 8 271,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chociwle

Chociwle,zachodniopomorskie

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 105 m²

Obniżka ceny do końca września 1 150 000 zł! Na sprzedaż siedlisko z działką o pow. 5.105 m2 z możliwością dokupienia ziemi przylegającej do posesji o pow. 5.335m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w malowniczej miejscowości Ołpiny w sercu Małopolski! Ta oferta to doskonała okazja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 268 000 zł109 m² 11 680,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w malowniczej okolicy, zlokalizowany zaledwie kilka minut od miasta. Idealna propozycja dla osób które szukają komfortu i ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 550 000 zł150 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczny dom w zielonej okolicy w Ołtarzewie o powierzchni około 150 m2 posadowiony na działce ok. 6400 m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gostyń,śląskie

1 050 000 zł163 m² 6 433,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z senioratką usytuowany w Gostyni, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 163,2 m2, działka 710 m2, sprzedam, 1 050 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bańska Niżna

Bańska Niżna,małopolskie

690 000 zł219 m² 2 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Szukasz domu drewnianego z płazów w idealnym stanie? Kochasz zabytki i chciałbyś taki mieć? Dom pod lasem i duży ogród to coś co skradnie Twoje serce? Ta oferta być może jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł108 m² 7 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej i zielonej części Falenicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny zlokalizowany w atrakcyjnej północnej części miasta Nowa Sól - Pleszówek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Smolec,dolnośląskie

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m , idealnie zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Kolbuszowa,podkarpackie

849 000 zł123 m² 6 888,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni 123 m , usytuowanego na działce o powierzchni 6,09 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 349 000 zł127 m² 10 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

1 349 000 zł | sprzedaż | segment skrajny | 123,56 M2 | solec | fiołkowa | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest wykończony segment skrajny o powierzchni użytkowej 123,56 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 999 900 zł268 m² 11 200,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni ok 267m2 znajdujący się na dużej działce ok 2500m2 z własnym lasem. Dla osób ceniących komfort oraz bliski kontakt z naturą Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

679 000 zł115 m² 5 904,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Witam serdecznie Do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w Bystrzycy Kłodzkiej.wybudowany około 1945 roku., możliwa zamiana na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Wałbrzychu lub Szczawno-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Młyny,podkarpackie

396 000 zł130 m² 3 046,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży niewielkiego domu typu bliźniak znajdującego się w malowniczej miejscowości Młyny na podkarpaciu. Młyny to mała, spokojna wioska, położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł169 m² 5 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z historią i nowoczesnym komfortem - Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 509 Cena: 990 000 zł Powierzchnia użytkowa: 130 m Powierzchnia całkowita: 169 m (garaż 39 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wyjątkowy bliźniak gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m . Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rańsk

Rańsk,warmińsko-mazurskie

690 000 zł135 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Podstawowe informacje Wygodny, przytulny dom na pięknej działce w pobliżu jeziora. Dodatkowo na posesji znajduje się domek holenderski idealny dla gości. Dom usytuowany jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baranowo,wielkopolskie

1 090 000 zł189 m² 5 758,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Drodzy Państwo, na sprzedaż wyjątkowa oferta wolnostojący dom w Baranowie, w prestiżowej lokalizacji tuż pod Poznaniem. Nieruchomość położona jest na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 799 900 zł235 m² 11 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny Dom z 2020 Roku na Sprzedaż - Wyjątkowa Okazja Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom wybudowany w 2020 roku, o powierzchni całkowitej około 240 m. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie