dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m , położony w miejscowości Komarów Dolny, na działce o powierzchni 26 arów. Na posesji znajdują się dodatkowo: duża stodoła garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł86,20 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 486 000 zł114 m² 13 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Szukasz miejsca, gdzie biznes łączy się z pasją do natury? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 7,91 ha, położoną w malowniczym Cacowie (gm. Nagłowice, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł101 m² 9 594,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł277 m² 6 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z lokalem użytkowym (niezależny budynek wolnostojący), położny przy ul. Hemranowskiej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł222 m² 11 936,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Budynek z 1992 roku, wykonany z cegły (25 cm + 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł120 m² 9 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Przytulne Janki II to drugi etap kameralnego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej oraz bliźniaczej dwulokalowej, które zlokalizowane jest w podwarszawskich Jankach. Pierwszy etap osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł118 m² 9 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis inwestycji: osiedle Cynamonowe położone jest w cichej i malowniczej okolicy w podwarszawskim Podolszynie Nowym. Jest to urokliwe miejsce, które łączy ciszę i spokój życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł118 m² 9 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy komfortowe życie w otoczeniu natury z błyskawicznym dojazdem do Warszawy! Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 240 m , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 399 000 zł260 m² 9 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy wyjątkowy, nowo wybudowany dom o architekturze opartej na popularnym projekcie "riwiera 3", idealnie wkomponowany w otoczenie. Nieruchomość położona jest na przepięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe Osiedle Bliźniaków w Rembertowie wrzosowe pola Luksus i Wygoda w jednym miejscu. Z przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze osiedle, składające się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 000 zł92,44 m² 14 917,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom 96,96 m2 z dużym ogródkiem od strony zachodniej. Potrzebujesz przestrzeni na aktywności swoich dzieci? Masz psy i potrzebujesz miejsca gdzie mogą się wybiegać? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł77,92 m² 6 018,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny usytuowany na przestronnej 28 arowej działce położony w Bobrowej (gmina Żyraków).Budynek z 1972 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140,50 m² 8 896,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

NA sprzedaż środkowy segment Z dużym ogródkiem W skierdach przy ul. Puszczyka 27 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia użytkowa: 140,50 m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł265 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro wyjątkowy dom pod lasem komfort, natura I potencjał (trzebinia, osiedle gaj) Cena: 999.999 PLN Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł366 m² 6 693,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

NA sprzedaż przestronny parterowy dom Z poddaszem użytkowym W chyliczkach pod piasecznem oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 366 m2 Powierzchnia działki: 1 383.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł540 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji położonej w Janowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł550 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:825 m²

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Z przyjemnością oferujemy państwu wyjątkowo atrakcyjną kamienicę w centrum Zatora położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł80 m² 18 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:614 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty inwestycyjnej - drewnianej chaty położonej w ścisłym centrum Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł170 m² 5 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam dom z możliwością podziału na dwulokalowy + poddasze użytkowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150,39 m² 3 584,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 150,39 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Szukasz miejsca z klimatem, widokiem i potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż klimatyczny, stuletni.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł191 m² 2 748,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 786 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:505 m²

Agentka prowadząca:anna kozioł po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Bielsko Biała, ul Norwida Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim dostępem do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł226 m² 3 092,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł301 m² 4 451,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 195 m²

Agentka prowadząca:anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro To jest oferta typu multipotencjał. Nieruchomość w Górkach Wielkich przy ulicy Barujec nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Agentka prowadząca:anna kozioł po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, 4 pokojowy o powierzchni 130 mkw. posadowiony na.