dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriańska

Jasło,podkarpackie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unikalny Dworek na sprzedaż w Jaśle! Szukasz wyjątkowej nieruchomości z historią i charakterem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - dworek w Jaśle, położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mamy dla Państwa niecodzienną propozycję. Jest to dom prawie w centrum Brwinowa, ale zarazem w spokojnym i zielonym miejscu. Dom 200m2 powierzchni na parterze. Nad całością jest drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 499 000 zł242 m² 10 326,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom atrialny na osiedlu "za fortem" w Poznaniu w otoczeniu domów jednorodzinnych położony na granicy dwóch osiedli: naramowic i Winograd. Komfortowy, gotowy do zamieszkania, miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Lasowice. Nieruchomość podpiwniczona (pow. około 50 m2) o powierzchni 160 m2, usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł138 m² 3 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł142 m² 10 456,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 195 000 zł210 m² 5 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Rezerwacja do 28.II. 2025 Mam Państwu do zaoferowania dobrze zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 210 m2, do którego przynależy przestronny, garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 560 000 zł151 m² 10 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słonecznikowa

Katowice,śląskie

750 219 zł99 m² 7 608,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Kupujący nie płaci prowizcji Zadbano o izolację akustyczną i termiczną montując 3 szybowe okna o współczynniku przenikania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 950 000 zł277 m² 7 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:508 m²

Marzysz by mieszkać w pięknym eko domu, w spokoju i ciszy, blisko natury, z łatwym dojazdem do pracy w Warszawie? Avenue Estate prezentuje spełnienie twoich marzeń: nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przywidz,pomorskie

750 000 zł339 m² 2 213,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta dostępna tylko u Nas. 0% prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom na sprzedaż w Polkowicach Osiedle Staszica Cena: 750 000 pln do negocjacji Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w Polkowicach, usytuowany na kameralnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

548 900 zł62 m² 8 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 60 m z ogrodem ok. 50m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bładnicka

Międzyświeć,śląskie

750 000 zł99 m² 6 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przedstawiam Państwu nową inwestycja pod nazwą osiedle "pod wierzbami" Osiedle składać się będzie z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Rozpoczęta inwestycja we wrześniu 2024 roku. Dom D1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cisownica

Cisownica,śląskie

1 395 000 zł276 m² 5 076,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Cisownica k/ustronia malownicza miejscowość blisko Ustronia i Wisły, to właśnie tu polecam do sprzedaży duży dom z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Ustroń,śląskie

2 500 000 zł790 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Ustroń blisko Centrum - wyjątkowa nieruchomość do zamieszkania i prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Nieruchomość usytuowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:886 m²

Ustroń Zawodzie - Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w malowniczej dzielnicy. Budynek o powierzchni użytkowej 124 m2, usytuowany na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:542 m²

Ustroń Hermanice, do sprzedaży urokliwy dom o ciekawej bryle ze stylowym kominkiem. Dom, posiada trzy poziomy o powierzchni ok.230 m2, usytuowany jest na słonecznej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 439 000 zł518 m² 2 777,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:41 346 m²

Oferta dla inwestora. House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą założenia dworsko-parkowego położonego w miejscowości Lubocheń, gmina Drzycim, powiat świecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Września

Września,wielkopolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grójecka

Mszczonów,mazowieckie

193 000 zł116 m² 1 663,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo samoistnego posiadania nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, działki nr 594.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 549 900 zł161 m² 15 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Przestronny Dom usytuowana świetnej lokalizacji w Podkowie Leśnej. Dom wybudowany w latach 70-tych XX wieku idealnie nada się dla 2 rodzin. W skład nieruchomości wchodzą: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Wysoka,dolnośląskie

1 600 000 zł141 m² 11 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyjatkowy dom Z pięknym ogrodem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej nieruchomości o pow. ok.150 m 2 , posadowionej na działce o pow. ok. 2700 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarchalice

Tarchalice,dolnośląskie

365 000 zł190 m² 1 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Witam, sprzedam dom (gospodarstwo) - (możliwość zamiany za mieszkanie we Wrocławiu). Przepiękna okolica, raj dla wędkarzy i rowerzystów. Piękne malownicze miejsce - Dolina Jezierzycy. Rodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czahary

Łódź,łódzkie

869 000 zł130 m² 6 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania zabudowana działka o powierzchni 960 m2 przy ul. Czahary 22 w Łodzi. W skład zabudowy wchodzą dwa parterowe domy oraz budynki gospodarcze. Pierwszy dom o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 130m2 z działką 10 ar. w Namysłowie. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 130 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł127 m² 5 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

549 000 zł176 m² 3 119,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 175,99 m (użytkowej 126,69 m ), zlokalizowany w Głogowie małopolskim/rogoźnicy, w pobliżu Rzeszowa. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

577 000 zł120 m² 4 808,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przysucha

Przysucha,mazowieckie

625 000 zł80 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 933 m²

Mam do zaoferowania dom o powierzchni 80 m2 z tarasem na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. 1933 m2. Dom jest parterowy z poddaszem , które można zaaranżować jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

1 790 000 zł230 m² 7 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Dom z widokiem na Odrę - Idealne Miejsce na Twój Spokojny Azyl Zapraszamy do zakupu urokliwego domu zlokalizowanego w Kurowie, z pięknym widokiem na rzekę Odrę. Ta spokojna okolica zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Kuźnica Głogowska,lubuskie

409 000 zł62 m² 6 586,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:342 m²

Taka oferta tylko w biurze prospace Oferujęna sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalny jednorodzinny, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Warzenko,pomorskie

699 000 zł122 m² 5 714,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod indywidualny projekt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Warzenku - miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Tarnowskie Góry,śląskie

990 000 zł143 m² 6 921,62 zł/m²