dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Szczebrzeszyna przy ul. Targowej, z drugim wejściem od Placu Kościuszki. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł157 m² 10 509,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 157,5 m , znajdującego się w I etapie inwestycji Cichy Zakątek w Pęcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł157 m² 10 509,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł157 m² 10 509,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł109 m² 5 045,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie zapraszam do zakupu wspaniałego domu ,wykonanego w najwyższym standardzie, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Domy dubai prestige 144m2, to komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny stan surowy otwarty | działka 9 ar Poręba Spytkowska, woj. małopolskie. Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu Dom w Malinówkach.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł68 m² 2 352,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Dom z dużą działką w Kłobucku Działka ok. : 4200m2 Dom ok. : 68m2 -3 Pokoje - kuchnia - łazienka - kotłownia Idealna baza pod rozbudowę Dam budowany z cegły ocieplony Okna pcv Media :.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję Państwu kamienicę na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Tęczowa

Chorzów II Chorzów

848 022 zł139,02 m² 6 100 zł/m²

 

Stan domu:surowy zamknięty

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 26 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Tęczowa

Chorzów II Chorzów

764 610 zł139,02 m² 5 500 zł/m²

 

Stan domu:surowy zamknięty

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Tęczowa

Chorzów II Chorzów

834 120 zł139,02 m² 6 000 zł/m²

 

Stan domu:surowy zamknięty

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wyboru jeden z dwu domów w stanie deweloperskim, każdy na działce o powierzchni 7 arów. Projekt "dom w Trytomach" firmy Archon o powierzchni użytkowej 94 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł175,71 m² 7 961,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł162 m² 5 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 162m2 z garażem w bryle budynku oraz strychem. Domy położone są w Tajecinie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220,54 m² 4 076,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Poszukujesz gotowej inwestycji, którą wykończysz i zaaranżujesz według własnych upodobań, potrzeb oraz gustu? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem! Biuro Lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł600 m² 698,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:633 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu ofertę budynku gotowego do adaptacji, posadowionego na działce 633 m 2 o powierzchni 600 m 2. W nieruchomości znajduje się 65 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł115 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, położony na zagospodarowanej działce. Działka ma powierzchnię 60ar w tym 20ar działka przeznaczona pod zabudowę zgodnie z mpz, 13ar stanowi las, 1,5ar dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł143 m² 9 930,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł141,19 m² 8 145,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł141,20 m² 8 640,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

4 499 998 zł120 m² 37 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom dwurodzinny wybudowany w nowoczesnym stylu. Wnętrze oferuje funkcjonalny i dobrze zaprojektowany układ pomieszczeń. Wejścia główne zostały w praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł125 m² 11 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w Łomiankach Dolnych na kameralnym osiedlu. Dom wybudowany wg projektu "willa Julia 3". Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Na sprzedaż jeden z 8 segmentów nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej (powierzchnia 90 m2 każdy), realizowanego według projektu archon Dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł237,10 m² 6 537,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Radzymin, ul. Weteranów - dom wolnostojący 172,8 m | 5 pokoi | działka 1376 m | 2 kuchnie | garaż na 2 auta zobacz film I wirtualny spacer po nieruchomości! Opis krótki Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Planowane zakończenie budowy: czerwiec 2026 r. Nowoczesne domy w spokojnej okolicy pod Krakowem Mników, gm. Liszki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł458 m² 6 986,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:944 m²

Mam olbrzymi zaszczyt przedstawić jedyną w swoim rodzaju ofertę sprzedaży przepięknego domu, w którym można nie tylko mieszkać, ale również prowadzić działalność gospodarczą, który.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Mam zaszczyt przedstawić ofertę domu na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim, powiat Aleksandrów Kujawski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 100 m2. Wiatrołap ,przedpokój , wc z łazienką , kuchnia z piecem co na węgiel lub drewno, salon z kominkiem, drugi mały.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 000 zł220 m² 16 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w Starej Miłośnie, położony na dużej, naturalnej działce o powierzchni ponad 2200 m2. Nieruchomość wyróżnia się nietypową, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł81,50 m² 15 276,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż wyjątkowy trzypoziomowy apartament w zielonej części Warszawy - Wawer, osiedle Las przy ul. Borowieckiej. Wawer to spokojna, uporządkowana część miasta z przewagą niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł214 m² 5 135,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł600 m² 13 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

600 m2 | 5 sypialni | 4 łazienki | garaż na 4 samochody | klimatyzacja Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak