dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 468 ogłoszeń

1 500 000 zł535 m² 2 803,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:379 m²

Dochodowy hotel na sprzedaż - Jastrzębia Góra Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - sprzedaż działającego od ponad 30 lat, kameralnego hotelu w prestiżowej lokalizacji Jastrzębiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł186 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży - dom parterowy z garażem w Kraszowicach, w otoczeniu zieleni i lasu, blisko Bolesławca 8 min jazdy samochodem ( 9 km ). Budynek oddany do użytkowania -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł160 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

tel.:   . Poszukujesz funkcjonalnego, piętrowego domu z ładną działką, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki zabudowane domem wolnostojącym oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni gruntu 83 ar, położoną w miejscowości Nowa Jabłona, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł136,49 m² 6 740,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł381 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom z niezależnym apartamentem, idealny dla 2 rodzin lub inwestycji Rumia, ul. Jagodowa obejrzyj filmik - portal ogranicza ilość zdjęć! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

994 900 zł392 m² 2 538,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom z dużą działką w Gruszowie, gm. Raciechowice lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Gruszów, w gminie Raciechowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Puck ul. Szkutnicza - (odległość ok. 1500 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), ok. 400 m od dworca pkp i pks, ok. 600 m od sklepów: Lidl i Biedronka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł189,56 m² 6 488,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Promocja Cenowa na Maj! z 1 300 000zł na 1 230 000zł - zrób rezerwację i wpłać 1% w Maju! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego segmentu pod Warszawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł88,50 m² 6 757,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł187,42 m² 9 017,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Dom w sercu Karkonoszy - wśród gór i natury Aplauz Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - dom w stanie podwyższonym deweloperskim przy ulicy Michałowickiej w Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:44 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 128 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Odry (gm. Czersk), w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł140 m² 4 592,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z początku lat 80., na przestronnej działce o powierzchni 3200 m . To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z dużym podwórkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący Z widokiem na ślężę , posadowiony na dużej działce , 2009 , stan do wykończenia Do sprzedaży pięknie położony, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł102 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży został już tylko ostatni dom w stanie deweloperskim w Pisarach. Powierzchni użytkowa 102 m nowoczesny i funkcjonalny projekt, idealny dla rodzin i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 204 m² 1 356,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Przemyśl, przedwojenne kamienice ul.PLAC LEGIONÓW, UL. Sowińskiego (tylko W naszym biurze) (poniżej wersja angielska i ukraińska) 2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł240 m² 4 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie szeregowej wykończony z największą starannością z wykorzystaniem materiałów klasy premium, z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Nowa cena Na sprzedaż dom wolnostojący w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom do generalnego remontu. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł326 m² 6 745,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 326m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni326 m , usytuowany nadziałce 2000 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80 m² 5 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury Wola Rafałowska Szukasz miejsca, w którym spokój natury spotyka się z nieograniczonymi możliwościami? Ta malownicza nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kobyłka, segment środkowy na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, wygrodzony ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C!.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł112 m² 10 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż środkowa szeregówka tylko w biurze In-Home | Osiedle Międzylesie, olmonty | 112 m + poddasze | Zamieszkaj blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich wygód - oto Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

! zarezerwowane! Dom z budynkiem gospodarczo-garażowym na 14 arowej działce w Żabnie! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 230 m , wybudowany w 1975 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł160,18 m² 3 489,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, a jednocześnie wyjątkowego domu wolnostojącego, jednopiętrowego gotowego do zamieszkania o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł127 m² 5 787,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   okazja! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej. Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł131 m² 6 870,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z możliwością własnej aranżacji niektórych pomieszczeń na etapie końcowym wykańczania budynku. Posiada kompletną dokumentację architektoniczną - spis treści załączony na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:296 m²

Nie straszne Ci remonty? Lubisz mieć możliwość aranżacji wg swojego gustu? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom o pow. 120 m2 położony na działce o pow.296 m2 w Słonowicach - 8.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż przestronny lokal w domu jednorodzinnym - centrum Wejherowa, ul. Rybacka Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w dwu lokalowym domu jednorodzinnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł761 m² 9 855,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwy pensjonat składający się Z 2 budynków zaledwie 400M od wyciagu na szrenicę. Przedstawiamy Państwu znakomicie prosperujący, prestiżowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Dom został wybudowany na pięknej 21 arowej działce położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł182,29 m² 5 842,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Na sprzedaż nietuzinkowy dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny lub jedna. [dom] Dom wybudowany z cegły w roku 2015, o powierzchni użytkowej 182,29 m2 składa się obecnie z 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowoczesny dom po całkowitej modernizacji w 2024 roku - 159 m | działka 2500 m | antresola | wysoki standard | Piaseczno (gm. Gniew) Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny po kompleksowej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł176 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 188 m²

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy - Solarniа Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany w Żółwinie. Działka ma powierzchnię 530 m2 Zielona, spokojna i cicha okolica. Stan deweloperski, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Nowa Iwiczna przy wewnętrznej prywatnej uliczce. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie! Działka o powierzchni 1250m2 zabudowana domem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł147 m² 8 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Oferta tylko i wyłącznie w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z garażem o łącznej powierzchni 147 m położony na działce 822 m Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Stan surowy zamknięty | Powierzchnia 93 m | Działka 5,19 ar | Rok budowy 2025 Na sprzedaż oferuję nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł93 m² 14 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom wolnostojący - Łódź Górna Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w spokojnej, zielonej części Łodzi, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł244,56 m² 32 707,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Emmerson prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 244 m2 w malowniczej miejscowości pod Krakowem (ochojno). Na pięknie zagospodarowanej 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł234 m² 1 816,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w chrostnik. Do nieruchomości prowadzi droga: ulica osiedlowa. Rodzaj domu: szeregowiec skrajny. Budynek jest rodzaju: dom.