dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hołdownicza

Dębno,zachodniopomorskie

680 000 zł101 m² 6 705,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Nowe osiedle sasanka 2 w Dębnie 3 sypialnie, garderoba, pompa ciepła, garaż + ogród Energooszczędne i nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe, a w każdym z nich dwie sasanki XL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł209 m² 11 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipińskiego

Wrocław,dolnośląskie

9 999 999 zł300 m² 33 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w sercu jednego z najpiękniejszych parków w Polsce - Parku Szczytnickiego. Dom położony jest na dużych, 2105m2 działkach 45 i 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

899 000 zł232 m² 3 877,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam duży dom wolnostojący w Bielsku Białej dzielnicy Lipnik z bardzo dobrym dojazdem i dojściem do centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 000 zł120 m² 11 215,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wykończony dom "pod klucz" w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z ładnym ogrodem w sercu Murowańca. Opis nieruchomości: zapraszam do zakupu komfortowy dom w Murowańcu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pobłocie,pomorskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 400,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, lub środkowy - w Miłoszycach pod Jelczem Laskowice. Duże ogrody, dobrej jakości materiały i garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wodociągowa

Klepacze,podlaskie

820 000 zł106 m² 7 608,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka na ogrodzonym terenie nowoczesnego osiedla, powstałego w ramach jednej inwestycji. W jego skład wchodzą dwa niezależne, komfortowe mieszkania. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Franciszka z Asyżu

Łódź,łódzkie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Uprzejmie Państwa informujemy, iż na osiedlu Nowe Rokicie pojawiła się oferta sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni mieszkalnej 130 m2. Dom jest podpiwniczony i tam właśnie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Korzkiew,małopolskie

1 850 000 zł198 m² 9 319,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej Korzkwi, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa! Ten urokliwy dom to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chojna,zachodniopomorskie

690 000 zł151 m² 4 569,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zlokalizowanego w miejscowości Chojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

***rezerwacja do 27.05.*** ***TYLKO W NASZYM BIURZE BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO DOMEK LETNISKOWY 50 METRÓW OD JEZIORA*** Marzenia o własnym azylu nad jeziorem stają się rzeczywistością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszkowice

Miszkowice,dolnośląskie

1 350 000 zł105 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowa willa nad bukówką roi 16,95% płatność W ratach wg zakończonych etapów budowy inwestycji Na sprzedaż luksusowa, nowoczesna Willa nad Jeziorem Bukowskim, zwanym Bukówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczków

Paczków,opolskie

2 200 000 zł760 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący pensjonat. Droga dojazdowa asfaltowa. Działka ok 3,5 a. Stanowi on budynek wolnostojący o powierzchni ok 700 mkw. Budowany w 1990 roku. Złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje do wolnostojący sprzedaży w Młoszowej (woj. Małopolskie, powiat chrzanowski), o powierzchni 450 m (użytkowa: 300 m ) posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem Rzeszów, ul. Magiczna | opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 099 790 zł212 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom ok. 212m2. Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 212 m2, usytuowany na pięknej działce o wielkości ok.1000 m2, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Nową ofertę - Okazały Dwurodzinny Dom na Działce 480m2 Nieruchomość wybudowana w latach 90tych na pięknej zagospodarowanej działce. Nieruchomość murowana z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedlce,łódzkie

149 000 zł66 m² 2 257,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości - działka Z zabudowaniami W miejscowości siedlce (gmina sędziejowice) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 4600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowy Borek,podkarpackie

475 000 zł120 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 400 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Drewniany dom z podpiwniczeniem oraz przestronnym budynkiem gospodarczym, usytuowany na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a instalację fotowoltaiczną również Z panelami zewnętrznymi otrzymasz W cenie domu! `oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.2 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klucze

Klucze,małopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoje wymarzone miejsce do zamieszkania Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Klucze, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gola

Gola,lubuskie

298 000 zł150 m² 1 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wiejski dom o powierzchni 150 m2 z i budynkiem gospodarczym, usytuowany na 38 arowej działce. Możliwość dokupienia działki o powierzchni: 0,24 ha Jeśli szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł182 m² 8 712,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Przestronny i nowoczesny dom pod Lublinem - idealny dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Styczniowa

Katowice,śląskie

1 250 000 zł109 m² 11 467,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Oferta na wyłączność! Proponuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Katowicach przy ul. Styczniowej - osiedle zamknięte, bardzo dobra komunikacja z centrum i drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pędzewo

Pędzewo,kujawsko-pomorskie

860 000 zł166 m² 5 180,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

166mkw. / działka 817 mkw. Pędzewo 860.000 zł Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, położony w urokliwym i cichym miejscu. Sąsiedztwo lasu. Dom położony jest na kameralnym małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Pułtusk,mazowieckie

578 000 zł110 m² 5 254,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Rezerwacja! ** ul. Szkolna ** Dom Wolnostojący ** Przedstawiam Państwu dom wolnostojący znajdujący się przy ul. Szkolnej w Pułtusku, zaledwie 100m od ścisłego centrum miasta. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prezentowany dom ma powierzchnię 260 m , na którą składają się trzy kondygnacje: parter, pierwsze piętro oraz poziom -1. Parter: salon - 33,4 m Kuchnia - 15,6 m Sypialnia - 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Do sprzedaży segment wykończony w 2020r o powierzchni 135 m2, na działce 159 m2. Dom składa się z : parter: salon z aneksem kuchennym, kominkiem i wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 148 m2, usytuowany na malowniczej, bardzo ładnej działce o powierzchni około 600 m2. Ten przestronny dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Modlnica,małopolskie

1 235 000 zł118 m² 10 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Załap się na ostatnią szansę! zaledwie 500 M od granicy krakowa! I aż 3 miejsca postojowe gratis! planowany odbiór już W grudniu! dom W bliźniaku 118 m2 + teren przynależny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Gdynia,pomorskie

1 279 000 zł153 m² 8 359,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom wolnostojący W gdyni witomino dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m2 położony przy ul. Pańskiej w prestiżowej Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

848 900 zł144 m² 5 877,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

0% prowizji! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

685 000 zł113 m² 6 061,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny (wolnostojący) z piękną, słoneczną działką położony w Głuszycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł338 m² 5 029,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w najbardziej atrakcyjnej części miasta Legnicy w dzielnicy Tarninów, wśród pięknej zabudowy rezydencyjnej, zadbanych ogrodów i starodrzewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bez prowizji! wynagrodzenie dla biura Piękna przestrzeń , w świetnej lokalizacji. Dom o powierchni 400m2 Budynek po generalnym remoncie. Parter Budynku morze stanowić samodzielny lokal osobne.