dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

920 000 zł300 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 569 m²

Osłonin w gminie Przemęt, jezioro Osłonińskie Niecodzienna okazja zakupu działki z własnym bezpośrednim dostępem do jeziora! Na działce znajduje się budynek do modernizacji, co mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł149,59 m² 11 357,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom A4 - 149,59 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu A - Architektura dla ceniących funkcjonalność. To nowoczesna przestrzeń zintegrowana z naturą. Przemyślany układ pomieszczeń oddziela strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 049 000 zł175,94 m² 11 646,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom B4 - 175,94 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy Typu B - Rezydencje dla najbardziej wymagających. Położone bezpośrednio przy ścianie lasu sosnowego, co zapewnia prywatność, spokój, czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł149,59 m² 11 691,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom A3 - 149,59 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu A - Architektura dla ceniących funkcjonalność. To nowoczesna przestrzeń zintegrowana z naturą. Przemyślany układ pomieszczeń oddziela strefę.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł151,72 m² 9 557,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestronny dom z ogrodem w zielonej, południowej części Krakowa - do własnej aranżacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa? Oto idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, drewniany dom znajdujący się w miejscowości Konarzyny, gmina Stara Kiszewa. Dom położony jest w malowniczej enklawie składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna nieruchomość w bliskiej odległości do J. Pątnowskiego - 50 m. Do sklepu ok. 350 m, przystanek mzk ok. 250 m. Jezioro Pątnowskie jezioro wchodzące w skład ciągu jezior rynnowych.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 536 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, garażu i ogródka. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 536 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,40 m² 27 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż elegancka, dopracowana w każdym detalu willa, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych części Gdyni - na Wzgórzu Św. Maksymiliana. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł219 m² 11 095,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 219 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 1100 m w Mierzynie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W centralnym punkcie Łambinowic dużej opolskiej wsi znajduje się reprezentacyjny budynek wystawiony aktualnie na sprzedaż. Budynek ten pełnił funkcje administracyjno-użytkowe. Znajdowała się tam.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 1986 roku, zlokalizowany w atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Idalin w Radomiu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,86 m² 24 336,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Pod inwestycje Sprzedam pół kamienicy w ścisłym starym centrum miasta. Idealnie położony obok sklepów, urzędów, różnych przystanków publicznych .Może być przeznaczony na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł155,26 m² 3 858,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Nietuzinkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów i garażu w cichej przepełnionej zielenią wsi Radunica na granicy Pruszcza Gdańskiego. 1.Dom jednorodzinny podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł112,20 m² 13 190,73 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

4-pokojowy segment z ogródkiem | 112,20 m | 2 miejsca postojowe | Juranda Village Na sprzedaż przestronny, 3-poziomowy segment o powierzchni 112,20 m , położony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł111,97 m² 10 895,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowy segment z ogródkiem | 111,97 m | 2 miejsca postojowe | Juranda Village Na sprzedaż przestronny, 3-poziomowy segment o powierzchni 111,97 m , położony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł109,78 m² 13 481,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

4-pokojowy segment z ogródkiem | 109,78 m | 2 miejsca postojowe | Juranda Village Na sprzedaż przestronny, 3-poziomowy segment o powierzchni 109,78 m , położony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 717 440 zł281 m² 9 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 000 m²

Dom, wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł87,98 m² 10 104,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Do sprzedania dom w bliźniaczej zabudowie w miejscowości pod Wrocławiem. Doskonałą lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta i jednocześnie mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, pragnących porannej kawy na tarasie z widokiem na zieleń. Dom usytuowany jest w malowniczej okolicy, na pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ NOWO POWSTAŁY DWUKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli szukasz nowego domu dla rodziny, w miejscu które daje spokój, przestrzeń i świetny widok na panoramę miasta Łomży zatrzymaj się przy tej ofercie na chwilę dłużej. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł162 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi, na osiedlu Teofilów. Powierzchnia użytkowa tego domu to 162 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł167,79 m² 5 894,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -sprzedający wystawia fakturę vat ( pełna stawka 23 %)/ Kupujący zwolniony z zapłaty podatku pcc - Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł178,50 m² 6 717,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Opalenicy lokalizacja: opalenica ul. Kasprowicza specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 918 Powierzchnia działki: 619 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania posiadłość zdecydowanie wyróżniającą się na rynku nieruchomości. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego na działce z urokliwym widokiem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł204,80 m² 7 763,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:869 m²

Brief Osiedle domów w zalesionej części Sulejówka przy ul.Wiśniowej / dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 204,8m2/ 7 pokoi / kuchnia z wyjściem na taras oraz ogród / 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł100 m² 11 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż dom w cichej i zielonej części rezydencjonalnego Piaseczna. Budynek oddany do użytkowania. ***** Bez Prowizji / Bez Podatku pcc atuty - Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł274,24 m² 3 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro ms Nieruchomości prezentuje przestronny dom o powierzchni użytkowej 274,24 m , położony w Lutoryżu, gmina Boguchwała, ok 12 km od centrum Rzeszowa. Dom usytuowany jest na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Nowoczesny dom bliźniak 122 m | pompa ciepła + fotowoltaika | działka ok. 300 m | Jary Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł243,78 m² 18 459,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 715 m²

Unikatowy drewniany dom nad Wkrą. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - drewniany dom nad rzeką , wykonany tradycyjną metodą podhalańskiego ciesielstwa, zaprojektowany przez wybitnego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł132,22 m² 10 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

O s T A T N I W O L N Y D O M Nowoczesny dom wolnostojący | 5 pokoi | Garaż | Działka widokowa | Wyjątkowa lokalizacja |bielsko-Biała, stare Bielsko dla biura. 1 380.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 242 m²

Otoczony starodrzewem, zrewitalizowany dom na dużej działce w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym! 80km od Warszawy! Tylko u nas! Bez prowizji! Dom w Zarzetce kilka lat temu zyskał nowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł109,20 m² 5 402,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zamieszkaj w sercu Kaszub! Oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz sobie bliskość natury oraz spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz nowoczesnego domu typu Smart Home, który łączy komfort i energooszczędnością? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum miasta, usytuowany na działce o powierzchni 362 m . Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, oferując wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł320 m² 1 246,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Budynek mieszkalno-usługowy W centrum miasta + dochód od pierwszego dnia! nowa niższa cena 399000 zł. Szukasz domu w centrum miasta ? Ta nieruchomość ma 2 piętra , strych i piwnicę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:759 m²

Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł207 m² 3 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Przestronny i komfortowy dom w spokojnej okolicy Parterowy dom budowany z dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na solidność konstrukcji i późniejszą jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł231,03 m² 12 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować 2 wyjątkowe kameralne nieruchomości: nowoczesny 7-pokojowy dom wolnostojący z ogrodem, posadowiony na działce o powierzchni 1005m2, oddzielnie ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł240 m² 3 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem do adaptacji oraz garażem w bryle budynku na działce 11 arowej w miejscowości Bochnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę.