dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 185 000 zł180 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowa zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł92 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kraków,małopolskie

3 177 600 zł222 m² 14 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Wille miejskie księżycowa - kameralny luksus na klinach W krakowe Tylko 5 domów | Garaż w bryle budynku | Standard Premium | Winda na życzenie / Wszystkie Media / Blisko Centrum I Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 929 000 zł204 m² 9 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Piękny, słoneczny, przestronny dom zbudowany przez solidnego dewelopera przykładającego wagę do najlepszych materiałów i jakości wykonania. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł233 m² 3 214,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Jarzębinowej - osiedle Rokosowo. Ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł133 m² 9 001,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Froehlicha

Zabrze,śląskie

579 000 zł122 m² 4 763,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rezerwacja do 3.04.2026r.! Na sprzedaż tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88m2 z garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrzezino

Mrzezino,pomorskie

1 300 000 zł238 m² 5 462,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Okazały, piętrowy dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni 238 m2, posadowiony na działce o powierzchni 812 m2, w Mrzezinie gm. Puck. Atuty nieruchomości : - instalacja fotowoltaiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł93 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł138 m² 2 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 273 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z potencjałem i dodatkową działką w Ćmielowie. Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 137,8m2 + garaż i kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

949 900 zł133 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 490 000 zł152 m² 9 789,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

English below Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z segmentu premium położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Mokronosie Górnym miejsca gdzie luksus łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 270 000 zł187 m² 6 780,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zasobna

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - Radości. W sercu willowej, kameralnej Radości oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Lipków,mazowieckie

4 400 000 zł250 m² 17 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom smart w Lipkowie przy ul. Akacjowej 160 wyjątkowa jakość, prestiżowa lokalizacja, ponadczasowy design Na sprzedaż unikalny dom jednorodzinny położony w Lipkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 499 000 zł125 m² 11 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wyjątkowa Rezydencja w Pile na Koszycach - Luksusowy Dom z 2024 Roku nad Zalewem Koszyckim | W pełni umeblowany! cena do negocjacji! Marzysz o Życiu w Otoczeniu Luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sadkowo

Sadkowo,zachodniopomorskie

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Nieruchomość przy lesie zabudowana domkiem W M. Sadkowo, gm. Tychowo. Oferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości składającej się z działek nr 177/5, 177/6, 177/7, 177/8 i 177/9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakątek

Wiązowna,mazowieckie

1 239 000 zł146 m² 8 486,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy Zielony Zakątek w Wiązownie nowoczesne bliźniaki z dużymi ogrodami, idealne dla rodzin i osób pracujących w Warszawie. Tylko 4 lokale, każdy z działką ok. 600 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup bez dodatkowych kosztów: 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom bez żadnych opłat i wprowadź się od razu klucze czekają na Ciebie. Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

465 000 zł74 m² 6 282,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż nowe energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Dzierżoniów,dolnośląskie

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Przedstawiam Państwu ofertę Nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej ul. Wojciecha Kilara, dzierżoniów 939 000 zł | 120 m | 2024 rok | do negocjacji. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Szukasz domu swoich marzeń, w którym postawiono na przestrzeń, funkcjonalność i jakość wykonania - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 399 000 zł270 m² 8 885,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

2 399 000 zł | sprzedaż | dom- segment środkowy | 270 m2 | działka 304 m2 | józefosław Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom, z garażem dwustanowiskowym. Położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

1 474 000 zł250 m² 5 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny dom, położony w Okuniewie, tuż obok Sulejówka. Dom ma 16 lat, jest zadbany i można się do niego wprowadzić bez dodatkowych nakładów finansowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.