dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Celejów

Celejów,lubelskie

399 000 zł106 m² 3 781,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni 92,5 mkw zlokalizowany w malowniczej miejscowości Celejów pod Kazimierzem Dolnym. Budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworze

Jaworze,śląskie

1 500 000 zł171 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom w centrum Jaworza po generalnym remoncie funkcjonalny i wygodny, doskonała lokalizacja, cisza i spokój, ładne widoki, piękny zadbany ogród. Zapraszam na prezentacje. Opis kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

629 000 zł115 m² 5 453,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 440m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł176 m² 3 967,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Biuro 3a Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom w miejscowości Różnowo w gminie Dywity. To około 15-20 minut jazdy samochodem do centrum Olsztyna. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 299 000 zł219 m² 5 919,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Dom na sprzedaż w Siedlcach przy ul. Królowej Jadwigi Dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych Piaski Starowiejskie. Szczegóły techniczne: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł204 m² 6 141 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 203,55m2 i powierzchni użytkowej 167,57m2, położonego w cichej i spokojnej okolicy , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Opolu - Grudzicach. Dom posadowiony na działce 8 arowej w kształcie prostokątu z możliwością dalszej zabudowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,śląskie

395 000 zł168 m² 2 357,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:696 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 132 m2 - zlokalizowany na działce o pow. ok 700 m2, położony w Psarach. Dom w stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł140 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

5 210 000 zł209 m² 24 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Jeżeli marzysz o solidnie zbudowanym domu z potencjałem i z wyjątkowym mikroklimatem, drugiego budynku tuż przy wejściu do Rezerwatu Przyrody Las Kabacki, a każdy dzień chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu w Opolu w Kolonii Gosławickiej zlokalizowanego w bocznej, zamkniętej ulicy w okolicy ul.Górnej w okolicy Uniwersyteckiego Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

750 540 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

398 000 zł133 m² 2 992,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w Sandomierzu, w zacisznym miejscu, u podnóża Gór Pieprzowych, zaledwie 2 km od Wzgórza Zamkowego Starego Miasta, której walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tczów

Tczów,mazowieckie

745 000 zł167 m² 4 461,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Dom murowany,wolnostojący na sprzedaż o pow.167m2 położony w gminie Tczów.Dom wybudowany w 2000r.W skład nieruchomości wchodzi:5 pokoi,kuchnia,łazienka,hall,oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 900 000 zł217 m² 13 364,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 339 m²

Dom jednorodzinny, wykończony z pasją i sercem, z przepięknym, dużym ogrodem, w pełni zaaranżowanym przez właścicielkę. Idealny dla większej rodziny. Świetna lokalizacja, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 250 000 zł277 m² 8 122,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 mkw, działka 669 mkw Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 277 m2 jest położony na działce w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrzecze

Warszawa,mazowieckie

1 596 000 zł174 m² 9 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wykończonym poddaszem posadowiony na działce o powierzchni 700m2. Powierzchnia parteru 174m2 - (w tym garaż 28m2) plus poddasze około 50m2. Dom może być domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

668 000 zł64 m² 10 470,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Świdnik - dom parterowy w zabudowie szeregowej gwieździstej z 2016r. o pow. całkowitej ok. 70m2 (użytkowa 63,80m2). Układ pomieszczeń: - kuchnia częściowo otwarta na pokój dzienny, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyjatkowy dom Z pięknym ogrodem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej nieruchomości o pow. ok.150 m 2 , posadowionej na działce o pow. ok. 2700 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 899 900 zł220 m² 8 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Stylowa nieruchomość Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o powierzchni ok. 180 m2 , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1 600 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

695 000 zł91 m² 7 654,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej! Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą architektoniczną oraz bardzo dużymi przeszkleniami, dzięki czemu domy są doskonale doświetlone. Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

990 001 zł160 m² 6 187,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

885 000 zł127 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom zaprojektowany według indywidualnego planu, usytuowany zaledwie kilometr od jednego z największych jezior (dąbrowskiego) na Kaszubach, w samym sercu Kaszubskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Celestynów

Celestynów,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom pod klucz do wejścia nie zwlekaj Z decyzją Okolice Otwocka miejscowość Celestynów wokół M.P. Krajobrazowy. Wybudowany w 2024 roku bliźniak o powierzchni 140 m2 i działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Aksamitki

Lusówko,wielkopolskie

845 000 zł101 m² 8 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sowia Wola

Sowia Wola,mazowieckie

3 300 000 zł250 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 444 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego zwanego "zielonymi Płucami Warszawy, który ze względu na bogactwo wielu gatunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lędziny

Lędziny,śląskie

539 000 zł80 m² 6 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom fiński, który może być doskonałą okazją dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury. Nieruchomość położona jest w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klepaczka

Klepaczka,śląskie

479 000 zł119 m² 4 031,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

Marzysz o własnym domu w cichej i malowniczej okolicy? ema Nieruchomości ma dla Ciebie propozycję - wolnostojący dom w miejscowości Klepaczka, gmina Wręczyca Wielka, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wistka Królewska

Wistka Królewska,kujawsko-pomorskie

480 000 zł9 300 m² 51,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Wistki Królewskiej. Nieruchomość ta to prawdziwy skarb dla osób ceniących sobie kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

689 000 zł218 m² 3 160,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Wybudowany w 1979 roku z pustaka ceramicznego. Dom składa się z: - piwnicy; - parteru (kuchnia, 3 pokoje, łazienka); -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 900 zł85 m² 9 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom wolnostojący ze starodrzewem na działce. Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow.ok.85 m 2 , posadowiony na działce ok. 870 m 2 , usytuowany w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 900 zł115 m² 8 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Gotowy Do Zamieszkania Dom. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny o powierzchni. ok. 116 m2, usytuowany na ładnej działce w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

954 000 zł180 m² 5 299,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Makler nieruchomości poleca piękną nieruchomość położoną 18 km od Bydgoszczy. Dom wykończony z dbałością o detale, zadbany ale pozostawia miejsce na aranżacje własnych pomysłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

695 000 zł101 m² 6 881,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż wygodne mieszkanie z garażem o powierzchni 101m2 w nowoczesnym domu w formie bliźniaczej. Budynek zaprojektowany z dbałością o detale oraz o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Południowa

Lewków,wielkopolskie

769 000 zł129 m² 5 976,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Twój dom w spokojnej okolicy Lewków, ul. Południowa Marzysz o domu w spokojnej okolicy, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a dzieci mogą bezpiecznie bawić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.