dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

895 000 zł116 m² 7 715,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 116m2 znajdujący się w Lutoryżu (gm. Boguchwała) na działce o powierzchni ok. 8,5 ara. Dom składa się z następujących pomieszczeń: jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

950 995 zł93 m² 10 225,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu dom w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu domków. Dom piętrowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Natalin

Natalin,lubelskie

770 000 zł120 m² 6 422,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Natalinie Jest to inwestycja, która będzie składać z 3 budynków w zabudowie bliźniaczej Obecnie dobiega końca I etap budowy parter: - wiatrołap 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

585 000 zł85 m² 6 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim. Nieruchomość o powierzchni 85m2 usytuowany na dużej działce 1430m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł94 m² 5 114,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 260m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbrowo

Ząbrowo,warmińsko-mazurskie

600 000 zł291 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący podpiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym o całkowitej 291 m2 użytkowej 161 m2 położony na ogrodzonej działce 1200 m2 w miejscowości Ząbrowo gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

950 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Emmerson oferuje: funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 121 m2 ( bez garażu i kotłowni) położony w cichym miejscu na pograniczu Krakowa i Libertowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy - nowe miasto zielona góra - racula ostatni segment:) Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej, położone w Raculi. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polekarcice

Polekarcice,małopolskie

425 000 zł62 m² 6 854,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do sprzedaży kameralny dom parterowy z poddaszem nieużytkowym na obrzeżach Krakowa w gm. Koniusza, w miejscowości Polekarcice - miejscowość oddalona od granicy Krakowa około 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w centrum Niepołomic, wybudowany na 16-arowej działce. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe, nowoczesne miasteczko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł250 m² 2 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w miejscowości Nikielkowo. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł105 m² 8 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wykończony, gotowy do zamieszkania pod klucz 1/2 Bliźniak o powierzchni ok. 105m2 posadowiony na ładnej działce. Rozkład pomieszczeń : parter: - holl ok. 3,1m2, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł139 m² 3 872,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Zakup od dewelopera Bez prowizji od Kupującego Bez podatku Pcc 2% Gotowy w stanie deweloperskim: dom o powierzchni 139,19 m2 garaż w bryle budynku o powierzchni 14,83 m2, działka 2,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy k/zamościa, niespełna 11km od Bydgoszczy. Jeśli szukasz oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

925 000 zł245 m² 3 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dworek wraz z zadbanym ogrodem położony w mieście Wasilków w wojewódzctwie Podlaskim. Informacje o nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł270 m² 4 777,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu wyjątkowy dom stojący w zacisznym, otoczonym drzewami i ćwierkającymi ptakami miejscu. To miejsce znane z terenów rekreacyjnych malowniczo położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 800 zł162 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo ciekawy Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żuławki

Żuławki,pomorskie

699 000 zł182 m² 3 836,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Dom jednorodzinny Z lokalem handlowym 8 km od morza! cena: 699 000 zł powierzchnia użytkowa 182,20 m2 powierzchnia działki: 1147 m2 do gdańska 30 mninut Polecamy Państwu do zakupu budynek mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryniczna

Wrocław,dolnośląskie

1 459 000 zł185 m² 7 886,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 185 m2 oraz działce o powierzchni 554 m2! Atuty Domu: - zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż zadbany dom z dużą działką. Bardzo zielona okolica. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedazy dom w stanie deweloperskim, położony w Ramiszowie pod Wrocławiem. Całkowita powierzchnia domu wynosi 140m2, użytkowa 124. Bliźniak posadowiony jest na działce o pow. 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Strącze

Stare Strącze,lubuskie

740 000 zł160 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Stare Strącze (5 km od Sławy) zlokalizowany w spokojnej okolicy, przy bocznej drodze, z widokiem na las. Dom gotowy do zamieszkania. Rok bud.; 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Osiedle domów jednorodzinnych * Wysoka jakość materiałów. Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

740 600 zł92 m² 8 078,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bliźniak w cenie mieszkania w kameralnej inwestycji w Mogilanach - ostatnie sztuki. oraz pcc. Oferujemy Państwu 4 pokojowy bliźniak w kameralnej inwestycji w podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Występa

Występa,świętokrzyskie

396 000 zł70 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam sprzedam nieruchomość położoną po miedzy kielcami a skarżyskiem , miejscowość to Występa bardzo fajnie położona z pięknymi widokami. Nieruchomość składa się z : Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 040 000 zł170 m² 6 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja, nowa niższa cena. Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania luksusową nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych na granicy Jaworza administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Janowice Wielkie,dolnośląskie

299 000 zł128 m² 2 345,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania położonego w Janowicach Wielkich - zaledwie 19 km od Jeleniej Góry. Janowice Wielkie to wieś usytuowana w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Do sprzedaży modernistyczna willa położona na Zielonym Ursynowie, z doskonale utrzymanym ogrodem i podwójnym garażem Willa w doskonałym stanie technicznym, odnowiona w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł420 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Warszawie - Powsinku (przystanek za Wilanowem jadąc w kierunku Konstancina-Jeziorna). Dom podpiwniczony, z dużym garażem 29 m.kw. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 900 zł124 m² 6 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok.123 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sąsiedzka

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

840 000 zł121 m² 6 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umowa przedwstępna okazja! gotowy wykończony nowy dom! Do sprzedania funkcjonalny bliźniak z dużą działką ok. 600 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 149 990 zł125 m² 9 199,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych dobrzykowice / dom 125 M2 / działka 272 M2/ media Funkcjonalny, wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,46 mkw, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jasienica

Jasienica,małopolskie

450 000 zł125 m² 3 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura atrakcyjny dom w stanie surowym otwartym - z możliwością doprowadzenie do stanu deweloperskiego, położony w miejscowości Jasienica k. Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Białystok,podlaskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom typu bliźniak o powierzchni 100 m2 na Osiedlu Dziesięciny ul. Hallera, 5 min. do centrum Białegostoku. Działka o powierzchni 220 m2, zielony ogród, atrakcyjne drzewa i krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sowińskiego

Marki,mazowieckie

779 000 zł91 m² 8 580,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:74 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny usytuowany w Markach, przy ul.Sowińskiego. Budynek został wybudowany w 2019r w technologii tradycyjnej i składa się z: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

750 000 zł129 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni 440m2, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gwiezdna

Gościcino,pomorskie

740 000 zł85 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Mamy przyjemność prezentować przestronny, wyremontowany dom o całkowitej powierzchni 85m2 (powierzchnia użytkowa 69m2), położony w malowniczej okolicy Gościcina. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

3 850 000 zł195 m² 19 743,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Ciekawy, elegancki dom w zabudowie szeregowej, w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowie. Dom usytuowany na działce o powierzchni 261 m2, na kameralnym, strzeżonym osiedlu, gdzie słychać.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij