dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 329 900 zł144 m² 9 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.144 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 990m2, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Skórzewo,wielkopolskie

1 899 000 zł241 m² 7 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Kupujacy nie placi prowizji Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący o pow. 240,9 m2, na działce o pow. 718,0 m2, położony w spokojnej, kameralnej części Skórzewa z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stanowice,dolnośląskie

670 000 zł127 m² 5 266,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny dwupoziomowy dom Z ogrodem I tarasem W przedsprzedaży za 650 000 zł Stanowice tylko 2 km od Oławy, 15 km od Wrocławia Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

748 000 zł160 m² 4 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

-> rezerwacja nieruchomości! tylko U nas! oferta na wyłączność! dom gotowy do zamieszkania! spokojna okolica! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jadamwola

Jadamwola,małopolskie

339 000 zł200 m² 1 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 377 m²

Na sprzedaż dom oraz budynek magazynowo-produkcyjny położone na ok. 94 ar działce w miejscowości Jadamwola, gmina Łukowica. W piwnicach mieści się garaż, kotłownia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

775 795 zł83 m² 9 363,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m , położony na kameralnym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Południowa

Długołęka,dolnośląskie

860 000 zł86 m² 9 953,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Długołęce przy ulicy Południowej. Kameralna inwestycja trzech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki i dom wolnostojący. Budowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł161 m² 8 064,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej | 161 m + ogród 80 m | Wiata na 2 auta | Gotowy do zamieszkania | Las Mokrzański Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kruszwicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

990 000 zł142 m² 6 994,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w Jeleniej Górze! Zaledwie 5 minut od Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Funkcjonalny, nowocześnie zaaranżowany segment w nowszym budownictwie położony w granicach miasta. Odległość do Placu Litewskiego 7,4km; około 5,5km do ch "felicity". Blisko obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przemysłowa

Brzeziny,świętokrzyskie

199 999 zł35 m² 5 714,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 1485 m znajdująca się w Brzezinach ul Przemysłowa Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Okazja! do końca marca cena tylko 750 000 zł. Nie zwlekaj z decyzją, zadzwoń już teraz i umów się na spotkanie. Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Babki

Babki,wielkopolskie

1 149 000 zł115 m² 9 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 115 m , położonego w miejscowości Babki, w otoczeniu zieleni i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł151 m² 14 524,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w standardzie Premium, z dbałością o każdy detal. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

8 200 000 zł244 m² 33 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich lokalizacji w Polsce, przy Placu Rybaków w Sopocie Dolnym, zaledwie krok od plaży i krótkim spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młyńczyska

Młyńczyska,małopolskie

360 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Naszą ofertę sprzedaży nieruchomości poszerzyliśmy o działkę z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Młyńczyska (gmina Łukowica - powiat limanowski). Teren częściowo płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł139 m² 8 786,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 220 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł240 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej pięknie położony przy cichej ulicy. Blisko do komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji. Przy domu klimatyczny duży ogród. Rozkład pomieszczeń parter: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

2 199 000 zł200 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakopane

Zakopane,małopolskie

588 000 zł50 m² 11 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dotyczy połówki budynku ( bliźniaka), w skład modułu wchodzi pokój dzienny, łazienka, aneks kuchenny i 2 sypialnie. Do każdego modułu jest osobna furtka i wyodrębniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł93 m² 7 015,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gotowy do odbioru! super lokalizacja! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen środkowy! promocyjna cena! Ostatnie 3 lokale! Cena sprzedaży : > 649 000,00 pln (działka 200m2) - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

259 000 zł80 m² 3 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż działka zabudowana, usytuowana przy drodze krajowej nr 87. Na działce stoi drewniany dom mieszkalny. Budynek, o niewielkiej powierzchni, który można wyremontować. Dzięki temu stworzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świniarsko

Świniarsko,małopolskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Zaledwie 5km od centrum Nowego Sącza. W spokojnej dzielnicy, o zabudowie jednorodzinnej znajduje się piękny dom o nowoczesnej bryle w stanie surowym. jeżeli chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł86 m² 9 732,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Domy gotowe do odbioru - ostatnie dostępne lokale pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 365 000 zł127 m² 10 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej J.2 zlokalizowany na Osiedlu Leśna Wola w Głogowie Małopolskim, z dogodnym dojazdem do Rzeszowa. Inwestycja realizowana jest etapami i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Soboklęszcz

Soboklęszcz,mazowieckie

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu dom - budynek rekreacji indywidualnej na sprzedaż zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w gminie Joniec. W pobliżu znajdują się lasy, rzeka, szkoła, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 112 zł142 m² 14 085,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Komfortowy bliźniak z ogrodem | Widawa | 141,35 m | działka 517 m Na sprzedaż elegancki, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny dom w Tucznawie, wybudowany w 1982 r o pow.mieszkalnej 126 m2,(całkowita 260 m2),położony na działce 697 m2. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luzino,pomorskie

649 000 zł147 m² 4 400,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Kinga C w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na dużej działce o powierzchni 1314 m . Budynek wolnostojący z wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawki

Żórawki,zachodniopomorskie

620 000 zł86 m² 7 175,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z warsztatem | Okolice Gryfina | cena podlega negocjacji Na sprzedaż dom w Żórawkach pod Gryfinem - po generalnym remoncie, z poddaszem do adaptacji oraz dużym, ogrzewanym warsztatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

1 100 000 zł117 m² 9 385,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom wolnostojący, parterowy na działce 1201m2 w Pliszczynie Część dzienna - wiatrołap - łazienka z wc (kabina prysznicowa) - salon z jadalnią i kuchnia - pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Terenia

Terenia,mazowieckie

770 000 zł80 m² 9 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Siedlisko (1,26 ha) z domem k. Podkowy Leśnej - cisza, natura, las - świetny dojazd do Warszawy Zapraszam do zakupu wyjątkowego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Terenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzierzążenko

Dzierzążenko,wielkopolskie

990 000 zł169 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł142 m² 10 506,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Prowizję kupującego pokrywa Sprzedający Na sprzedaż - ostatni dom w zabudowie bliźniaczej 141 m | Wrocław - Ołtaszyn , Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raczkowa

Raczkowa,podkarpackie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 080 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Raczkowa w gminie Sanok. Nieruchomość składa się z kompleksu trzech działek o łącznej powierzchni 8080 m zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł110 m² 12 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij