dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

319 000 zł130 m² 2 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dworek w Osiecznicy. Przedstawiam Państwu pięknie położony dom wolnostojący. Dom częściowo wyremontowany, nowe meble w kuchni, do łazienki zakupiono nowe płytki i panele, ponadto nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł233 m² 5 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Dom wolnostojący z dala od miejskiego zgiełku. Opiekun oferty: maciej Szczepaniak tel. Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym-zamkniętym w Jerzmanowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Porąbka,śląskie

459 000 zł124 m² 3 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom w górach - Wielka Puszcza - Porąbka - pow. bielski - woj. śląskie. Nieruchomość w otoczeniu lasu, piękny widok, świetna lokalizacja. Dom gotowy do zamieszkania, możliwość remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goździk

Goździk,mazowieckie

1 580 000 zł100 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny dom wolnostojący o powierzchni 100m2 położony na dużej działce 1700 m2 w miejscowości Goździk obok Garwolina. Na tę nieruchomość o powierzchni 100 m2 składa się ; Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lilpopa

Brwinów,mazowieckie

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący osadzony na działce 1.100 m2 w otulinie starodrzewu. Solidny, murowany dom w którym po odświeżeniu można zamieszkać ewentualnie wykonać modernizację według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Strugą

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł167 m² 8 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu W krakowie W świetnej lokalizacji , Z garażem ta alternatywa jest dla ciebie! lokalizacja: kraków, kliny Zacisze Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszynowa

Trzęsacz,zachodniopomorskie

790 000 zł133 m² 5 939,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:476 m²

Sprzedam w idealnym stanie trzy klimatyzowane domki w szeregu ocieplone, idealny biznes, 400m od plaży, w ślepej uliczce. Wyposażone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wynajmu. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

1 288 520 zł137 m² 8 039,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje kompleks dziewięciu budynków w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krasne, tuż obok Rzeszowa. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żórawina,dolnośląskie

939 000 zł135 m² 6 942,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż segment środkowy, nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Dostępny również ostatni skrajny dom. Bez prowizji i podatku pcc inwestycję sprawdzonego dewelopera zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dolsk

Dolsk,wielkopolskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Szukasz niedrogiej nieruchomości, która będzie dawać możliwości wykorzystania na cele mieszkaniowe, a jednocześnie będzie miała potencjał do wykorzystania w przyszłości? Taka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Bezpośrednio sprzedam piękny umeblowany dom ze znakomitym dojazdem do Warszawy. Tylko %k do Warszawy a 16km do Pałacu Kultury! Wjazd na S8 jest ok 1200m od domu żadnych korków na wjeździe. Pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

999 000 zł492 m² 2 030,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas Okazja! Oferujemy do sprzedaży dwa domy, jeden dom przedwojenny w Międzyrzeczu Górnym na granicy z dzielnicą Stare Bielsko Dom o powierzchni 400 m2. położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż parterowy dom z dużą działką ze starodrzewem sosnowym Wyłącznie u nas! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Wisełka,zachodniopomorskie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Super okazja! Prosperujący pensjonat nad morzem! - 250 m2 - 8 pokoi z łazienkami Na sprzedaż prosperujący pensjonat Muszelka w samym centrum Wisełki-obok Międzyzdrojów, ul.Leśna 5b,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

535 000 zł116 m² 4 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest parterowy dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, położony w Szczytnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 450 000 zł228 m² 6 356,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

***piękny dom jednorodzinny W sienkiewiczach*** Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną ofertę domu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Sienkiewicze (gmina Choroszcz). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

383 466 zł250 m² 1 533,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom jednorodzinny wraz z garażem przy ul. Ceglanej w gminie Radzymin- miejscowości Nadma- na sprzedaż w licytacji. Nieruchomość gruntowa oznaczona nr. ewidencyjnym 142/7 i 142/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Tuchów,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

Jeżeli szukasz dużego i komfortowego domu w topowej lokalizacji Tuchowa mam ofertę która może Ci się spodobać. Zapraszamy do zakupu przepięknego, piętrowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chorowice,małopolskie

2 200 000 zł235 m² 9 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży, wolnostojący, całoroczny dom położony w malowniczej miejscowości Chorowice pod Krakowem w niedalekim sąsiedztwie Krakowa. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 289 500 zł172 m² 7 497,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Centrum Łomianek, połowa bliźniaka do wprowadzenia. Dom położony w pięknym zadbanym ogrodzie, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta Dom jest wykończony, bardzo dobrze utrzymany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bydgoska

Szczecin,zachodniopomorskie

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 m²

Mamy do zaoferowania domek o powierzchni całkowitej ok. 30 m2. oraz hangar o powierzchni ok.23m2. położonych na przystań Pomorzany w Szczecinie na ul. Bydgoskiej. Z przystani Pomorzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 980 000 zł261 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - wspaniały Dom wolnostojący o powierzchni ok. 260 m2, z pięknym ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 599 000 zł256 m² 6 233,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

***dla rodziny - pięknie położony dom W cichej uliczce *** Klientom kupującym oferujemy pomoc we wszystkich formalnościach i wsparcie doświadczonych i sprawdzonych doradców kredytowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Michałowice,małopolskie

1 300 000 zł117 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Niepowtarzalny, energooszczędny dom, budowany dla siebie (sprzedaż wyłącznie z powodów rodzinnych) Budynek spełnia z nawiązką wszystkie wymagania wt2021 - nawet w największe upały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:699 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 146 m2 usytuowany na działce o powierzchni 699 m2. Dom składa się z 3 pokoi (jeden połączony z kuchnią), łazienki, piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

670 000 zł118 m² 5 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (pow. netto 117,85 m2), położonego na działce o powierzchni 333,52 m2. Deweloper daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

2 800 000 zł500 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 411 m2, z garażem o powierzchni 89m2 wybudowany w 2014 roku. Budynek jednorodzinny, mieszkalny, o zwartej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zdunowice

Zdunowice,pomorskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 890m2 z nowy drewnianym domem całoroczny wybudowanym w 2024 roku, o powierzchni całkowitej około 100 m2. Instalacja elektryczna miedziana. Własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł160 m² 11 194,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom (stan deweloperski) w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach tuż przy Puszy Kampinoskiej. Nowoczesne osiedle położone w spokojnej okolicy obejmuje trzy domy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

460 000 zł116 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 340 m²

Z przyjemnością prezentuję wolnostojący jednorodzinny dom parterowy o powierzchni 116 m2 .dom położony jest na działce 15000m2,. Działka posiada status siedliska. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, nowy Segment środkowy o powierzchni ok. 74 m2, usytuowany na bardzo ładnym osiedlu. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni ok. 200m2. Rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 149 000 zł194 m² 5 916,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Nowa cena! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży dom zaprojektowany i wykończony w bardzo wysokim standardzie o powierzchni 194,2m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 1449m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 098 900 zł147 m² 7 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł103 m² 6 302,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gotowe domy w zabudowie bliźniaczej! Czekają na nowych właścicieli! Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału! Funkcjonalny projekt pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

649 800 zł71 m² 9 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachówka

Strachówka,mazowieckie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Wspaniałe miejsce do wypoczynku .Niedaleko jest rzeczka i obszar chroniony Natura 2000 .siedlisko zachowane w super stanie, składające się z domu, obory i stodoły. 1 dom ok 80 lat-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chłopska Kępa

Chłopska Kępa,zachodniopomorskie

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu piękny dom z dużym ogrodem w cichej okolicy, oddalony 11 km od centrum Koszalina i tylko 25 km od Mielna atrakcyjnego nadmorskiego kurortu,.