dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 700 000 zł388,87 m² 6 943,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowo-produkcyjny w Dziwnowie. Budynek o powierzchni całkowitej 388,87 m2. usytuowany na działce o powierzchni 719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Dom typu M znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Do mieszkania prowadzi indywidualna, wewnętrzna klatka schodowa. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Dom typu M znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Do mieszkania prowadzi indywidualna, wewnętrzna klatka schodowa. Dom posiada ogród o pow. od 56 m2 do 71 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,81 m² 10 685,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł186 m² 4 247,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Topowa lokalizacja w centrum Rytwian! Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, przestronny dom położony w najbardziej pożądanej części Rytwian, w centrum miejscowości w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł140 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć z dala od zgiełku miasta zachowując przy tym pełną prywatność? A może dużego kawałka ziemi i przestrzeni dla siebie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł84 m² 10 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni dom na sprzedaż! 5pok , 2 miejsca postojowe, działka 300m2- oddany do użytku. Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 83,5 m , położony na działce około 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

780 000 zł113,51 m² 6 871,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł241 m² 5 477,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

| funkcjonalny dom 40 min od Warszawy 1520 m działki, wolnostojący, blisko natury | Wprowadzenie Przedstawiamy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 241 m idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł137 m² 10 109,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Krakowem (cianowice, gm. Skała) Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny, który będzie oddany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł183 m² 8 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w cichej i zielonej okolicy Gdyni-Pogórze, przy ulicy Żeliwnej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 133 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Augustowskiej 1 w Grodzisku Mazowieckiem. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł97,18 m² 13 366,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej miejscowości Smolec idealny wybór dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł485,74 m² 10 272,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Cena sprzedaży nieruchomości: 4 990 000 zł Szacowane koszty modernizacji (capex): 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł148,15 m² 12 487,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

5-pokojowy dom z garażem i ogrodem, zlokalizowany przy ul. Żywicznej 31 w Warszawie. O inwestycji Zamieszkaj na kameralnym Osiedlu Żywiczna zespole 12 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł165 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Zmiana ceny! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,05 m² 10 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł215 m² 7 669,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż solidny, podpiwniczony dom z lat 60-tych z ogrodem , położony na nachylonej działce w malowniczej miejscowości Chmielnik (powiat kielecki ). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł229 m² 3 842,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł85 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 85,31 metra kwadratowego , zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 56 (łazy, k. Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł95 m² 13 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

(bezpośrednio) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na wyjątkowym osiedlu (to tutaj kręcony jest serial ). Powierzchnia domu: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł129,93 m² 10 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

| oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego | Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Strzecha z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego, usytuowanego na urokliwej działce o powierzchni 8 arów. To idealne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia dom jednorodzinny w odległości 11 km od Krakowa, w zielonej nadwiślańskiej okolicy, gmina Skawina - miejscowość Pozowice - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł140,50 m² 6 967,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

| zakup od dewelopera - brak podatku pcc Prezentujemy Państwu komfortowe, energooszczędne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej okolicy zaledwie 15 km na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

27 999 zł48 m² 583,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy nowoczesne konstrukcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowe domy wolnostojące w Giebułtowie 5 pokoi, 113,8 m , działka 4,4arów Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domów wolnostojących w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł147 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dobre nieruchomości polecają nowoczesny dom pięknie położony w wygodnych i przyjaznych Przyłękach. Nowoczesny dom wolno stojący o pow. około 150m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł404 m² 4 925,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18