dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

859 000 zł107 m² 8 011,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny), położony w malowniczej i spokojnej okolicy Nowych Bielic przy ul. Kwiatowej. Budynek mieszkalny 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niedzica

Niedzica,małopolskie

1 090 000 zł132 m² 8 245,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Niedzica w cichym, urokliwym i widokowym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Czorsztyńskiego. Pow. użytkowa domu - 132,20 m2 Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

998 000 zł299 m² 3 337,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gedymina

Białystok,podlaskie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękna szeregówka skrajna na ul. Gedymina idealna dla Twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży skrajnej szeregówki, położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Stylowy dom blisko Kołobrzegu Klimatyczna miejscowość, o której marzą wszyscy miłośnicy spokoju i piękna natury. Otoczona bujnymi lasami i rozległymi łąkami, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśny Zakątek

Rzeszotary,małopolskie

1 345 000 zł154 m² 8 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ponad 150 m (powierzchnia całkowita po podłodze to 184 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

819 000 zł152 m² 5 402,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Jeżeli szukasz przestronnego domu blisko Torunia, który oferuję możliwość własnego zaaranżowania wystroju wnętrza i ogrodu, ta propozycja jest dla Ciebie. Zakup bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, w którym zlokalizowane są cztery mieszkania. Uregulowany stan prawny, udział w gruncie 50%. Dwa lokale jeden o powierzchni około 100m2, a drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

765 000 zł130 m² 5 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 130m2 (powierzchnia użytkowa) położony w Zielonce koło Bydgoszczy. Budowę ukończono w 2016r. Klasyczna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł138 m² 18 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! -lokalizacja blisko plaży - cisza, spokój - Blisko od domu Lidl, biedronka -nowoczesne wykończenie (2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Zosine

Budy Zosine,mazowieckie

579 900 zł91 m² 6 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Dom na sprzedaż Projekt Dom w Liliankach 14 w Budach Zosinych, stan surowy zamknięty. Oferujemy na sprzedaż piękny dom z popularnego projektu Dom w Lilakach 14, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Marciszów,dolnośląskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu połowę domu w Marciszowie, nieopodal Kamiennej Góry oraz Jeleniej Góry. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na jego powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 180 000 zł156 m² 7 588,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu w zabudowie bliźniaczej -wybudowanego w pięknej okolicy Pilchowa -pod samym lasem Inwestycja i lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

679 000 zł91 m² 7 488,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Nowoczesny dom szeregowy w otoczeniu natury -komfort, styl i funkcjonalność. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

990 000 zł112 m² 8 807,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wyjątkowy dom O podwyższonym standardzie. Zlokalizowany jest on w kameralnej inwestycji "domów na letniej" w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Letniej. Na terenie ogrodzonego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konin

Konin,wielkopolskie

525 000 zł90 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Rudzicy k. Konina 90 m , Działka 800 m Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 90 m , położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

493 000 zł93 m² 5 309,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Osiedle - " ogrodove " - wojnowice - 2km. od Czernicy oferta obejmuje budynek W stanie surowym zamkniętym ( przeniesienie pozwolenia na budowę ). Inwestycja składa sie z 32 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł140 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

595 000 zł140 m² 4 240,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Wyrusz z nami w drogę do Twojego wymarzonego domu, zaledwie 20 minut od Torunia, 10 minut do osiedla Wrzosy. Poznaj osiedle zamkowe. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziecka

Gródków,śląskie

1 530 000 zł287 m² 5 331,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 039 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy podpiwniczony z garażem oraz dużą działką w Gródkowie przy ul. Grodzieckiej! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni. Rok budowy: 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Sanok,podkarpackie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

> krótki opis nieruchomości: prezentujemy Państwu na sprzedaż jednorodzinny dom w Sanoku przy ul. Głowackiego. Powierzchnia działki to 972m2 o wymiarach ~21x48m z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 280 000 zł121 m² 10 578,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Proponujemy Państwu uroczy dom w otoczeniu lasu, zdala od zgiełku miasta, na 1,23 hektarowej działce w pobliżu Wieliczki w Koźmicach Wielkich. Dom o powierzchni 121m2 (109m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaślików,lubelskie

550 000 zł96 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 6 hektarów składające się z 3 działek leżących obok siebie. Lokalizacja: gospodarstwo położone jest w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł148 m² 4 446,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 91,31 mkw. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 5,2 ar (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł148 m² 9 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Uwaga! Ostanie dwa tygodnie na zakup w dotychczasowej cenie 1 370 000,00 pln! Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowa Wieś

Wilkowa Wieś,mazowieckie

898 000 zł247 m² 3 637,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Dom jednorodzinny oferuje doskonałą przestrzeń o powierzchni całkowitej 246,88m2, z użytkową powierzchnią 122,22m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1501m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubawka,dolnośląskie

1 250 000 zł136 m² 9 168,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny, jednorodzinny dom położony w malowniczej miejscowości Lubawka na Dolnym Śląsku, którego budowa została zakończona w 2024 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

545 000 zł278 m² 1 957,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp. Proszę w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj. Oferujemy Państwu piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Oława,dolnośląskie

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 132,3 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej dzielnicy "zaodrze" w Oławie, w otoczeniu przyrody i spokoju, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł141 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przecznia

Pisarzowice,śląskie

480 000 zł119 m² 4 047,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parteru domu położonego w zielonej okolicy, blisko centrum Pisarzowic. Nieruchomość o powierzchni 118,6m2 wraz ogrodem, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

920 000 zł167 m² 5 508,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o pow. ok. 167m z dużym tarasem, garażem i działką ok. 17 ar w Namysłowie na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni 167 m to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

1 237 000 zł118 m² 10 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Modlnicy, 15 minut od centrum Krakowa. Bez prowizji, bez pcc , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

1 500 000 zł48 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

NA sprzedaż - dwupoziomowy dom W prestiżowej inwestycji poziom 905! Zakopane | Nowoczesny dom z tarasem i balkonem | Możliwość zarządzania najmem Szukasz wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odkrywców

Wrocław,dolnośląskie

2 665 000 zł184 m² 14 475,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom premium w atrakcyjnej lokalizacji na wrocławskim Grabiszynie. Bez prowizji dla Klienta Kupującego. Prezentuję Państwu piękny dom przy ul. Odkrywców we Wrocławiu. Ta atrakcyjna willa wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

898 638 zł97 m² 9 250,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. Osiedle położone jest w spokojnej miejscowości Grabówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

750 000 zł145 m² 5 161,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Malowniczo położony dom W sąsiedztwie jeziora Z pięknym widokiem wraz Z domkiem letniskowym mogącym służyć pod wynajem dla turystów Zapraszam do zapoznania się z ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pasym,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł134 m² 8 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Good Life Estates oferuje Państwu wolnostojący dom w Mazurskim miasteczku Pasym. Na działce o powierzchni 218m2 znajduje się dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 134m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,małopolskie

790 000 zł450 m² 1 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 450 m2. w miejscowości Sidzina, gm. Bystra-Sidzina, powiat suski. Nieruchomość położona na działkach ewid. nr 10769/7, 10769/10, 10770/21, 107770/44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kruszewnia,wielkopolskie

1 199 000 zł183 m² 6 551,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

* * Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną poznańską pracownię Buszkiewicz Architekci. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w Zabierzowie. Dom nr A - to jeden Z 6-ciu Lokalizacja: zabierzów to ceniona lokalizacja tuż obok Krakowa zapewnia dostęp do infrastruktury szkół, sklepów.