dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 433 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błotna

Gołąb,lubelskie

859 000 zł180 m² 5 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu duży rodzinny dom zlokalizowany na 20 arowej działce w miejscowości Gołąb nad Wisłą. Działka jest ogrodzona i dodatkowo została rozpoczęta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Oława,dolnośląskie

779 000 zł141 m² 5 541,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:266 m²

_____ zamień mniejsze W potężniejsze! ______ Skrajny segment z dużym ogródkiem wyłącznie w malada Home Najbardziej popularne osiedle w okolicy- cisova park k. Oławy Poszukujesz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w Tarnobrzegu, przy ulicy Elektrycznej. To niezwykłe miejsce, otoczone naturalnym lasem oraz pobliskim parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kurpiowska

Łomża,podlaskie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony na jednej z dwóch działek. Możliwość pobudowania drugiego domu, warsztatu lub budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borek

Borek,lubuskie

469 000 zł94 m² 4 993,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dużo niższa cena! Na sprzedaż połowa domu w w budynku wielorodzinnym typu Bliźniak w spokojnej okolicy w miejscowości Borek gmina Deszczno Nieruchomość o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pilaszków

Pilaszków,mazowieckie

1 820 000 zł209 m² 8 433,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, usytuowany na dużej działce o powierzchni 2000 m, z możliwością podziału na dwie części po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łąka,podkarpackie

709 000 zł116 m² 6 112,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż gotowy ostatni dom z dużym ogrodem w kameralnej zabudowie. Dom usytuowany w miejscowości Łąka, zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izdebno-Kolonia

Izdebno-Kolonia,lubelskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną drewnianym domem i budynkami gospodarczymi. Posiadłość jest bardzo klimatyczna, znajduje się w zacisznym miejscu w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 000 zł241 m² 3 319,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w pobliżu Jeleniej Góry - Mysłakowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:863 m²

*** os.PIECZURKI *** *** DZIAŁKA 863m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na os.Pieczurk i w Białymstoku. Dobra dobra lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniac zej! Nowo powstające Osiedle kołatnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

399 000 zł192 m² 2 078,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w urokliwej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś, w gminie Czudec, nieopodal Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Mosty,pomorskie

969 000 zł98 m² 9 844,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Piękny dom (98,34m2) położony 800 metrów do morza! Dom w dwu poziomowy w segmencie środkowym położony w bardzo pięknej i malowniczej miejscowości Mosty w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pietrowice Małe

Pietrowice Małe,dolnośląskie

884 600 zł240 m² 3 685,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Pietrowicach Małych Marzysz o spokojnym miejscu z szybkim dojazdem do Wrocławia? Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

724 995 zł90 m² 8 100,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

klucze do odbioru / skrajny szereg z ogródkiem Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł153 m² 7 124,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowo duży bliźniak na mierzynie W standardzie deweloperskim Powierzchnia 153 m2, garaż w bryle budynku, działka około 300m2. Układ domu: parter: - salon - kuchnia - przedsionek - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bramki

Bramki,mazowieckie

1 320 000 zł174 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: dom z 2020r. / błonie / Działka 1000 m2 / 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 349 000 zł130 m² 10 376,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom Wolnostojący/ Nowy i nowoczesny/ 130m2/ Żórawina Jeszcze przez nikogo nie zamieszkany bądz pierwszy! oferta premium! Super cena tylko 1349 000 zł! Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

875 000 zł213 m² 4 098,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Na sprzedaż dom położony w topowej lokalizacji - okolice stadionu, piaskowa Góra. Wyjątkowe, kameralne miejsce na wzgórzu z którego rozpościerają się piękne widoki. Doskonałe lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł107 m² 7 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.320m2. lokal nr.1 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzianisz

Dzianisz,małopolskie

570 000 zł146 m² 3 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Do sprzedania nieruchomość w Dzianiszu, obok Zakopanego, zabudowana dwoma budynkami - mieszkalny i gospodarczy. Działka około 13 ar. Jest pozwolenie na budowę i dziennik budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachnów

Dachnów,podkarpackie

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni ok 140 m2 znajdujący się w Dachnowie obok Lubaczowa, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 270 000 zł195 m² 6 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedsawić Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany na 9-arowej działce ogrodzonej płotem z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plantowa

Biała Rawska,łódzkie

114 095 zł74 m² 1 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: ul. Plantowa 28, 96-230 Biała Rawska , Nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł125 m² 4 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Biała, rzeszów | Projekt Jerzyk 2 | Działka 5,59 a Szukasz domu z dala od zgiełku miasta ale z dobrym i szybkim dojazdem? Mamy coś dla ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

948 000 zł133 m² 7 127,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej. Do sprzedania jedna lub obie części bliźniaka. Parter składa się z salonu - 27 m2, połączonego z kuchnią, hall`u, klatki schodowej, bokówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuraszków

Kuraszków,dolnośląskie

630 000 zł88 m² 7 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż szereg z dużym ogrodem (321 m2). Domy gotowe do odbioru W II kw. 2025 r. Bez prowizji dla kupującego Lokalizacja: kuraszków zaraz przy Obornikach Śląskich Metraż domu: ~88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osieczna

Osieczna,wielkopolskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Godna zainteresowania nieruchomość w Kąkolewie! Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym 120m2 z budynkami gospodarczymi i garażem na działce 666m2. Nieruchomość ogrodzona kutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gostyń,śląskie

794 000 zł120 m² 6 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Gostyni, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 120,8 m2, działka 378 m2, sprzedam, 794 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 499 000 zł189 m² 7 931,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny i kameralny zespół bliźniaków usytuowany w cichej, spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy w Nowej Iwicznej. Bliźniaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

679 000 zł97 m² 7 029,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

643 608 zł93 m² 6 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment o pow. 93,29 m2 W lubinie Z działką 80,37 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

777 000 zł120 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł65 m² 13 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej i cichej okolicy Grodziska Mazowieckiego, z jednoczesnym świetnym dostępem do najważniejszych punktów komunikacyjnych. Dom jest świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł280 m² 10 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Rozkład: dom jest niezwykle funkcjonalny, przestronny , z dostępem do zadbanego ogrodu dającego wytchnienie. Parter to główna część domu dedykowana wspólnemu życiu. Trzy przestrzenie, kuchenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł153 m² 8 149,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis Nieruchomości Nieruchomość parterowa z poddaszem użytkowym o powierzchni 153 m2 posadowiony na działce o powierzchni 15 arów składa się z: salon wraz z ala jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

830 000 zł298 m² 2 783,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący z dużą działką w Koszalinie na Rokosowie. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Karliki

Żagań,lubuskie

2 890 000 zł740 m² 3 905,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dworek rodzinny Talleyrand, położony w malowniczym Żaganiu, woj. lubuskie! Ten czarujący dworek, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 190 000 zł300 m² 10 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na Kępie Zawadowskiej! 300 m2, 6 pokoi, basen, taras, praktyczny rozkład, działka 800 m2! lokalizacja Dom znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij