dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 476 ogłoszeń

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom rodzinny z ogrodem - Częstochowa, grabówka Piętrowy dom wolnostojący - ok. 130 m (użytkowa) / ok. 200 m (całkowita) na działce 1000 m . Spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,90 m² 10 667,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Nowość! oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! lokalizacja: na sprzedaż dom całoroczny z dużą działką w malowniczej wsi Perlino. Perlino to spokojna, kaszubska wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który definiuje komfort, kulturę i folklor. W historycznej i spokojnej wsi Ługwałd, położonej 10km od serca.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł470 m² 4 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| do sprzedaży obiekt położony przy ul. Lokalnej na granicy Tychów i Bierunia. ( administracyjnie Bieruń) Działka pow ok 1600mkw. Na działce dom 4 kondygnacyjny - piwnice, oraz trzy piętra.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 215,55 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł217,20 m² 6 901,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Atuty: * 1,2 km do centrum handlowego; * 2,3 km do przystani; * 2,5 km do szkoły podstawowej; * 9 km do obwodnicy Trójmiasta; * 18 km do centrum Gdańska; * Pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł220 m² 3 181,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wygodny, ciepły i niedrogi w utrzymaniu dom jednorodzinny - połówka bliźniaka - 220 m2 w Pionkach. Powierzchnia całkowita to 220 m2 ze strychem, garażem i piwnicą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł153,16 m² 6 855,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Prezentujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o pow. 153,16 m 2 z garażem i dużym, narożnym ogrodem , położony w spokojnej lokalizacji w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 363 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni 200mkw., na działce o powierzchni 9363mkw. i budynkami gospodarczymi o powierzchni 630mkw. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł227 m² 11 008,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 227 m2 na działce 600 m2 na sprzedaż : Dla kogo: dla poszukujących gotowego domu do własnej aranżacji. : atuty: prosta, jasna bryła. Duże przeszklenia. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł124 m² 4 031,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dom parterowy w stanie surowym zamkniętym* w miejscowości Libidza gm. Kłobuck w powiecie kłobuckim, znajdujący się na inwestycji "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138,62 m² 3 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment skarajny prawy o powierzchni użytkowej 138,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:453 m²

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 453 mkw zabudowana niewielkim domem, segment typu bliźniak oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny wybudowany została na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł80 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego budownictwa w technologii stalowej. Firma działa na rynku od 25 lat, specjalizuje się w prefabrykowanych konstrukcjach stalowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie dwa wolne domy! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 134 m2 , pow. użytkowej 124,39 m2. Dom sprzedawany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł96,39 m² 11 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:491 m²

Pół domu z ogrodem | Przedmieście Oławskie | spokojna lokalizacja Na sprzedaż przestronny, samodzielny lokal mieszkalny stanowiący połowę domu wolnostojącego, położony na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Szukasz wygodnego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze atuty: lokalizacja: wesoła/stara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł101,10 m² 7 408,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Przedstawiam parter domu wolnostojącego typu willa w atrakcyjnej miejscowości Świeradów Zdrój. Jest to górska miejscowość wypoczynkowa położona dość wysoko (pomiędzy 450-710 metrem n.p.m.),.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł190 m² 2 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wały, gm. Brzeg Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł94,25 m² 7 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,25 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:283 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura kontur Nieruchomości. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Cieszynie, w okolicy ścisłego centrum miasta, w rejonie ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł142 m² 7 387,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Zambrowie przy ul. Konopnickiej 8 o powierzchni 142m2 posadowiony na działce o powierzchni 423m2, położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł164,45 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedaży kilkuletni dom w miejscowości Longinówka. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem Biura wgn. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł360,62 m² 2 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Budynek wolnostojący o powierzchni 360 m2 w Kaniczkach na działce o pow. 1987m2! Nieruchomość przygotowana pod organizowanie imprez okolicznościowych, urodzin, komunii, imprez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy posadowiony na widokowej działce w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Budynek w typie nowoczesnej stodoły;.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł155,20 m² 8 047,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Szukasz bazy z potencjałem, którą dostosujesz do swoich potrzeb w świetnie skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny we wsi Halickie blisko lasu, na osiedlu domów. Urządzony nowocześnie, idealny dla 4 os. rodziny. Dom nie wymaga żadnych nakładów, ogród ładnie zagospodarowany. Blisko przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł99,83 m² 6 661,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł201 m² 12 935,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowa nieruchomość inwestycyjna nowoczesny dom z trzema apartamentami Kórnik Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach, które szukają czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł75 m² 10 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom w cieniu jabłoniowego sadu - nowoczesna bryła, gotowy do odbioru. Ta kameralna przestrzeń oferuje wytchnienie od codziennego pośpiechu, wtapiając się naturalnie w pejzaż okolicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta sprzedaży domu w Goryniu k. Kisielic - Idealna nieruchomość z ogromnym potencjałem! Powierzchnia domu: 109,34 m Działka: 12 arów Budynek: 2-piętrowy, magazynowy z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze, kupuący nie pokrywa kosztów biura Na sprzedaż atrakcyjny domek letniskowy zbudowany zgodnie z wt2021 (jest możliwość zarejestrowania go jako.