dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,małopolskie

800 000 zł124 m² 6 436,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji I 2% podatku pcc ___ emmerson prezentuje: "domy na Skale" to nowe osiedle domów jednorodzinnych w sercu Beskidu Wyspowego! Inwestycja położona na terenie gminy Dobra (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

599 000 zł196 m² 3 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z cegły o powierzchni użytkowej 196,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Kalisza na osiedlu Majków. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 025 000 zł108 m² 9 490,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w Zabierzowie. Dom nr E - Dom przedostatni - od wjazdu. Południowa ekspozycja i super widok na wysokie drzewa. Lokalizacja: zabierzów to ceniona lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płytnica

Płytnica,wielkopolskie

990 000 zł137 m² 7 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 224 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, z dużą pięknie zagospodarowaną działką o pow. 2.224 m2, w Płytnicy, powiat złotowski, gmina Tarnówka. Wieś położona przy trasie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przybyszowy

Przybyszowy,świętokrzyskie

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Budynek mieszkalny + budynek letniskowy 70 m/2 (całoroczny) Zamiana na Śląsk , resztę w rozmowie telefonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł129 m² 15 485,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,51 m2 z ogródkiem o powierzchni 354 m2, zlokalizowany w Krakowskiej Olszanicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 899 800 zł220 m² 8 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Stylowa nieruchomość Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o powierzchni ok. 180 m2 , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1 600 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Katowice,śląskie

1 430 000 zł149 m² 9 574,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:254 m²

Zamieszkaj w pięknym domu z historią na Giszowcu. Dom w stanie deweloperskim, po generalnym remoncie. Dom po kompleksowym, generalnym remoncie z użyciem najlepszej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy - 144,28 m , 5 pokoi, ogród | 1 050 000 zł teraz niższa cena ostatni segment Gotowy do odbioru | Wysoki standard | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława IV

Rzeszów,podkarpackie

1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Dom w zabudowie szeregowej 170m2 | 4 pokoje | Działka 3,05 ara | Rzeszów | ul. Władysława IV Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzowice

Charzowice,świętokrzyskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu, położonego w cichej miejscowości Charzowice, powiat kazimierski. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

419 000 zł107 m² 3 915,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Chcesz przestrzeni, otoczenia przyrody, ciszy i spokoju? Oto idealne miejsce dla Ciebie! K upujący nie płaci prowizji dla biura! Żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 380 000 zł164 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł123 m² 15 407,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Kraków-Tyniec:) Chciałabym zapoznać Państwa z wyjątkową ofertą domu z garażem w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej ok.123,32 m2 , zlokalizowanego w Tyńcu na 448 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

735 000 zł143 m² 5 130,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz domu, który łączy wysoki standard, funkcjonalność, nowoczesne technologie i bardzo dobrą lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł184 m² 7 603,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających nowoczesny design, komfort i perfekcyjne wykończenie Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie, zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Luksusowy dom parterowy, o wysokim standardzie, powierzchnia łączna 230 m2, położony na 18,5 arowej działce, usytuowany w dzielnicy - Czarnowąsy. Składa się z: - ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ukraińska

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Rodzinny bliźniak z ogrodem - wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja, opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni 135 m2, wybudowany w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 069 900 zł161 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł247 m² 22 285,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Avenue Estate przedstawia rezydencję klasy Premium w prestiżowej inwestycji Hampton Residence Wilanów - adres dla tych, którzy wybierają prywatność, architekturę z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marsa

Straszyn,pomorskie

2 550 000 zł224 m² 11 407,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim Monolit | Unikalna architektura | Ekologiczne rozwiązania | Wysoka jakość wykonania ***** opis inwestycji: osiedle domów Monolit to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

1 260 000 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Nowa, atrakcyjna oferta! Przedstawiamy piękne lokale w zabudowie szeregowej w poznańskiej dzielnicy Podolany - idealne miejsce dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielecka

Przemyśl,podkarpackie

900 000 zł134 m² 6 706,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Dom na sprzedaż przemyśl, ul. Sielecka Na sprzedaż w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony w Przemyślu, na przestronnej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł91 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Opole,opolskie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Opolu, w malowniczej dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomża,podlaskie

1 400 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Północ Łomża przedstawia! Marzysz o wygodnym domu z dużą działką w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

799 999 zł274 m² 2 915,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 3200 m . Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Długołęka,dolnośląskie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Kalina,śląskie

1 050 000 zł166 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Piękny ,wyjątkowy dom w województwie Śląskim prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;woj.śląskie,powiat Lubliniecki,gmina Herby,. Opis nieruchomości Przedmiotowa nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 048 000 zł153 m² 6 849,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem położony na działce o powierzchni 1686 m2 w cichej miejscowości z dojazdem do Szczecina w ciągu 15 minut, pomiędzy Szczecinem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Potrzebujesz spokoju i odpoczynku po ciężkim dniu? A może szukasz dużego wolnostojącego domu dla swojej rodziny, który również możesz przeznaczyć na funkcję mieszkalno - usługową? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

789 900 zł103 m² 7 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa. Dom o powierzchni ok.104 m2, usytuowany na ładnej działce ok. 460m2. dom nr.1 Nieruchomość w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł316 m² 3 955,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Rezerwacja Szukasz nieruchomości która daje więcej niż standardowy dom? Ta oferta to wyjątkowe połączenie komfortu życia przestrzeni oraz realnej możliwości inwestycyjnej Idealna zarówno dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakuby

Jakuby,warmińsko-mazurskie

299 000 zł145 m² 2 067,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Siedlisko z duszą na Mazurach - Jakuby, gmina Biała Piska Na sprzedaż wyjątkowe, stare poniemieckie siedlisko położone w miejscowości Jakuby , na terenie gminy Biała Piska - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radostków,śląskie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 750 m²

Jeżeli cenisz ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą - ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje dom położony w spokojnej okolicy Radostków, w gminie Mykanów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 072,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dobra , cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni i lasów zaledwie 13 km od centrum Szczecina , 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 980 000 zł161 m² 12 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kustronia

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł209 m² 8 103,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:448 m²

English below Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom z wydzielonymi 3 mieszkaniami w południowej części Krakowa - ul. Gen. Józefa Kustronia. Budynek - podstawowe informacje pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romantyczna

Walendów,mazowieckie

2 549 000 zł210 m² 12 149,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom parterowy I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Józefów,mazowieckie

3 750 000 zł226 m² 16 563,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowa rezydencja | las | smart home | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , położony na 1050 m działki w Ostoi.