dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siewierz,śląskie

265 000 zł213 m² 1 244,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym, położonego w spokojnej i malowniczej części Siewierza, przy ul. Kieleckiej. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łośno

Łośno,lubuskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Łośnie ok 2km do jeziora o pow. ok.130 m2 Usadowiony na działce o pow.ok. 30 arów.W domu na parterze duży salon z jadalnią, kuchnią, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

929 000 zł220 m² 4 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Oferta zarezerwowana oferta zarezerwowana oferta zarezerwowana oferta zarezerwowana Szukasz funkcjonalnego, solidnego domu z ogrodem w spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł89 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko sklepy, centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 500 000 zł152 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 039 000 zł128 m² 8 091,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Sprzedaż deweloperska. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Dom o powierzchni 129m 5 pokoi. Kanalizacja miejska. Atuty: prywatne osiedle Duży prywatny ogród 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 800 zł245 m² 7 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem - Papowo Osieki, gm. Łysomice Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 140 m położony na działce ok. 600 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł102 m² 7 862,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską usytuowaną w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w Jędrzychowie. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 249 900 zł240 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

579 500 zł80 m² 7 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeżynowa

Kępa,wielkopolskie

550 000 zł105 m² 5 222,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Odkryj swoją wymarzoną przestrzeń w malowniczej Kępie koło Szamotuł - nowoczesny i komfortowy bliźniak bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

5 490 000 zł550 m² 9 981,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Na sprzedaż oferuję przepiękną posiadłość w górach. W rejonie bardzo aktywnym turystycznie. Opis szczegółowy: nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnym, widokowym miejscu - dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 998 000 zł249 m² 5 765,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson oferuje: domy w zabudowie bliźniaczej z otaczającym terenem Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Teren ten zabudowany jest domami jednorodzinnymi. Mieszkańcy domu będą mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baniocha

Baniocha,mazowieckie

1 050 000 zł176 m² 5 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny i nowoczesny 5-pokojowy dom jednorodzinny z garażem zlokalizowany w Baniosze. Budynek wybudowany jest w zabudowie bliźniaczej - są to dwa odrębne domy, które dzieli 2 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzciana,podkarpackie

489 000 zł165 m² 2 970,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości na przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu z potencjałem w Trzcianie k. Rzeszowa. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

9 500 000 zł750 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja mieszkalno- komercyjna* Dom 120m * Lokal Użytkowy 185m* Działka 750m * Wola Justowska Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości mieszkalno-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Rakowa,łódzkie

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Jak to możliwe, że dom kosztuje 400 zł na miesiąc? Dawno, dawno temu (czyli w czasach, gdy gaz jeszcze nie przyprawiał o palpitacje serca), żyło sobie małżeństwo Zosia i Marian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł121 m² 9 870,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Rezerwacja oferty Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem +16,10m2 na działce o powierzchni 246,24m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

635 000 zł98 m² 6 482,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przy lesie! bez prowizj! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wojnowicach, gmina Czernica. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 789 900 zł207 m² 8 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Inwestycja na ukończeniu. Dostępny ostatni dom. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 207 m2 w Ruścu koło Nadarzyna na działce o powierzchni ok 955 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 999 000 zł480 m² 6 247,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:495 m²

Premium willa na sprzedaż | pogodno | szczecin 470 m luksusu 495 m działki Prestiżowa lokalizacja Rezydencja, która łączy prestiż, przestrzeń i potencjał inwestycyjny W sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 390 000 zł123 m² 11 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom modułowy w Osowcu, położony na pięknej działce o powierzchni 1000 m, tuż przy ścianie lasu. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

1 275 000 zł168 m² 7 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 168 m , położony na działce 459 m w Niepołomicach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł168 m² 6 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 168 m2, usytułowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 1500m2 w zielonej okolicy Osowca. Rozkład pomieszczeń : Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

1 100 000 zł157 m² 6 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej stan deweloperski tychy -czułów ul. Śląska budynek A Oferujemy dwa budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, 2- kondygnacyjne ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł135 m² 11 074,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na Warszawskiej Białołęce. I speak english nieruchomość Dom ma powierzchnię ok. 135m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rynek

Przyrów,śląskie

699 000 zł262 m² 2 667,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego Z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce. Do sprzedaży oferujemy nieruchomości w postaci przestronnego domu o powierzchni użytkowej mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Droga Kaszubska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza - Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borowe,śląskie

450 000 zł316 m² 1 424,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w stanie surowym, znajdującego się w miejscowości Borowe - nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malcanów

Malcanów,mazowieckie

600 000 zł145 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz ciszy i spokoju .ZADZWOŃ Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy Malcanowa. Świetny dojazd do Warszawy i Lublina nową obwodnicą. Budynek trzykondygnacyjny z 2025.