dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

870 000 zł82 m² 10 609,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Smolec, tuż pod Wrocław. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 998 000 zł220 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Biuro city Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny, wybudowany w technologii tradycyjnej, spełniający najwyższe standardy jakości i wymagań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce, 800m od stacji pkp. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

1 029 000 zł84 m² 12 488,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Rodzinny dom - funkcjonalność, wygoda i przestrzeń dla całej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mników

Mników,małopolskie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 140m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

1 049 285 zł105 m² 9 957,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Ślesin,wielkopolskie

659 000 zł140 m² 4 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Ślesin | 140 m | działka 3 ary | fotowoltaika | sauna i jacuzzi | 200 metrów od jeziora Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęg

Łęg,łódzkie

1 100 000 zł377 m² 2 917,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 965 m²

Dom w stanie surowym otwartym w okolicach Rzeczycy - z potencjałem do wykończenia według własnej wizji Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dosin

Dosin,mazowieckie

710 000 zł130 m² 5 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy w Dosinie Lokalizacja: dosin, gm. Serock, okolice Zalewu Zegrzyńskiego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 240 000 zł158 m² 7 852,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Chcesz mieszkać w pobliżu szkół i przedszkoli? Szukasz kameralnej inwestycji? Zależy Ci na spokoju? Mamy coś dla Ciebie! Inwestycja zrealizowana jako dwa dwulokalowe bliźniaki: dwa segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

340 000 zł138 m² 2 461,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Do sprzedaży pierwszy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony na kameralnym osiedlu Leśna Polana w malowniczej okolicy w Rakszawie w okazyjnej promocyjnej cenie 340 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierówka

Kędzierówka,mazowieckie

1 260 000 zł205 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Sprzedaż | 1 260 000 zł | dom wolnostojący | 204 m2 | kędzierówka | Gmina Prażmów rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białka

Białka,podkarpackie

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący 110 m | działka 13 arów | Białka k. Błażowej | bez prowizji, w imieniu właściciela prezentuję ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko W maklerze Na sprzedaż: dom wolnostojący w otoczeniu natury - Biały Bór k. Grudziądza Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 2020 roku, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

943 489 zł102 m² 9 213,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Marysin,mazowieckie

2 190 000 zł200 m² 10 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący przy ul. Strumykowej w Marysinie (gmina Lesznowola, ) o powierzchni 200m2, położony na przestronnej, 1000 metrowej zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Judy Tadeusza

Domaszczyn,dolnośląskie

999 999 zł91 m² 10 960,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony zaledwie 4 km od granic Wrocławia, w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 300 m2, znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Kaszubskiej - osiedle Wilkowyja. Nowy, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łoziska,mazowieckie

1 439 000 zł170 m² 8 443,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

1 439 000 zł | sprzedaż | 170,42 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | łoziska - lesznowola kameralna inwestycja! zakup bez pcc I bez prowizji agencji. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Mikorzyn, gmina Ślesin Rodzaj nieruchomości: dom podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania z osobnymi wejściami Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł121 m² 5 755,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Oferta Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny w miejscowości Wysoka. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania, w otoczeniu pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

117 975 zł198 m² 595,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:268 m²

Syndyk masy upadłości Jadwigi Pilich, sprzedaje udział 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Mińsk Mazowiecki ul. Józefa Piłsudskiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomy

Łomy,lubuskie

1 150 000 zł157 m² 7 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu, położonego we wsi Łomy, w samym sercu Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. Dom składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Kraśnicka

Lublin,lubelskie

2 100 000 zł690 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

To dom, który daje poczucie przestrzeni i swobody - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokie sufity, duże okna i otwarte widoki na zieleń sprawiają, że każdego dnia można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łosia

Białystok,podlaskie

1 290 000 zł168 m² 7 699,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 198,69 m , położony w Białymstoku, w dzielnicy Dojlidy, przy ul. Łosiej. Nieruchomość po przebudowie, gotowa do użytkowania. Propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 450 000 zł167 m² 8 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny Dom Parterowy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom parterowy łącznie o powierzchni ok.180 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Żółwina na działce o pow. 800 m2 Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 900 000 zł342 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł111 m² 6 921,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom 111 m z garażem i ogrodem gotowy na IV kw. 2025. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 balkony. Kameralne osiedle Słocina, bez pcc i prowizji. Cena 769 000 zł. Promocja trwa do końca Marca 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczyków

Katowice,śląskie

1 069 000 zł170 m² 6 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Cena: 1 069 000 zł Lokalizacja: katowice Podlesie, ul. Storczyków Powierzchnia użytkowa: 124 m Powierzchnia całkowita: ok. 170 m Powierzchnia działki: 275 m Liczba pokoi: 5 Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Amałowicza Tatara

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wprowadzenie Na sprzedaż część budynku, zawierający przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 140 m , znajdujące się w budynku wielorodzinnym przy ul. Tatara 18 w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł234 m² 6 419,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Twój nowy dom w sercu zielonego Wiczlina - idealny dla rodziny! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum Gdyni?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 549,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

933 000 zł128 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 pcc 0% prowizji - Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w nowoczesnej inwestycji, zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Wiślinka,pomorskie

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom bliźniaczy w spokojnej okolicy - Wiślinka, ul. Lawendowa Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny dom bliźniaczy o powierzchni 147 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

1 098 500 zł140 m² 7 830,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny dwulokalowy w spokojnej okolicy idealna inwestycja blisko Wrocławia / Miloszyce k. Jelcza-Laskowic / 17 arów / 140,29 m / Odbiór: koniec marca 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 163 630 zł113 m² 10 274,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Klient Prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Rezerwacja bajkowy dom W zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania Z garażem W bryle budynku oraz miejscami parkingowymi blisko terenów zielonych ( Przedstawione zdjęcia oddają.