dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

1 500 000 zł352 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom wolnostojący 352 m na dużej działce idealny dla rodzin lub inwestora! Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 352 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siedlecka

Strzała,mazowieckie

550 000 zł109 m² 5 045,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 051 m²

Dom z potencjałem i dużą działką Strzała, okolice Siedlec Na sprzedaż dom o powierzchni 109 m , położony w super lokalizacji miejscowość Strzała, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszana

Mszana,śląskie

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 451 m²

Tylko u nas! Dom na dużej działce w Mszanie. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m 2 , położony na dużej, niemal 35-arowej działce w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępa

Krępa,mazowieckie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

499 000 zł | sprzedaż | 85 m2 | połowa domu W zabudowie dwulokalowej | krępa | gm. Prażmów Została jedna połówka w sprzedaży- lewa, w stanie surowym. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pszenno,dolnośląskie

699 100 zł116 m² 6 026,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

W pszennie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 , z ogrodem o powierzchni ok 205m2. Stan deweloperski. Wewnątrz rozprowadzone ogrzewanie gazowe, instalacja wodna, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malinowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 299 000 zł169 m² 7 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Mam na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom wolnostojący, wykończony z materiałów klasy premium oraz z dbałością o każdy szczegół. Ponadto na posesji wybudowano garaż 36m2 + wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

1 999 900 zł168 m² 11 904,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nietuzinkowy segment w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej urokliwych i kameralnych części warszawskiego Wawra - Nadwiśle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorów,mazowieckie

1 790 000 zł250 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment w Komorowie przy ulicy Jaspisowej - przestronny, wygodny i z potencjałem do nadania wnętrzom własnego charakteru. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

970 000 zł162 m² 5 989,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do miejsca i od razu czujesz: to jest to? Tak właśnie działa ten dom w Aleksandrowie. On nie tylko ma ściany i dach on ma charakter. Serio. To dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:433 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w pożądanej dzielnicy Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu, spokoju oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

929 000 zł92 m² 10 096,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 699 999 zł210 m² 8 095,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w Wawrze - 210 m | 4 pokoje | działka 1000 m Oferuję na sprzedaż gotowy do zamieszkania, czteropokojowy dom wolnostojący z dużym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

1 710 000 zł214 m² 7 980,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2021 roku, położony w spokojnej i prestiżowej części Świlczy, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Lipiny

Lipiny,podkarpackie

1 990 000 zł362 m² 5 497,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną posiadłość położoną w miejscowości Lipiny, gm. Pilzno na działce o powierzchni ok. 28 ar. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hetmańska

Rybnik,śląskie

219 000 zł133 m² 1 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z cegły wybudowany około roku 1908. Wyjątkowa nieruchomość skierowana do osób szukających czegoś innego. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

729 000 zł100 m² 7 268,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Cena promocyjna na ten dom: 729 000 zł Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Królewskie Brzeziny

Królewskie Brzeziny,mazowieckie

1 499 000 zł234 m² 6 405,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Ogłoszenie prywatne - sprzedaż bezpośrednia Charakterystyka domu 234 m (177 m powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan bardzo dobry Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kęty

Kęty,małopolskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujacy nie płaci prowizji pośrednika! Nowoczesny dom parterowy w Kętach komfort, styl i spokój w jednym miejscu. Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu z ogrodem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m2 , położony przy ul. Białowieskiej 22 w Pułtusku, usytuowany na działce z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzepusa

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 230 000 zł203 m² 6 059,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom z ogrodem w prestiżowej dzielnicy Bytków Siemianowice Śląskie Wizualizacje zostały przygotowane przez chatgpt-5 jako inspiracja do aranżacji wnętrz, przedstawiająca możliwe kierunki ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowieckiego

Leszno,wielkopolskie

1 250 000 zł558 m² 2 240,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dwurodzinny dom o powierzchni 558 m , usytuowany na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 1918 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marszewo

Marszewo,wielkopolskie

695 000 zł131 m² 5 305,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Marszewie (gmina Kleczew) cisza, zieleń i przestrzeń blisko jezior i lasów Oferuję na sprzedaż komfortowy i zadbany dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

990 000 zł114 m² 8 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 137,49 m2 z ogrodem 150 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Wisła,śląskie

2 750 000 zł165 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 063 m²

Prezentujemy ekskluzywną posiadłość położoną w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Wisły, przy słynnej ulicy Spacerowej. Ta wyjątkowa nieruchomość, usytuowana na grani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba Spytkowska

Poręba Spytkowska,małopolskie

539 000 zł150 m² 3 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny w Porębie Spytkowskiej 9 arów działki, 3 kondygnacje, 7 pokoi, 2 garaże Lokalizacja: poręba Spytkowska, gm. Brzesko Powierzchnia działki: 9 arów (900 m ) Rok budowy: 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ławki

Ławki,mazowieckie

830 000 zł143 m² 5 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - wpłaty następują na rachunek powierniczy. - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rynek

Jarosław,podkarpackie

2 000 000 zł551 m² 3 631,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:389 m²

Oferta biznesowa - idealna do prowadzenia działalności hotelowej W skrócie: do sprzedania kamienica z przełomu XVIII i XIX wieku położona w pierwszym szeregu kamienic otaczających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

1 370 000 zł154 m² 8 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Zastanawiasz się nad przeprowadzką na wieś? Mam do sprzedania dom na wsi, w Krzeczynie (okolice Oleśnicy, 20 km od Wrocławia), pod lasem. Powierzchnia domu 154 m2 Parter - 76 m2 Salon - 19,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawlaczyka

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł150 m² 11 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni 149,88 m (powierzchnia użytkowa: 92,13 m ), zlokalizowany w spokojnej części Ursynowa, na zamkniętym osiedlu segmentów przy ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błękitna

Marki,mazowieckie

1 430 000 zł171 m² 8 362,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż segment środkowy znajdujący się w Markach przy ul. Błękitnej. Segment składa się z 3 poziomów: > parter: wiatrołap (2,34 m2), salon (26,26 m2), kuchnia (7,44 m2), wc (1,50 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

505 000 zł80 m² 6 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

590 000 zł109 m² 5 396,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia bardzo wygodnego z dużymi możliwościami aranżacyjnymi domu, potocznie zwanego ,klockiem" usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

2 395 000 zł226 m² 10 597,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykły komfortowy bliźniak na Ursynowie, na ul. Kuropatwy. Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 226m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząca

Wrząca,łódzkie

1 690 000 zł172 m² 9 825,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gotowy dom do wprowadzenia, by Twoje marzenia od razu miały adres. Nie musisz nic robić wystarczy przekroczyć próg, a ten nowoczesny dom otuli Cię świeżością i poczuciem, że właśnie.