dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Bystre,dolnośląskie

1 399 000 zł207 m² 6 758,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m (użytkowej 171 m ) usytuowany na działce 900 m przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:4 004 m²

Istnieje możliwość kupna (nabycia) każdego z domów z osobna! Na sprzedaż dwa domy jednorodzinne (pensjonaty) w odległości 2,9 km od morza, gotowe do zamieszkania, dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamów

Adamów,mazowieckie

1 349 900 zł181 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabrze

Zabrze,śląskie

1 750 000 zł140 m² 12 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Tylko w naszym biurze Szukasz domu w spokojnej lokalizacji? Sypialnie na parterze to dla Ciebie "must have"? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania wolnostojący dom na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 499 000 zł180 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie. Pełny stan deweloperski Jest to luksusowy dom wśród zabudowy jednorodzinnej - projekt domu w papawerech 5. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipcowa

Sulistrowice,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 372 m²

Na sprzedaż działka z domem, która znajdują się w miejscowości Sulistrowice. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki jest drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oleśnica,dolnośląskie

2 250 000 zł349 m² 6 446,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Spokój i cisza w sercu Oleśnicy rezydencja 349 m z prywatnym spa na działce 22 ary Wyjątkowa Lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Lubań,dolnośląskie

830 000 zł120 m² 6 890,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 120,45 m2, położony tuż za granicą Lubania będący częścią niewielkiego, kameralnego osiedla zlokalizowanego w Zarębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 499 000 zł181 m² 8 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pełny Stan Deweloperski Nowoczesny Dom Wolnostojący w okazyjnej cenie. Przestronny - Luksusowy Dom wśród zabudowy domów jednorodzinnych -projekt domu w papawerech 5. Jeśli szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Wojnowice,dolnośląskie

725 000 zł180 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jak zamek w lesie - unikatowa nieruchomość pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, indywidualnie zaprojektowany dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radęcin,lubuskie

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom Z garażem W lesie, nad jeziorem W radęcinie, gmina dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy dom w malowniczej okolicy Radęcina, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Dom w stanie deweloperskim - idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z 2024r. Położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 430 254 zł111 m² 12 850,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowoczesny dom 5-pokojowy Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

679 000 zł140 m² 4 851,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni 139,96 m wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł125 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie segment, gotowy do wprowadzenia o pow. około 125m2. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji blisko centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Furmana

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 850 000 zł174 m² 10 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży nowy dom w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Dziewiąty, na ulicy Furmana, na dużej działce o pow. 1235 mkw, dom znajduje się w fantastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Szereg skrajny Twój wymarzony dom w zielonej i spokojnej okolicy przestrzeń, komfort i funkcjonalność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Szosa Polska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 399 000 zł443 m² 7 672,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:587 m²

### Oferta sprzedaży kompleksu 12 mieszkań - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy w pełni wyremontowany i wykończony kompleks 12 mieszkań, idealny jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

605 000 zł101 m² 5 990,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż parterowy dom Z bali 101 M na klimatycznym osiedlu domków jednorodzinnych Dom będzie oddany w przyszłym roku Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borsucza

Księżyno,podlaskie

2 799 999 zł409 m² 6 851,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Rezydencja z charakterem - przestrzeń, prywatność i unikalne udogodnienia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 408,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

3 500 000 zł563 m² 6 216,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 396 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej willi, która łączy elegancję, komfort i niezwykłe otoczenie przyrody. Willa posiada ogromny potencjał, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wancerzów

Wancerzów,śląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow. około 120 mkw., posadowiony na zadbanej i malowniczej działce o pow. 1000 mkw. Nieruchomość, choć otoczona jest drzewami i zielenią, charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowiec

Tarnowiec,podkarpackie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom zarezerwowany Do sprzedaży (z pierwszej ręki) murowany dom u podnóża Beskidu Niskiego, w gminie Tarnowiec, usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy, na pięknej ogrodzonej siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mętów

Mętów,lubelskie

797 000 zł122 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 122.38 m2. Działka o pow. 400 m2. Dwa miejsca postojowe w cenie. Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł128 m² 10 078,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Oferta tylko bezpośrednia. Oglądanie po kontakcie telefonicznym. 4 sypialnie, duży salon, kuchnia ze spiżarnią. Łazienka z pomieszczeniem gospodarczym, dodatkowe wc. Dom wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Moniuszki

Maszewo,zachodniopomorskie

739 000 zł110 m² 6 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom 110 m z ogródkiem i garażem Maszewo, ul. Moniuszki Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, o powierzchni użytkowej 110 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

119 000 zł52 m² 2 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 52mkw położone w miejscowości Kamionka 10 km od Chociwla w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa Górnicza,śląskie

209 000 zł75 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Proponujemy do sprzedaży mały dom jednorodzinny w miejscowości Dąbrowa Górnicza, ujejsce. Budynek położony na działce o powierzchni 518 m2, działka w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebocko

Niebocko,podkarpackie

420 000 zł145 m² 2 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 861 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, nowy dom, idealny dla osób ceniących spokój, bliskość natury i malownicze krajobrazy. Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boh. Warszawy

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł472 m² 2 648,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Bohaterów Warszawy 37 w Bartoszycach. Położenie budynku nieopodal skrzyżowania głównych ulic miasta: bohaterów Warszawy oraz ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocierzew Południowy

Kocierzew Południowy,łódzkie

2 900 000 zł206 m² 14 043,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Witaj w miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoli najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki. To nie miejsce, lecz majstersztyk z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

2 199 000 zł257 m² 8 556,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

257 metrowy wolnostojący dom w Nowym Sączu dający możliwość prowadzenia swojego biznesu z niezależnym wejściem na 19 arowej działce z mnóstwem przestrzeni dla rodziny i życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Czarnów I gmina Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 170 000 zł156 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 156m2. Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sołtyków

Sołtyków,mazowieckie

1 220 000 zł190 m² 6 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Witam, do sprzedania bez pośredników dom z projektu Renklody 7g2 Dom budowany w 2025r dla siebie z materiałów wysokiej jakości ławy fundamentowe kopane na 1m 50cm ściany pustak.