dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Opoczno

Opoczno,łódzkie

600 000 zł198 m² 3 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 100 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2,51ha ziemi plus dom w stanie surowym *** Dom na wsi stanowi surowy otwarty budynek o powierzchni zabudowy 144,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:863 m²

*** os.PIECZURKI *** *** DZIAŁKA 863m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na os.Pieczurk i w Białymstoku. Dobra dobra lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasienie

Jasienie,opolskie

240 000 zł94 m² 2 543,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie zlokalizowaną nieruchomość zlokalizowaną w pięknych okolicznościach przyrody. Miejscowość Jasienie a w szczególności Przysiółek Wawrzyńcowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera, ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 do którego należą 3 miejsca postojowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

3 850 000 zł400 m² 9 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Polecam zapoznanie się z zakupem domu mieszkalnego jednorodzinnego położonego w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Dom jest niezwykle atrakcyjny, wybudowany w 2018 z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Koszyce Małe,małopolskie

652 000 zł116 m² 5 596,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle Lipowe składa się z czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Koszycach Małych koło Tarnowa, przy ul. Lipowej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecowice,dolnośląskie

1 039 000 zł123 m² 8 433,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 123,20 m2! Położony w Piecowicach przy ulicy Sportowej, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł169 m² 7 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż piękne domy w zabudowie bliźniaczej na przedmieściach Wrocławia, w miejscowości Wilkszyn, tuż obok Lasu Mokrzańskiego. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Oława,dolnośląskie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:655 m²

Duży, klimatyczny idealny dla rodziny, pod inwestycję! Możliwość podziału na 2-lokale! Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 290 mkw z możliwością rozbudowy na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jastrowska

Szamotuły,wielkopolskie

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoki Kościół

Wysoki Kościół,dolnośląskie

1 260 000 zł124 m² 10 161,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Wysoki Kościół Bez prowizji dla kupującego Lokalizacja: wysoki Kościół Powierzchnia domu: 124 m Działka: ok. 300 m Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom podpiwniczony w Barcinie 51m2, garaż 20m2, działka 1600m2, pomieszczenia gospodarcze. Spokojna okolica. Na ogrodzie drzewa owocowe, orzech włoski oraz laskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 990 000 zł400 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż na osiedlu Konstancja w Konstancinie w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej "american School of Warsaw" na strzeżonym osiedlu (całodobowa ochrona, 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zadroże

Zadroże,małopolskie

790 000 zł155 m² 5 099,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom z bali we wsi Zadroże, gmina Trzyciąż, woj. małopolskie. Jeśli szukacie swojego miejsca bo jesteście zmęczeni miejskim życiem to nasza oferta powinna Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

619 000 zł83 m² 7 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Promocja! Polecamy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Kostrzynie pod Poznaniem. Przedmiotem sprzedaży jest lewy lub prawy segment oddawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sowliny

Sowliny,małopolskie

1 200 000 zł261 m² 4 597,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3 domy w malowniczej miejscowości Limanowa, położonej w sercu Beskidów, otoczonej innymi urokliwymi miasteczkami, takimi jak Nowy Sącz, mszana Dolna czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starowola

Starowola,mazowieckie

568 000 zł152 m² 3 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom całoroczny, działka budowlana w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Dom w technologii tradycyjnej, murowany, parterowy z możliwością adaptacji poddasza na mieszkalne. (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

990 000 zł91 m² 10 879,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa niższa cena - tylko do końca roku! Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gralewo

Gralewo,lubuskie

570 000 zł109 m² 5 229,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Rezerwacja.Oferujemy Państwu Atrakcyjny Dom Wolnostojący pod Gorzowem Wielkopolskim w miejscowości Gralewo. Dom jest 4 pokojowy, parterowy o powierzchni użytkowej 109,59m2, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 995 zł90 m² 8 055,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuźnica Słupska

Kuźnica Słupska,wielkopolskie

380 000 zł134 m² 2 835,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z potencjałem- kuźnica Słupska! Nieruchomość położona jest w miejscowości Kuźnica Słupska oddalonej ok. 19 km od Kępna i 17 km od Wieruszowa. Przepiękna duża działka (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ablewicza

Koszyce Wielkie,małopolskie

1 600 000 zł367 m² 4 359,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedania przestronny, wolnostojący dom stylizowany na dworek o powierzchni całkowitej 366,8 m2 wybudowany 2005 roku. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 0,41 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cumowników

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz zadbanego słonecznego domu dla twojej rodziny? atuty nieruchomości: - garaż na 2 auta oraz miejsce postojowe przed domem - 2 osobne garderoby - Alarm domowy - Taras od strony południowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

1 539 000 zł255 m² 6 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów kraków, aleja klonowa nowa ekskluzywna inwestycja 9 wolnostojących domów z sauną, garażem dwustanowiskowym dostępne domy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

999 800 zł162 m² 6 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Bliźniak Nowy ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł167 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowe Mieszkanie Dwupoziomowe z Ogrodem w sercu Krzyków Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 167 m , które zachwyca stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marszowicka

Wrocław,dolnośląskie

858 130 zł117 m² 7 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej znajduje się tuż za zachodnią granicą Wrocławia, w miejscowości Brzezina, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

790 000 zł140 m² 5 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:417 m²

- - - sprzedany 07/11/2024 - - - Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 140 m2, użytkowej 90 m2, na działce 417 m2 na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 198 000 zł180 m² 12 211,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Wygodny, dobrze zaprojektowany segment z prywatnym ogrodem. Wilanów Zawady ul. Syta. Wysokiej jakości wyposażenie. Pełna prywatność. Istnieje prosta możliwość uzyskania nawet 5 sypialni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaskółcza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach, przy ul. Jaskółczej. Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.152m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.152 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

378 900 zł175 m² 2 170,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 259 900 zł134 m² 9 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny, pasywny Dom o powierzchni ok. 134 m2 posadowiony na przestronnej, bardzo ładnej działce ok. 1430 m2. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł432 m² 2 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Po więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży piękny dom z zadbanym ogrodem z mnóstwem zieleni i oczkiem wodnym. Przestronny, widny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 820 000 zł85 m² 24 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 980 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży siedliska w Głębocku gmina Murowana Goślina. Na dwóch działkach, stanowiących całość gospodarczą posadowiono budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poronin

Poronin,małopolskie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:896 m²

Poronin - dom na pięknie zagospodarowanej działce, nad potokiem. Dom wzniesiono na działce o powierzchni 896 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny, zbudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Koninko

Koninko,wielkopolskie

869 000 zł97 m² 8 939,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Koninko, w gmina Kórnik. Oddalony zaledwie 15 min od Poznania. Dom nie wymaga żadnych nakładów.