cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów
45 475 ogłoszeń
Od najnowszych
45 475 ogłoszeń
280 000 zł240 m² 1 166,67 zł/m²
499 000 zł150,03 m² 3 326 zł/m²
450 000 zł162 m² 2 777,78 zł/m²
420 000 zł136,50 m² 3 076,92 zł/m²
435 000 zł82 m² 5 304,88 zł/m²
1 880 000 zł251 m² 7 490,04 zł/m²
430 000 zł198 m² 2 171,72 zł/m²
2 285 000 zł210 m² 10 880,95 zł/m²
275 000 zł160 m² 1 718,75 zł/m²
1 470 000 zł398,01 m² 3 693,37 zł/m²
4 990 000 zł297 m² 16 801,35 zł/m²
360 000 zł128,47 m² 2 802,21 zł/m²
1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²
1 399 000 zł276 m² 5 068,84 zł/m²
1 199 000 zł158 m² 7 588,61 zł/m²
799 000 zł126,60 m² 6 311,22 zł/m²
2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²
790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²
3 299 000 zł308,96 m² 10 677,76 zł/m²
1 050 000 zł96 m² 10 937,50 zł/m²
132 000 zł20 m² 6 600 zł/m²
3 549 000 zł316,23 m² 11 222,84 zł/m²
1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²
530 000 zł86,50 m² 6 127,17 zł/m²
1 300 000 zł500 m² 2 798 zł/m²
350 000 zł500 m² 700 zł/m²
679 900 zł83 m² 8 191,57 zł/m²
1 500 000 zł172 m² 8 720,93 zł/m²
599 000 zł1 094 m² 547,53 zł/m²
2 399 000 zł240 m² 9 995,83 zł/m²
970 000 zł362 m² 2 679,56 zł/m²
3 800 000 zł280,80 m² 13 532,76 zł/m²
695 000 zł104 m² 6 683 zł/m²
1 599 000 zł486 m² 3 290,12 zł/m²
599 000 zł300 m² 0,20 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Domy
Włącz powiadomienia