dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł89,85 m² 7 779,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89,85 m2. Dom znajduje się w inwestycji 4 Pory Roku w Gowarzewie. Osiedle 4 Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł90,84 m² 10 347,86 zł/m²

 

Stan domu:nowy wykończony

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie czterolokalowej o powierzchni 90,84 m2. Dom znajduje się w inwestycji 4 Pory Roku w Gowarzewie. Dużą wagę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł89,85 m² 7 779,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł269,50 m² 8 534,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: nowoczesny 6-pokojowy dom wolnostojący z ogrodem, posadowiony na działce o powierzchni 1000m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł114 m² 5 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferta sprzedaży segmentu zewnętrznego "D14" na kameralnym osiedlu 23 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej "słoneczne Ogrody" w Tychach, ul. Wąska. To już jedna z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość wraz z dwupiętrowym domem o powierzchni 200m. kw. znajduje w nadmorskiej miejscowości Mielno przy głównej ulicy Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł344 m² 7 529,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny segment skrajny położony w prestiżowej części Wilanowa - Stary Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 1995 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł87,97 m² 10 105,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Cena za udział w drodze: 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł102,60 m² 10 224,17 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe w garażu i 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł101,40 m² 10 739,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferta sprzedaży dom jednorodzinny Z budynkiem gospodarczym likusy, ul. Wędkarska Biuro Dunajscy Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł93 m² 6 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Super oferta w Nowym Roku! W cenie pompa ciepła! Nowoczesna szeregówka w Przemyślu 4 pokoje, ogród, 4 miejsca parkingowe Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (93 m ) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł350 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Dom wolnostojący 350 m | działka 1840 m | Częstochowa Parkitka Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom z 2005 roku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł365 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom, bez pośredników, we wsi Wierzbna, pomiędzy Świdnicą a Żarowem, województwo Dolnośląskie. Dom bardzo dobrze zlokalizowany, na końcu spokojnej asfaltowej drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł138,96 m² 5 721,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego na działce pod połową bliźniaka o powierzchni ponad 500 m2 przy ulicy Cytrynowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł243 m² 9 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale szybko musisz być w Warszawie to ten przestronny parterowy dom z działką 1500m jest dla Ciebie. Książenice - Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 330 000 zł140,18 m² 9 487,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 2, lokal nr 3 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 375 000 zł140,18 m² 9 808,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 1, lokal nr 1 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 330 000 zł140,18 m² 9 487,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 3, lokal nr 5 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90,85 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do dnia 31.05.2026r.-rabat 30 tyś.złotych. Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł375 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa rezydencja w stanie prawie deweloperskim, położona w zielonej, spokojnej części Wawra zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Dom o powierzchni 375 m powstał z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Segment 110,48 m2 z ogródkiem i garażem ul. Szkolna Bez Prowizji Bezpośrednio od Dewelopera Bez podatku pcc 2% Parter 37,70 m2 -przedsionek 4,76 m2 -w-C - 1, 05 m2 -salon - 31,89 m2 Garaż 17,11.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł60 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczną naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł215 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Uwaga nowa niższa cena! Wyjątkowa nieruchomość w zabudowie wolnostojącej .Dom posiada dwa w pełni funkcjonalne mieszkania z oddzielnymi wejściami co daje wiele możliwości-zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł535 m² 9 252,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom jednorodzinny Z fotowoltaiką, garażem na 2 auta I zagospodarowanym ogrodem Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 535 m oraz dodatkowym ocieplonym strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł120 m² 7 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio dom 120 m2 z garażem i urządzonym ogródkiem (powierzchnia działki do wyłącznego korzystania 304m2-skrajny segment) na zachodnich obrzeżach Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł183 m² 4 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł792 m² 8 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezydencja w zielonej części Wilanowa. Przestrzeń, prywatność i spokojny rytm życia. Niektóre domy robią wrażenie metrażem. Inne sprawiają, że po prostu chce się w nich zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł114 m² 6 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł97 m² 11 329,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Szukasz domu dobrze zbudowanego na zagospodarowanej działce z pięknymi roślinami obsypanymi kwiatami , w sąsiedztwie lasów i terenów do spacerowania oraz wycieczek rowerowych to ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Podwyższony standard deweloperski dla w/w domu obejmuje m.in.: kompletne centralne ogrzewanie gazowe, podłogowe z piecem kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania, regulatorami temperatury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł182 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz większej przestrzeni niż w mieszkaniu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Warszawy? Ten dom w Działach Czarnowskich daje 122 m powierzchni użytkowej, dodatkowe ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,43 m² 7 224,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 125 m2, położonego w Tarnowskich Górach - Sowice. Termin najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny