dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszów

Bojszów,śląskie

1 690 000 zł234 m² 7 226,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wyobraź sobie, że budzisz się rano w swoim nowym domu. Otwierasz okno, a świeże powietrze i śpiew ptaków witają Cię już od pierwszych chwil dnia. Wychodzisz na taras, trzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kobyłka,mazowieckie

839 999 zł162 m² 5 185,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 m²

Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Dewelopera Powierzchnia użytkowa: 113 m Powierzchnia całkowita: 162,00 m Liczba kondygnacji: 2 + doświetlone poddasze z betonowymi schodami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rzędów

Rzędów,opolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż oferujemy przestronny dom letniskowy o powierzchni ok. 70m, usytuowany na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. ok 500 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 299 900 zł168 m² 7 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy bliźniak ok.170 m, w Pięknej , spokojnej okolicy. Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni ok. 170 m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pasieczna

Bielsko-Biała,śląskie

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Dom 300 m + działka 3730 m pełne media, świetna lokalizacja Bielsko-Biała, ul. Pasieczna 16 Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i S1? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilno

Mogilno,łódzkie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

DO sprzedaży malowniczo położone siedlisko Z domem do całorocznego zamieszkania - gmina warta 50 km od łodzi - 350.000 złotych Takich miejsc już pozostało niewiele. dom położony pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

580 000 zł93 m² 6 245,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orla

Władysławów,wielkopolskie

319 000 zł250 m² 1 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz domu przestronnego domu idealnego nawet dla dużej rodziny? Domu, który wykończysz zgodnie w własnym gustem i własnymi potrzebami? Zapraszam do zapoznania się w ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasnopol

Krasnopol,podlaskie

310 000 zł254 m² 1 380,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 073 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem i poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 160,40 m2. Dom zlokalizowany jest ok. 9km od Sejn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 299 000 zł153 m² 15 026,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Willa z widokiem na Zatokę Pucką - Ogrody Tesoro Powierzchnia domu: 153 m | Działka: 826 m | Rok budowy: 2022 | Ogród zimowy: 25 m atuty: prestiżowa lokalizacja - zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

880 000 zł148 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

| proponujemy do sprzedania dom wolnostojący w najlepszej dzielnicy Gliwic - Żerniki, w cichej i spokojnej uliczce. Dom wybudowany w latach 90 duży i przestronny posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bluszczów

Bluszczów,śląskie

149 000 zł130 m² 1 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu w malowniczej części Bluszczów w otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się na około 14 arowej działce do wydzielenia geodezyjnego. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 251 073 zł122 m² 10 280,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej pod nazwą Osiedle na skarpie, powsin, na granicy dzielnicy Warszawy - Wilanowa i Konstancina - Jeziornej. Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

878 900 zł132 m² 6 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej Lokal nr 6. Do - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,małopolskie

989 000 zł124 m² 7 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji I 2% podatku pcc ___ emmerson prezentuje: "domy na Skale" to nowe osiedle domów jednorodzinnych w sercu Beskidu Wyspowego! Inwestycja położona na terenie gminy Dobra (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Psary

Psary,małopolskie

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyłączność w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży dom o pow. ok. 90 m kw., położony w miejscowości Psary w powiecie chrzanowskim, na ok. 16 a, malowniczej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Rogoźnik,śląskie

2 475 000 zł358 m² 6 913,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Deweloper sprzeda piękny i nowoczesny dom wolnostojący jednorodzinny. Nieruchomość położona jest w gminie Bobrowniki, miejscowość Rogożnik, ulica Orzechowa. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 930 000 zł176 m² 10 965,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Zapraszam do zaprezentowania Państwu domu wolnostojącego: adres: cyprysowa , 55-093 Kiełczów Cena: 1.930.000 Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 142,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

889 000 zł108 m² 8 201,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 90,35m2 segment 669 000zł 108 m2 blizniak 889.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Santocka

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł211 m² 8 767,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom - Poznań Smochowice, ul.Santocka. Dom wybudowany w 2004 roku na własny użytek, z najwyższej jakości materiałów. cegła+ocieplenie, tynk, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Szczytniki,wielkopolskie

819 000 zł145 m² 5 633,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 449 000zł (64m2). To urokliwa okolica z bliskością terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 340 000 zł163 m² 8 210,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania unikalny dom parterowy w nowoczesnym stylu w Kozerkach bardzo blisko Grodziska Maz. Dom budowany w technologii murowanej ma 163,2 m2 i powstanie na działce ok. 1250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

2 199 900 zł160 m² 13 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wolnostojący Dom z 2016 r. w Korytowie. Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom o powierzchni całkowitej około 150 m. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trygort

Trygort,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej. Działka o pow. 1600 m kw, dobrze zagospodarowana z dużą ilością nasadzeń, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

75 000 zł70 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Siedlisko w Milżynie - Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1320m2, usytuowana przy trasie Izbica Kujawska - Lubraniec. Działka z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł153 m² 4 123,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, parterowego w cichej i spokojnej okolicy w Zalesiu dom o powierzchni użytkowej : 152,78m 2 , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzędowice

Rzędowice,opolskie

698 500 zł200 m² 3 492,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Dom po generalnym remoncie z dużym ogrodem i widokiem na pola gotowy do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Rzędowice (gm. Dobrodzień). Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 600 000 zł238 m² 6 729,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w pięknej części Dobrej, na działce o powierzchni 1626 mkw. W bryle budynku garaż 2-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.