dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kusińskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 129 000 zł132 m² 8 553,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący - Monitoring oraz system domofonowy w cenie - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. - brak czynszu, stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny, o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

989 900 zł150 m² 6 599,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z przestronnym tarasem, idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Cisza i spokój otaczającej dzielnicy zapewnią Ci codzienny odpoczynek od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

855 000 zł120 m² 7 110,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nieruchomość Segment środkowy o powierzchni 120m2. Idealne dla rodzin z dziećmi. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z salonem oraz jadalnią (prawie 29m2), wc, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł165 m² 5 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 8-lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schodowa ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelisławiec

Żelisławiec,zachodniopomorskie

890 000 zł124 m² 7 177,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

W ofercie naszego biura atrakcyjny dom wolnostojący z hala i budynkiem gospodarczym, położony na przestronnej działce w miejscowości Żelisawiec (12 km od Gryfina). Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem wybuduje dom pod klucz na działce klienta. Budowa taka to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które ze względów zawodowych i braku czasu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 030 000 zł262 m² 3 931,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom całoroczny z pięknym widokiem na działce 34-arowej położony w miejscowości Kłodne. Lokalizacja: około 15km od Nowego Sącza, pomiędzy Limanową a Nowym Sączem Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł159 m² 7 738,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom wolnostojący w Mierzynie położony w spokojnej okolicy. Działka zbliżona do kwadraty, płaska, zagospodarowania. Dom ok 20 letni. Powierzchnia działki wynosi 506 m2. garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynek

Łazy,śląskie

195 000 zł61 m² 3 185,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:296 m²

Prezentuję na sprzedaż dom z garażem w spokojnej okolicy. Dom położony jest w Łazach przy ulicy Młynek, w cichej dzielnicy, z zabudową domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w stanie deweloperskim Lokalizacja: opatowice, tereny nad Odrą Kontakt: , tel. Brak prowizji i pcc dla kupującego! Stan deweloperski - możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osowo Leśne

Osowo Leśne,pomorskie

271 000 zł70 m² 3 871,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Makler serdecznie poleca na sprzedaż: malowniczy, letniskowy domek o powierzchni ok. 100 m2 na pograniczu Kociewia i Kaszub w miejscowości Osowo Leśne, gmina Lubichowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

1 100 000 zł99 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Pięknie położony dom w Mogilanach z widokiem na las i wśród zieleni Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej okolicy Mogilan, otoczonej lasem, drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

1 569 000 zł250 m² 6 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów kraków, aleja klonowa nowa ekskluzywna inwestycja 9 wolnostojących domów z sauną, garażem dwustanowiskowym dostępne domy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

765 432 zł120 m² 6 378,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 545 000 zł268 m² 5 764,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Przedstawiam przestronny dom - 3 poziomowy każdy poziom z osobnym wejściem. Powierzchnia - 267,5 m2 działka - 371 m2. Dom położony w dzielnicy Żerniki - do centrum Wrocławia jest tylko 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kusińskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

1 049 000 zł137 m² 7 656,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Monitoring oraz system domofonowy w cenie - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. - brak czynszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowska

Przasnysz,mazowieckie

320 000 zł93 m² 4 086,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 225 m²

Oferuję dom z dużą działką 3225 m2 na sprzedaż w miejscowości Przasnysz przy ul. Makowskiej. Idealna nieruchomość zapewniająca komfort życia, poczucie przestrzeni, dająca możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł235 m² 3 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli chcesz zamieszkać ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nadzieja

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł149 m² 12 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Marzysz o wyjątkowym domu w Krakowie? Oto on - segment jednorodzinny - położony przy ul. Nadzieja - świetna komunikacja zarówno ze ścisłym centrum Krakowa (przystanek tramwajowy ok 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł159 m² 6 585,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł110 m² 6 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grójec

Grójec,mazowieckie

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony na osiedlu domów jednorodzinnych w Grójcu. Na parterze salon, pokój, kuchnia, łazienka. Na piętrze 3 sypialnie i łazienka. Media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Postępu

Nowa Wola,mazowieckie

649 000 zł111 m² 5 833,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Oferta sprzedaży pięknego dwupoziomowego z poddaszem użytkowym segmentu mieszkalnego z ogrodem oferującą wygodę i spokój. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziewin

Dziewin,małopolskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz przestronnego i komfortowego domu dla swojej rodziny? Oto idealna propozycja. Lokalizacja: dziewin Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 10 arów Garaż: w bryle budynku Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 499 000 zł340 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 347 m²

Wyjątkowa Posiadłość w Kotlinie Kłodzkiej z Widokiem na Góry Stołowe Jeśli marzysz o przestronnej, rustykalnej rezydencji z wyjątkowym klimatem i możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

999 000 zł226 m² 4 412,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom W gronowie górnym - na sprzedaż Proponujemy państwu kupno Domu wolno stojącego, w dogodnej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 226,41m2 + garaż 24,32m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 390 000 zł128 m² 10 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w Żerniki Wrocławskie. Deweloperski standard wykończenia i duże przeszklenia. Kameralna inwestycja składająca się z 3 lokali -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł202 m² 5 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom w miejscowości Borkowo. 9 km od centrum Gdańska. W pobliżu (ok 1 km) znajdują się sklepy, przychodnia, punkty gastronomiczne, strefy rekreacyjne jak również przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzybów

Grzybów,mazowieckie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 800 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjny dom 120 m położony w malowniczej wsi Grzybów. Grzybów to wieś położona w woj. mazowieckim, powiat płocki, gminie Słubice. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł190 m² 11 573,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego domu, który łączy nowoczesne technologie z komfortem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Ten dom to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę, oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

880 000 zł212 m² 4 158,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaż 7 pokojowego domu jednorodzinnego Z garażem W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

899 000 zł190 m² 4 721,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego. Przestronny i nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, który spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

730 000 zł83 m² 8 803,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Bez pcc! Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Chwaszczynie otulona dwoma jeziorami z widokiem na zieleń! 4 domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 445,69 m2 / 6 pokoi / taras / sauna /ogród Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogi

Rogi,podkarpackie

455 000 zł126 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom położony w miejscowości Rogi. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1400m2, z bezpośrednim dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Okolica domu spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boruja Kościelna

Boruja Kościelna,wielkopolskie

699 000 zł94 m² 7 430,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Polecamy na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 94 m , usytuowany na działce o powierzchni 645 m położonej przy ulicy Pogodnej w miejscowości Boruja.