dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

330 000 zł86 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł164,34 m² 2 494,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164m , zlokalizowany przy ul. Tatarkiewicza w dzielnicy Wyczerpy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Mazur w miejscowości Kolonia Rybacka (ogonki), ul. Nad Święcajtami 7, zaledwie ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 900 zł81 m² 9 381,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego bliźniaka o pow. ok. 81m2 usytuowanego na działce o pow. ok. 500m2. Istnieje możliwość powiększenia przestrzeni do 51m2!.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 400 m²

Grunt rolny zabudowany - 3,04 ha W miejscowości dąbrowica, gmina szczucin! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Dąbrowica, gmina Szczucin, obejmująca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 990 zł128 m² 13 124,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 128m2 znajdującego się na działce o pow. ok. 450m2. Nieruchomość wybudowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 990 zł84 m² 10 107,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 84m2 usytuowany na działce o pow. ok. 360m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego. Zdjęcia przedstawiają wizualizację, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 031 m² 2 900,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nowa cena kamienicy W centrum sosnowca! Na sprzedaż przedwojenna kamienica w centrum Sosnowca na ulicy Sienkiewicza 9. Kamienice trzypiętrowa i podpiwniczona. Wejście główne od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 980 zł84 m² 9 511,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 84m2 usytuowany na działce o pow. ok. 250m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego. Parter ok.44m2: - wiatrołap ok. 6m2; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Solidny dom Z cegły | działka 700 m | możliwość domu dwurodzinnego | łódź górna Cena: 1 100 000 zł (do rozsądnej negocjacji) To nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł158,82 m² 11 333,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Wolnostojący dom z dużym ogrodem. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest szybki i wygodny wyjazd na trasę w kierunku Warszawy, dzięki czemu codzienne dojazdy oraz podróże biznesowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 247 000 zł250 m² 4 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 258,51 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Radomia na osiedlu Józefów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania przedwojenny dom z charakterem, na 15 arowej działce. Nieruchomość położona jest w Trzebini Krzu, w rejonie ulicy Grunwaldzkiej i funkcjonowała dawno jako winnica wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł190 m² 9 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Jeśli szukasz eleganckiego i komfortowego domu z ogrodem w malowniczej części Chwaszczyna, nieopodal lasu i Jeziora Osowskiego to idealna propozycja dla Ciebie. Atuty Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł350 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jednorodzinna willa będąca składową historycznej zabudowy Biskupina o powierzchni całkowitej przekraczającej 350m2 posadowiona na działce 900m2. Budowa nieruchomości datowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł149 m² 3 885,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce. Dom wybudowany ok. 1950r.,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł84 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w centrum Grajowa przy szkole, zaledwie 6 km od Wieliczki z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Działka posiada 2 wjazdy: jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Kupujący nie płaci pcc i wynagrodzenia pośrednika. Twój wymarzony dom blisko Poznania Siekierki Wielkie, ul. Brzoskwiniowa. Szukasz spokoju, nowoczesnej architektury i świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł270 m² 1 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

Na sprzedaż duży, solidny dom o powierzchni 240 m , położony na urokliwej i ogrodzonej działce o powierzchni 2370 m . Budynek z 1996 roku, w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł248 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Witulin, zaledwie kilka minut od Białej Podlaskiej. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł166 m² 9 035,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 166m2 usytuowany na działce o pow. ok. 250m2 zlokalizowany w cichym, spokojnym miejscu przy lesie. Nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 990 zł140 m² 6 428,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom - pól bliźniaka o pow. ok. 140m2 na działce o pow. ok. 750m2 znajdujący się wśród natury, w okolicy Żabiej Woli. Wykonany z doskonałej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

455 001 zł58 m² 7 844,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana całorocznym drewnianym domkiem parterowym 58 M2 mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 990 zł151,41 m² 7 918,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Wysoki Standard! | 5pok | Garaż w bryle!.| INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE BEZ PROWIZJI | BEZ PCC Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł400 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący W mirkowie | 11km do wrocławskiego rynku | duże możliwości | 400m2 na 3 poziomach | taras, garaż Na sprzedaż dom wolnostojący zrealizowany przez właścicieli na własny użytek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł351 m² 9 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia oferty. Również jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł79,34 m² 8 999,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Dwupoziomowy segment z ogródkiem i klimatyzacją | Zabudowa szeregowa | Niepołomice Dwupoziomowy segment 79 m z prywatnym ogródkiem, klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 460 zł95,85 m² 8 883,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez pcc ( oszczędność 2% ceny) Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,85 m w cenie 851 460 zł, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 980 zł151 m² 6 556,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą domu - pół bliźniaka o pow. ok. 151m2 z działkami od ok. 450m2 do 710m2 na peryferiach Jaktorowa! Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 330 m2, położony na ogrodzonej działce 400 m2. Doskonała lokalizacja w Warszawie - Wawrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł138,59 m² 6 349,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kameralne osiedle 9 nowoczesnych domów blisko Krakowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, wolnostojące domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 901 zł157 m² 8 279,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom Lux Premium 5 pokoi garaż - Okazja Dom 5-pokojowy o powierzchni 156 m znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m Karwiany, okolica ul. Bananowej Parter: - salon 35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na piętrze w wyjątkowej inwestycji. Lokal o pow. ok. 104m2 z tarasem ok. 80m2. W ofercie znajdują się również lokale na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł107 m² 7 475,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 85m2 usytuowany na działce o pow. ok. 300m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego. Parter ok.54,5m2: - wiatrołap ok. 5,5m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

595 360 zł111 m² 5 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Łasku przy ul. Sienkiewicza. Dom ma powierzchnię całkowitą 111 mkw, a użytkowej około 78 mkw. Został wybudowany z cegły, przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

499 360 zł121,60 m² 4 106,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m . Całość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł198,17 m² 10 697,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość premium będąca gotowym, dochodowym biznesem inwestycyjnym. Obecnie dom funkcjonuje w wynajmie krótkoterminowym i cieszy się bardzo dużą popularnością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł122,16 m² 10 232,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Gotowy bliźniak na zabrodziu | wysoki standard deweloperski | duża działka | gotowy | brak pcc | 3 lub 4 sypialnie | wykonane dodatkowe instalacje Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij