dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grabiny

Grabiny,podkarpackie

479 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

729 000 zł127 m² 5 760,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przy lesie! wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 461 000 zł121 m² 12 074,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'monte 5_1153' z ceną: 792 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sylwerynów

Sylwerynów,łódzkie

350 000 zł165 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny wraz z zabudowaniami (stodoła, chlewnia, obora). Parter : letnia kuchnia, kotłownia, pokój 1 piętro : kuchnia, salon, łazienka 2 piętro : 3 pokoje, łazienka. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Okup Mały,łódzkie

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 625 m²

Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu z dużym potencjałem, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla dużej wielopokoleniowej rodziny bądź prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Ruszyła premium inwestycja deweloperska - nowy otok residence stand ard pod klucz - 8417zł/ m 0% pcc / 0% prowizji nowy otok residence to elegancka architektura, wysoki standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Grzybiany,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom 137 m w spokojnej okolicy Grzybiany k. Legnicy rezerwacja Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, przestrzeń i szybki dojazd do miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Istebna

Istebna,śląskie

1 700 000 zł116 m² 14 655,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 819 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 domy Z widokiem na góry | istebna złoty groń Marzysz o inwestycji, która łączy zachwycającą architekturę z realnym zyskiem? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:352 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie Z dopłatą Szukasz pomysłu na biznes? A może działasz już w branży turystycznej i chcesz powiększyć ofertę budując efekt skali? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł128 m² 12 062,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na sprzedaż na wrocławskim Ołtaszynie ul. Gałczyńskiego. Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej, willowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trąbki Wielkie,pomorskie

899 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'cienistki 4_1119' z ceną: 652 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

651 000 zł81 m² 8 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 10_1085' z ceną: 484 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Godzieszów

Godzieszów,dolnośląskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Godzieszów, gmina Nowogrodziec, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym sprzedam. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami, zgorzelec ul. Warszawska 11. Twoja nieruchomość jest naszą pasją!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Jagatowo,pomorskie

839 000 zł150 m² 5 605,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu wolnostojący dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 149,68 m , położony w miejscowości Jagatowo, gmina Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gnaty,mazowieckie

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Gnaty , gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Tematem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 121m2. Zakończona budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Łopuszna,małopolskie

1 300 000 zł285 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 574 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 285 m2 położony w miejscowości Łopuszna przy ul. Mickiewicza na działce o pow. 2574 m2 z widokiem na Tatry, która jest dużym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 700 000 zł226 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:233 m²

Kamienica z początku XX wieku - centrum Grodziska Mazowieckiego, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa kamienica z początku XX wieku, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 249 000 zł150 m² 8 328,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 149,96 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rulewo

Rulewo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł376 m² 1 301,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Ekonomówka przy pałacu w Rulewie - niepowtarzalna nieruchomość na sprzedaż! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową Ekonomówkę - dwukondygnacyjny budynek o historycznym charakterze, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

1 175 000 zł104 m² 11 298,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 705 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żory,śląskie

780 000 zł127 m² 6 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 041 353 zł83 m² 12 549,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Emmerson nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 84 m2 plus strych z przynależnym ogródkiem o powierzchni 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 479 590 zł171 m² 8 664,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Kamieńca Wrocławskiego - zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 170,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

1 890 000 zł261 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Nowodworcach - miejsca, które łączy nowoczesną technologię z klimatem podmiejskiej oazy. Ten świeżo wybudowany dom o powierzchni 261.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełżec

Bełżec,lubelskie

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten dom o powierzchni 140 m w Bełżcu to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i jednocześnie bliskości do centrum. Położony na początku bocznej ulicy, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Warszawa,mazowieckie

5 950 000 zł212 m² 28 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, skrajny segment, położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic Starego Mokotowa ulicy Antoniego Malczewskiego. To elegancki dom, w którym miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przetoczyno

Przetoczyno,pomorskie

946 000 zł98 m² 9 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'decyma 2_547' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł63 m² 3 180,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Koźmin Wielkopolski,wielkopolskie

1 450 000 zł218 m² 6 651,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Kontakt: : szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam naszą nową ofertę: a jest nią wyjątkowy dom wolnostojący na sprzedaż, położony w Koźminie Wielkopolskim. Jeśli marzycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 555 000 zł165 m² 9 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - głogów małopolski 165 m Orientalny styl | Naturalne materiały | Nowoczesne technologie | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Pabianice,łódzkie

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką - Pabianice, ul. Reymonta. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony blisko centrum miasta. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Na sprzedaż DOM KLASY PREMIUM w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turawa

Turawa,opolskie

839 000 zł139 m² 6 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom wg projektu archon "dom w Wisteriach Ver. 2" - Oaza spokoju blisko natury! (marszałki-Przysiółek Turawy) Lokalizacja Marzeń Na sprzedaż dom jednorodzinny, oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 999 999 zł331 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szarych Szeregów

Krosno,podkarpackie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Cena W dół O 40.000 ZŁ. Krosno | ul. Szarych Szeregów świetna lokalizacja bliźniak 150 m Z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mango

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł280 m² 15 021,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sierakowska

Łomianki,mazowieckie

1 790 000 zł212 m² 8 435,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Prezentujemy Państwu nietuzinkowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach. Elegancka bryła budynku usadowiona jest na dość sporej działce o powierzchni 1130 mkw, obsadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszkowo

Jaszkowo,wielkopolskie

799 000 zł107 m² 7 490,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji, zlokalizowanego wśród zieleni, tuż przy lesie? Przedstawiam ofertę sprzedaży parterowego wolnostojącego domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 106,67 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 333 333 zł179 m² 18 601,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij