dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 62 m . Nieruchomość posiada cztery pokoje i znajduje się w spokojnej, zielonej miejscowości Winiary. Wyposażony został w media, takie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł112,20 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł171,14 m² 8 174,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną nieruchomość w bliźniaczej zabudowie o powierzchni całkowitej 171,14 metrów kwadratowych, znajdującą się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż inwestycja składająca się z 10 budynków, zlokalizowana w Łomiankach Dolnych. 7 budynków o metrażu 129,09m2 oraz 3 budynki o metrażu 106,01m2. Dwukondygnacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 650 000 zł170 m² 27 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Pierwsza linia zabudowy w Serocku, z widokiem na Zalew Zegrzyński. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 170 m2, wybudowany w 2024 roku. Usytuowany na działce 680 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł155 m² 9 025,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 155 m , położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 520 m . Nieruchomość znajduje się w Ełku przy ul. Juranda,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł218,22 m² 4 577,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Tel.:   Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł322 m² 2 947,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:181 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji na samym Rynku w Szamotułach. Ta nieruchomość to niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł199 m² 4 773,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Dom bliźniak na sprzedaż Bogusławice k. Oleśnicy dwa niezależne wejścia możliwość zamieszkania dwóch rodzin idealny również pod inwestycję (wykończenie jednej strony i dalsza sprzedaż).

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł190 m² 6 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nie przegap naszej oferty sprzedaży pięknego domu w Chęcinach z widokiem na zamek! Oferta tylko w biurze Best Lokum Przestrzeń stworzona dla Twojej rodziny, budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 845 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trześń przy ul. Błonie. To urokliwe miejsce łączy w sobie spokój podmiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł290 m² 8 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej części jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Przy prestiżowej ul. Juliusza Słowackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł178 m² 10 674,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom premium - gotowy do zamieszkania | 5 pokoi | spokojna okolica Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ten dom to coś więcej niż nieruchomość - to.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł260 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:445 m²

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -karłowice Dom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Brwinów. Super oferta! nowa inwestycja w trakcie budowy. Oferta dotyczy sprzedaży połówki domu W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim plus na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,26 m² 8 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł496 m² 8 667,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 755 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Klasztornym w powiecie kwidzyńskim, w pierwszej linii zabudowy. Przestronny, parterowy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) położony.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł106,64 m² 4 501,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Oferujemy do sprzedania dom w miejscowości Żabi Róg w gminie Morąg, w odległości ok. 24 km od cetrum Ostródy i 9 km do Morąga. Jest to dom drewniany o pow. 106,64 m2 ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł450 m² 1 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej w Czosnowie, przy ul. Warszawskiej. Położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zachowania zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. Olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

999 995 zł185 m² 5 405,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w sercu Podlasia Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku w standardzie znacznie przewyższającym typową zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł137,50 m² 6 472,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137,50 mkw położony w Kętach blisko centrum miasta i terenów rekreacyjnych. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł157,80 m² 3 485,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Chojna, dom wolnostojący, standard developerski, duża działka, 8 pokoi. Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w standardzie developerskim w Centrum miasta Chojna. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ten dom już powstał i czeka właśnie na Ciebie. W Łochowie, przy ul. Akacjowej, stoi gotowa przestrzeń, w której może zacząć się Twój nowy rozdział. Bez stresu budowy, bez miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 700 zł133,73 m² 5 867,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Witam. Na sprzedaż piękny dom w Orzeszu. Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - Cieszyn Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 230 m , z dodatkową częścią ok. 100 m idealną pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł61 m² 1 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 872 m²

Do sprzedania dom drewniany w Starym Ratyńcu gmina Sterdyń powiat sokołowski. Dom o powierzchni zabudowy 61m2 skład się z dwóch pokoi, kuchni oraz p. pokoju. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł80,58 m² 8 922,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny nr A2 w budynku w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Wrząsowice, gm. Świątniki Górne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł75 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy państwu mały domek o powierzchni około 70 m2 położony na działce o powierzchni 6 arów oraz zabudowania małej stodoły o powierzchni około 50 m2 położonej na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł256 m² 4 644,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł139,64 m² 2 857,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:615 m²

Duży dom z potencjałem Mikstat! Nieruchomość położona jest w miejscowości Mikstat oddalonej ok. 13 km od Ostrzeszowa i 11km od Grabowa nad Prosną. Działka (pow. 0,0615 ha), na której.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 449 m²

Zielonowo (gm. Wieleń) gotowe siedlisko / agroturystyka W lesie. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł212 m² 4 457,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny w Kościelniku. Budynek usytuowany na zaaranżowanej i zadbanej działce o powierzchni 2000 m2. Układ architektoniczny domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł134,13 m² 10 064,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ostatni dostępny dom w cenie 1 350 000 zł! To idealne miejsce dla rodzin ceniących ciszę, naturę i wysoką jakość życia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł159 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedmiotem tej oferty jest w pełni wyposażona willa wypoczynkowa o powierzchni 159m2 w centrum Pobierowa. Zaledwie 400m od morza! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 727.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 mkw w Dobrej szczecińskiej. Nieruchomość to dom wolno-stojący oraz garaż 3 stanowiskowy o powierzchni 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,86 m² 6 193,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 500 m²

Nowoczesny dom w Gułtowach spokój natury, szybki dojazd do Poznania! Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia blisko natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Glinka (gmina Ujsoły, powiat żywiecki). Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 240 m usytuowana jest na.