dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Umer

Umer,świętokrzyskie

599 999 zł270 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 159 m²

Dom na sprzedaż 270 m , duża działka 2159 m , Umer 51a - Zagnańsk Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 270 m (użytkowa 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Pilzno,podkarpackie

197 000 zł214 m² 920,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom (214 m2) z poddaszem użytkowym wraz z działką 7,70 ar, który usytuowany jest w Pilznie k. Dębicy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 000 zł104 m² 12 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wykończony dom "pod klucz" w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Do sprzedania ekologiczny dom o powierzchni ponad 151,85 m z poddaszem do adaptacji, przynależnym dużym ogrodem 250 m , dwupostojowym garażem 28,88 m oraz dodatkowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 295 000 zł274 m² 4 722,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

tel. Prestige Nieruchomości polecam! Oaza spokoju i prywatności wśód zieleni a w tym komfortowy dom w Murowańcu, wybudowany według projektu " Babie Lato"z przemyślanymi zmianami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 790 000 zł156 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastowska

Częstochowa,śląskie

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta 0%! Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży dom do własnej adaptacji znajdujący się w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Technologia budowy:cegła Pokrycie: blachodachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świdnica,dolnośląskie

639 000 zł133 m² 4 791,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Lokalizacja na osiedlu domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie Parku Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wólka Mińska,mazowieckie

1 349 000 zł120 m² 11 215,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mireckiego

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przytulny dom w spokojnej okolicy Kątów Wrocławskich idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczych Kątach Wrocławskich, które słyną z wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 500 000 zł220 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Raszynie - Rybie. Duża, zagospodarowana działka o pow. 870 m2. Ogródek ładnie i starannie urządzony, z oczkiem wodnym. Powierzchnia domu 220 m2, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bogdaniec,lubuskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż bogdaniec, ul. Szkolna! Marzysz o własnym, przestronnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość w Bogdańcu, zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

2 790 000 zł330 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuźnica Grodziska

Kuźnica Grodziska,śląskie

600 000 zł119 m² 5 039,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowoczesny dom z dużą działką Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 119 m , położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 900 m . Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Lubelski

Ostrów Lubelski,lubelskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny dom , który może pełnić funkcje rekreacyjną jak i również mieszkalną. Nieruchomość o powierzchni 75m2, która usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jawor,dolnośląskie

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, jasny i przytulny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1069 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Prezentujemy do sprzedaży remontowany dom z 1974 roku we Wrzosowej k/ Częstochowy, znajdujący się obecnie w stanie deweloperskim - do wykończenia według oczekiwań i gustu nabywcy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

English below Oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - w dzielnicy Zacisze. Nieruchomość znajduje się w dobrej kondycji technicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.2 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 860 000 zł163 m² 11 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom o powierzchni 163m2 położony na pięknej działce o powierzchni 1020m2 w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Rozkład pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinno

Glinno,wielkopolskie

669 000 zł110 m² 6 082 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż 2 domy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: glinno (kierunek ul. Komunalna) Opis nieruchomości: parter: wiatrołap: 2,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł168 m² 11 903,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w prestiżowym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej, spokojnej okolicy. Blisko przedszkole gminne. Doskonały dojazd do Warszawy (trasa S7 i Aleja Katowicka). Do Okęcia 17 kilometrów. Do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łuczniczki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł99 m² 7 089,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w Bydgoszczy przy ulicy Łuczniczki 14. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Jawa Nieruchomości. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Namysłów

Namysłów,opolskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom poniemiecki o pow. 90m2 z pięknym zadbanym ogrodem o pow. działki 6600m2 w Woskowicach Górnych (woj.opolskie) Miejsce łączące historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 500 zł160 m² 5 886,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem 450 m2. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Prezentują Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warka

Warka,mazowieckie

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Warki na Placu Czarnieckiego. Powierzchnia użytkowa około 400 m2, działka 326 m2. Posiada 3 kondygnacje oraz piwnicę. Pierwsza kondygnacja idealna na lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrapy

Chrapy,kujawsko-pomorskie

619 000 zł104 m² 5 946,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:917 m²

Przedstawiam Państwu funkcjonalny dom z pięknie położoną działką. Dom zlokalizowany jest nieopodal Torunia, w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych, wisły oraz jeziora. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Firlus

Firlus,kujawsko-pomorskie

510 000 zł180 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, gdzie codziennie budzić Cię będzie śpiew ptaków, a wieczory spędzisz w otoczeniu kojącej ciszy? A może poszukujesz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowice

Pilchowice,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

NA sprzedaż *** oferta tylko U nas nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję Państwu dom w Pilchowicach. Pilchowice jest to mała wieś położona na pograniczu Pogórza Izerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

1 498 000 zł196 m² 7 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 936 m²

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Gdańsk,pomorskie

4 499 000 zł866 m² 5 195,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:866 m²

Licytacja ->24.05<: Przecena z 5 499 000 PLN na 4 499 000 PLN Na sprzedaż pensjonat, który z powodzeniem działa na rynku od ponad 50 lat. Świetne warunki do wypoczynku - coroczne, stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

189 000 zł200 m² 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 943 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu do kapitalnego remontu położony zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Trzebiatowa- do plaży nadmorskiej to zaledwie 17 kilometryów- cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość z potencjałem w centrum Ciechocinka - doskonała inwestycja! Oferujemy do sprzedaży kompleks trzech budynków usytuowanych na działce 2372 m2. Budynek główny o pow. 340 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legnica,dolnośląskie

1 300 000 zł157 m² 8 280,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Rezerwacja! Nowoczesny dom na nowym Osiedlu Magnolia Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej - nowe osiedle na Piekarach B w Legnicy. Na powierzchnię 157 m2 składają się: a) parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radońska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 125 000 zł253 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu wolnostojącego, który znajduje się w Grodzisku Mazowieckim W skrócie: dom jest zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł70 m² 8 812,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

R e Z E R W A C J A ! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Oferta sprzedaży domu z działką w Błażejewie - Osiedle Przylesie Serdecznie polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 000 zł120 m² 11 215,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Biestrzyków,dolnośląskie

2 650 000 zł300 m² 8 834,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Klient Dom jednorodzinny z ogrodem pod Wrocławiem 857 m2. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Cena do rozsądnej negocjacji. Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny.