dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący z harmonijnym połączeniem wnętrza i ogrodu gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodnym wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł239 m² 5 853,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 m²

Sprzedam dom z cegły wraz z zabudowaniami gospodarczymi, podwójnym garażem i ziemią rolną. Dom z mega potencjałem. Powierzchnia zabudowy domu: 239 m2. Łączna powierzchnia działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,82 m² 6 265,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście kupujący nie płaci pcc i prowizji I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł122 m² 7 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jeśli szukasz domu w cichej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa, to ta ALTERNATYWA jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz bazy wypadowej w Bieszczady lub miejsca, któremu nadasz drugie życie? Ta nieruchomość to idealne połączenie tradycji, doskonałej lokalizacji i szerokich możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł149,86 m² 10 669,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferuję Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Przylaszczkowej, warszawa, wawer, falenica, mazowieckie. Lokalizacja ta jest doskonała zarówno pod względem dojazdu do centrum Warszawy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162,80 m² 7 678,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 234,62 m2 użytkowej 162,78 m2, usadowiony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 11,64.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Siedlisko położone w miejscowości Nowy Lipsk, w otulinie Biebrzański Park Narodowy, bezpośrednio przy granicy lasu. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł110,33 m² 6 118,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Zapraszam do odkrycia przestronnego, 3-pokojowego dwulokalowego domu w sercu Paczkowa, przy ul. Ogrodowej. Lokal o powierzchni ponad 100 m znajduje się na piętrze domu typu kostka. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż klimatyczna kamienica z ogromnym potencjałem w samym sercu Łasku, o pow. około 120 m2, położona przy Placu 11 Listopada w świetnej, centralnej lokalizacji oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł82,50 m² 15 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:738 m²

Oferta sprzedaży 50% udziałów w domu Warszawa Targówek / Zacisze Na sprzedaż wyjątkowe 50% udziałów w domu jednorodzinnym położonym w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom "jak nowy" | Wysoki standard | Bezpośrednio | Ogród z automatem oferta prywatna biurom nieruchomości I pośrednikom dziękuję. Sprzedam bezpośrednio wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł98,59 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! bez pcc! bez czynszu! gotowe segmenty! Segment środkowy o powierzchni 98,59 m2 z ogródkiem o powierzchni 70 m2. Parter: - salon z aneksem kuchennym - 23,90 m2 - wc - 1,57.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł220 m² 2 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Na sprzedaż dom w Trybszu na sprzedaż. Twój dom twoje zasady. Dom w stanie do wykończenia daje ci indywidualne możliwości jego aranżacji. Funkcjonalny układ pomieszczeń oferuje przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł116,24 m² 5 411,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł447,84 m² 2 791,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Oferta sprzedaży budynku mieszkalno usługowego cena: 1250000zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna : budynek mieszkalno usługowy z dużym potencjałem dochodowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 005 m²

Polecamy Państwu ciekawą ofertę zakupu pięknej, kameralnej działki 40 ar, w części zabudowanej budynkiem mieszkalno- gospodarczym, malowniczo położonej wśród przepięknych lasów we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł268 m² 9 291,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Ursynowa. Ten przestronny, liczący 268 m skrajny segment z dużym 117m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Szukasz miejsca z potencjałem, przestrzenią i spokojem z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość w Dołhobyczowie może stać się zarówno wygodnym domem dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 260 000 zł216,50 m² 10 438,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Przedstawiam dom znajdujący się w otoczeniu sosnowego lasu w Łasku Kolumnie. Dom z 1957r o powierzchni 112 m2 z możliwością zagospodarowania poddasza, położony na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł147 m² 13 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147 m2 (po podłodze 164,30 m2) na działce 394 m2 położony po zachodniej stronie torów, przy bocznej wewnętrznej ulicy. Na parterze: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł129 m² 6 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowa inwestycja zawoja - przysłop Cena 879,000,00 zł - stan surowy zamknięty plus z ogrodzoną działką wraz z instalacjami. Dom wraz z działką kupują Państwo bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Terespolu przy ul. Elizy Orzeszkowej z dostępem do ul. Błotków, obejmująca działkę zabudowaną domem mieszkalnym wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł151 m² 7 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom, elizówka, 150m2, 20 ar działki Budynek: -4 pokoje + salon -151 powierzchni całkowitej (wraz z garażem) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki - okna.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł35 m² 14 142,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Kaszubach | 100 m od jeziora | działka 1000 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kaszub, idealna zarówno jako prywatna baza wypoczynkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2 z garażem oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się z 6 pokoi, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Nowa cena! Jeśli marzysz o tym, aby budzić się przy śpiewie ptaków i mieć las tuż za oknem , a jednocześnie cenisz szybki dojazd do miasta ten dom jest dla Ciebie. Kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł161 m² 6 770,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zachęcam Państwa do zakupu domu jednorodzinnego do totalnego remontu w super lokalizacji. Jeśli szukacie nieruchomości w sercu Poznania - na Ogrodach to jest propozycja dla Was! L O.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój Przedstawiamy ofertę nowo powstającego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł117 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, półtora-kondygnacyjnego o całkowitej pow. 177m2. Wybudowany na działce o pow. 600m2, położony w Toruniu - Wrzosy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł201,84 m² 5 945,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesne domy premium z panoramicznym widokiem | Rzeszotary pod Krakowem Kupując z nami nie płacisz prowizji ani dodatkowych kosztów W wyjątkowej, widokowej części Rzeszotar powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł136,36 m² 5 639,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Nowy etap! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż stylowy drewniany dom o powierzchni 150 m2, z olbrzymim potencjałem, położony w spokojnej dzielnicy Miasta Krosna. Nieruchomość mieści się na działce o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł114 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 na ogrodzonej działce w pięknej dolinie rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 870 000 zł147,09 m² 12 713,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położona w zielonej części Skotnik, przy granicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej funkcjonalna przestrzeń w świetnej lokalizacji Przedstawiamy ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w Świdnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 793 000 zł133 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność Dom do sprzedania w miejscowości Stryszawa Lokalizacja: stryszawa, rejon Przysłop, beskid Żywiecki - południowe zbocze góry Magurka. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący