dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 900 zł161,20 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł153 m² 2 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Dom piętrowy, ok. 153 m , działka blisko 20 arów Nowe Budkowice Niektórzy szukają domu. Inni szukają innego życia i ten dom jest właśnie dla tej drugiej grupy. 20 arów to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 899 000 zł237 m² 8 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2024 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł287,60 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł153 m² 3 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m , położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 11 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł232 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom Z dużym potencjałem | piastów | działka 528 m | możliwość 2 mieszkań Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł655,87 m² 3 506,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Kompleks luksusowych bydynków folwarcznych | basen | piękny ogród | duża działka | Z dala od zgiełku miasta| iedalne miejsce na odpocznyek oferta sprzedaży: cena do końca roku 2,3 mln zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł180 m² 4 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m2, położony na działce o powierzchni około 600 m2 w miejscowości Baczków, gmina Bochnia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł194,90 m² 14 622,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Wyjątkowy dom z charakterem | Gdynia Orłowo | 194 m | dwa niezależne wejścia Wyjątkowy dom o niepowtarzalnym charakterze, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:490 m²

Rod "relaks" ul. Łyskowskiego - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 490m2 z domkiem murowanym o pow. ok 25m2. Domek murowany, parterowy składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż domek letniskowy nad jeziorem Blanki pod Lidzbarkiem Warmińskim. Budynek murowany z 2006 roku znajduje się w odległości ok 100m od linii brzegowej i zagospodarowanej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie indywidulanym w stanie deweloperskim podwyższonym położony.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł54 m² 4 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:781 m²

NA sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości Goryń woj. kujawsko-pomorskie , powiat wąbrzeski , gmina Płużnica Powierzchnia domu: 54 m Powierzchnia działki: 781.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Znudziło Ci się życie w mieście? Masz dość wyścigu szczurów? Zmień swoje życie. Zamieszkaj na wsi w domu z widokiem na jezioro. Zmień pracę. Właśnie to znalazłeś. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105 m² 5 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowoczesny Dom Szkieletowy w Standardzie Pasywnym - Wieszki, kujawsko-Pomorskie Cena: 580 000,00zł Lokalizacja: wieszki, 89-100 (7 km od Nakła nad Notecią, 12 km od Szubina) Powierzchnia: 105.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł158,51 m² 5 229,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Nowoczesny Dom w Karlinie - Komfort, energooszczędność i Bliskość Wybrzeża Szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie z funkcjonalną przestrzenią? Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł156 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Oferta typu bezpośredniego, wynagrodzenie ponosi jedynie sprzedający. Nieruchomość zdecydowanie godna polecenia, dla osób szukających domu gotowego do wprowadzenie, bez potrzeby wykonania remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł183 m² 3 251,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem dwulokalowym! Białuń, nr 112/31, 795 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 795 m , zabudowana nowo wybudowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,49 m² 6 800,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szereg środkowy na nowym zamkniętym osiedlu - obora. Osiedle Z pełną infrastrukturą: wykonaną drogą wewnętrzną I oświetleniem. Budynek w stanie deweloperskim , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 900 zł112 m² 12 052,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

0% prowizji | oferta deweloperska | Maślice Dom w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,21 m +36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł86,28 m² 7 637,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   nowoczesny dom W malczycach - 30 min do wrocławia - bez pcc! Poznaj inwestycję przy ul. Strażackiej w Malczycach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł373,60 m² 4 001,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Wyjątkowy dom wolnostojący w otulinie przyrody, tuż przy Odrze Pogalewo Wielkie, gmina Brzeg Dolny Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł180 m² 4 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny W chodzieży Prezentujemy na sprzedaż budynek piętrowy w zabudowie szeregowej, w całości podpiwniczony. Budynek z roku 1995 wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

| na sprzedaż - urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł209 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl. Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Dom na sprzedaż - Pniewo, przy samym lesie Idealny dla rodziny lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 118 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowy dom 84 m z ogródkiem -2 miejsca postojowe -ilkowice, gm. Żabno -stan deweloperski -energooszczędny Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł118,60 m² 3 204,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu parterowy wolnostojący dom, o powierzchni 118,6 m2 położony w spokojnej okolicy ok. 10 km od Inowrocławia, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"To nieruchomość dla osób wymagających, takich którzy potrafią docenić wyjątkową przestrzeń, bo wiedzą, że nie każdy dom jest dla każdego" Ta wyjątkowa nieruchomość to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł148 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148m2, wybudowany w 2025 roku na bazie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł147 m² 12 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Sprzedaż | dom 147m2 powierzchnia całkowita | działka 1603m2 | Konstancin - Jeziorna strefa A | 1 845 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł276 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny, komfortowy wolnostojący dom jednorodzinny z dużą działką - idealny dla rodziny w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł80 m² 16 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Umeblowany i wyposażony dom z własną linią brzegową jeziora Bielskie na działce o pow. 2359m2, gmina Wydminy opis działki: powierzchnia działki: 2359m2; przybliżone wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł349 m² 2 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w wyjątkowej lokalizacji w Ciechocinku. Dom położony na działce ponad 15 ar znajduje się w pierwszej strefie tej popularnej.