dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

670 000 zł108 m² 6 215,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie gm. Oleśnica. Powierzchnia lokali to 107,8 m2 - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gniezno,wielkopolskie

680 000 zł91 m² 7 472,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Rezerwacja Zapytaj agenta o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny, klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 610 000 zł140 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Przestronny dwupoziomowy dom o powierzchni 140 m2,położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1198m2 w cichej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw, obiekty sportowe, stojaki na rowery. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

## Przytulny bliźniak 100 m w spokojnej części Mierzyna idealny komfort zamiast mieszkania **lokalizacja:** Mierzyn cicha, kameralna okolica, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skowronkowa

Żarowo,zachodniopomorskie

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Sprzedam połowę domu 5km od Stargardu w miejscowości Żarowo przy ul.Skowronkowa Energooszczędny z poddaszem użytkowym Pow.71,28m2 Na dole znajdują się :salon , kuchnia ,toaleta ,kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

1 900 000 zł226 m² 8 418,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** reprezentacyjna willa ** klimatyzacja, rekuperacja ** elektrycznie sterowane rolety z telefonu! ** dwustanowiskowy garaż ** 4 sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Minoga

Minoga,małopolskie

982 980 zł109 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zakup od Dewelopera Brak Podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Prezentowana inwestycja to idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz lubiących obcowanie z przyrodą i naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

625 000 zł143 m² 4 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Puszczykowo,wielkopolskie

2 490 000 zł337 m² 7 393,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Dom w klasycznym stylu z pięknym ogrodem - Puszczykowo, ul. Kopernika Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Puszczykowa w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Błońska

Nadarzyn,mazowieckie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 120 m , położony w malowniczej miejscowości Nadarzyn, przy ul. Błońskiej. Nieruchomość usytuowana jest w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł221 m² 12 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro I Cisza To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł125 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny Nowy dom w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka na przestronnej działce ok. 620 m2. budynek 2 lok.2 Rozkład Domu Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 30.81 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

2 695 000 zł200 m² 13 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Trzykondygnacyjny dom wolnostojący w Gdańsku, dzielnica Wrzeszcz, usytuowany na działce zakończonej lasem, o powierzchni 1350m. Nieruchomość łączy spokój z bliskim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,małopolskie

423 000 zł155 m² 2 729,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom w Zawadzie, 95 m2 (pu), 15 min od centrum Tarnowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu położonego w malowniczej Zawadzie, zaledwie 15 minut od centrum Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

945 000 zł114 m² 8 289 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom w bardzo spokojnej zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 114m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 549 900 zł116 m² 13 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 4600 m2. Na działce jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż: dom 240m2 - 4 mieszkania, 2 garaże, idealny pod inwestycję! ul. kujawska Białystok Na sprzedaż przestronny dom z 2011r. o powierzchni 240m2, podzielony na cztery oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 290 000 zł166 m² 7 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom w Kobyłce to przestronny budynek znajdujący się w urokliwej lokalizacji Dom położony jest nie tylko blisko wody, nowo powstałej, nowoczesnej szkoły podstawowej, przedszkola ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

970 000 zł98 m² 9 899,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

78,06 m | 4 pokoje | dom wolnostojący | Strażów Do sprzedaży oferuję wykończony i w pełni wyposażony dom jednorodzinny, położony w spokojnej części Strażowa, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeszów,małopolskie

669 000 zł210 m² 3 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyposażony dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 174 m2, do zamieszkania. Malowniczy Krzeszów, powiat suski, gmina Stryszawa. działka o powierzchni ok. 1400 m2, 5 dużych sypialni, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 650 000 zł197 m² 13 462,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 9 | Skrajny z największą działką | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 395 000 zł334 m² 4 182,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Wyjątkowa okazja! Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z warsztatem samochodowym położony w Kliniskach Nieruchomość o całkowitej powierzchni 333,52 m2, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł214 m² 6 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas dom W łochowie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w łochowie o powierzchni całkowitej 218m, a użytkowej 116 m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 210 000 zł132 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Nieruchomość z potencjałem: dom do generalnego remontu i wolnostojący garaż do wykorzystania lub rozbiórki, zależnie od Twojej wizji. Kluczowy atut? Duża działka, która daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

628 900 zł102 m² 6 196,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem na pelet. Bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Antoninów,mazowieckie

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc Osiedle nowoczesnych domów położone w miejscowości Antoninów, w otulinie lasu i z szybkim dojazdem do Warszawy. Co wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mickiewicza

Chełm,lubelskie

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom w Chełmie 60 m ul. Mickiewicza 34 Cena do negocjacji Szukasz niedrogiej nieruchomości z własną działką w centrum Chełma? Ta oferta to idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł91 m² 5 478,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom wolnostojący o powierzchni 91.08m2, usytuowane na 3,21 arowej działce. Budynki gotowe są do odbioru. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 799 000 zł1 313 m² 1 370,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:847 m²

Dzień dobry. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna: kamienica z potencjałem dochodowym w ścisłym centrum Inowrocławia przy ulicy Królowej Jadwigi z lokalami użytkowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołębia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Przestronny i wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, funkcjonalnego domu, który zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

456 000 zł120 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolna

Rybnik,śląskie

549 000 zł312 m² 3 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Rybniku, ul. Wolna przestrzeń, komfort i lokalizacja idealna dla rodziny. Najważniejsze atuty: - powierzchnia użytkowa: 156 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamień,pomorskie

379 000 zł123 m² 3 081,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

*Tylko u nas* *cena do negocjacji* Szukasz swojego miejsca do odpoczynku w pobliżu jeziora, a zarazem blisko Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

24 800 000 zł2 059 m² 12 045,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:904 m²

Historyczna kamienica z przełomu XIX i XX wieku zlokalizowana w Dolnym Sopocie tuż przy Dworcu Głównym w Sopocie i słynnym Monte Cassino Lokalizacja: sopot Dolny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

760 000 zł360 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:261 m²

Głogów, osiedle Chrobry, ul. Głowackiego, budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 290m2, sprzedam, 760 000 zł. Ze względu na lokalizację nieruchomość idealna pod inwestycję Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prynowo

Prynowo,warmińsko-mazurskie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 3.076m kw. Działka nie posiada ogrodzenia,.