dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czułów

Czułów,małopolskie

745 000 zł154 m² 4 822,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy nowy dzień przynosi świeże inspiracje. Gdzie poranny blask słońca subtelnie wypełnia wnętrza Twojego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Gdańsk,pomorskie

2 900 000 zł554 m² 5 229,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:727 m²

Budynek - biurowy z częścią usługowo-techniczną w atrakcyjnej części Gdańska - dzielnica Siedlce. O inwestycji: bryła budynku składa się z dwóch części: biurowa - na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czułów

Czułów,małopolskie

746 000 zł217 m² 3 444,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie poranek, gdy wstajesz ze spokojem, wyglądasz przez okno na ogród skąpany w promieniach słońca, a dźwięki przyrody subtelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 849 000 zł170 m² 10 876,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż: dom z dużym ogrodem i możliwościami rozbudowy na Bemowie Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jakie skarby ukryte są na warszawskim Bemowie? Otóż dziś mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 790 000 zł270 m² 6 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 600 000 zł324 m² 17 286,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

5 600 000 pln I Sprzedaż | Dom | 324 m2 | Konstancin - Jeziorna bez prowizji - zakup od dewelopera - bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iglasta

Ligota,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny dom w Ligocie Trzebnickiej. Na sprzedaż lokal w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 84,47 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 1004 m2. Do użytku strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubaczów

Lubaczów,podkarpackie

380 000 zł130 m² 2 932,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzchni użytkowej 118m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rajska

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

783 000 zł142 m² 5 517,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Miejsce, w którym każdy dzień nabiera wyjątkowych barw Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie poranne światło miękko wypełnia wnętrze Twojego domu, a za oknem rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

1 629 000 zł255 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów kraków, aleja klonowa nowa ekskluzywna inwestycja 9 wolnostojących domów z sauną, garażem dwustanowiskowym dostępne domy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

816 000 zł176 m² 4 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zanurz się w harmonii codziennego życia Wyobraź sobie popołudnia, gdy w spokoju patrzysz na ogród z wygodnego fotela na tarasie, a delikatny szum pobliskich drzew miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

875 000 zł175 m² 4 998,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie poranki wypełnione słońcem, gdy z kubkiem ulubionej kawy wyglądasz na ogród otoczony zielenią i jednorodzinną zabudową tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 900 zł91 m² 7 157,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

s szeregi piekne osiedle/ 4pok/premium Polecamy na sprzedaż 48 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowe. W ofercie są mieszkania z przynależnymi balkonami oraz tarasami na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł127 m² 5 433,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż osiedle Osiedle Domów w Zabudowie Bliźniaczej - Głogów Małopolski Powierzchnia użytkowa: 127 m Działki: od 0,7 ara do 4,5 ara Cena: 690.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 020 000 zł107 m² 9 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny w miejscowości Glinianka w powiecie Otwockim za cenę mniejszą za m2 mieszkania w okolicznych miastach: - 107 m 2 - 2000 rok budowy - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z przestronnym tarasem, idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Cisza i spokój otaczającej dzielnicy zapewnią Ci codzienny odpoczynek od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł160 m² 25 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa nieruchomość na warszawskiej Ochocie. Dwulokalowy dom otoczony pięknym ogrodem na sprzedaż. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu dom, który może stać się Waszym wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górskiego

Starogard Gdański,pomorskie

690 000 zł121 m² 5 686,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować segment domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, zrealizowany na podstawie projektu "trivento II Termo". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgłobicka

Zgłobice,małopolskie

720 000 zł94 m² 7 690,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Ostatni dom w Zgłobicach gotowy do zamieszkania przez nowego właściciela! Jeżeli szukasz komfortowego i ekonomicznego domu energooszczędnego mam ofertę która z pewnością Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Wólka,kujawsko-pomorskie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzy Ci się domek, w którym będziesz mógł odpocząć na łonie natury? Z daleka od zgiełku miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości "krystian Kosmatka Nieruchomości".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż szereg środkowy o optymalnej powierzchni użytkowej 98,39m2 budowany na działce o pow.191,90m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 000 zł271 m² 8 846,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających klientów Na sprzedaż dom z widokiem na panoramę Gorzowa, wykończony w oparciu o wysokie standardy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 999 000 zł433 m² 13 861,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:653 m²

O f E R T A P R E M I U M! dostępna tylko W naszym biurze! prestiżowa lokalizacja wśród niskiej zabudowy domów. Nowo wybudowana willa wolnostojąca położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Biała Podlaska,lubelskie

575 000 zł107 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej u zbiegu ulic Prostej i Moniuszki. Na działce o powierzchni 77 m2 i numerze geodezyjnym 1577/2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowy Rynek

Raków,świętokrzyskie

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż dom w samym centrum Rakowa przy małym rynku. Nieruchomość przeszła generalny remont, stan developerski 76m2 z możliwością zaadaptowania poddasza (około 50m2). Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

NA sprzedaż dom W giżycku Piętrowy dom jednorodzinny w pełni podpiwniczony, z garażem w podpiwniczeniu. Budynek przeznaczony jest dla 3-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

1 650 000 zł222 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący położony na działce 980m2 w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z salonu otwartego na kuchnię, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosie

Łosie,mazowieckie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom W lesie. Do sprzedaży 80m2 dom posadowiony na 825m2 zadrzewionej, ogrodzonej działce. Nabywając tą posesję jeśli chcecie możecie Państwo zyskać: # Solidny, drewniany dom z murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Kobierzycach, powierzchnia użytkowa domu ok 140m2, powierzchnia całkowita ok. 240 m2. Powierzchnia działki 493 m2, z nasadzeniami, drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

639 000 zł96 m² 6 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 96,5 wraz z garażem miejscowości Mościenica. -istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz- # lokalizacja # Mościenica położna jest tuż obok Kórnika zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeszyce,lubuskie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w miejscowości Krzeszyce. Na posesji o pow. 639m2 znajduje się budynek gospodarczy z miejscem garażowym, teren w całość ogrodzony. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

929 000 zł181 m² 5 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej z ogrodem, zlokalizowany w cichej, zielonej dzielnicy Siechnic na osiedlu Osiedle Park. Zakup bez pcc zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Ofertę stanowi zabudowana działka ponad 2000 m2 o wymiarach ok. 17 x 120m z zabudowaniami. Budynek parterowy , do remontu o wymiarach 9 x 7 ( 2 pokoje, kuchnia , łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

875 000 zł201 m² 4 353,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:921 m²

Sprzedam dom całoroczny o powierzchni 201,69 m2 zlokalizowany w miejscowości Wałpusz, w okolicy Szczytna. => Rok budowy: 2008 (pierwszy właściciel). => Liczba sypialni: 6 => Liczba pokoi:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij