dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

954 000 zł225 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 225 m2 zlokalizowany w spokojnej i widokowej części Pogrzebienia. Nieruchomość posadowiona jest na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł129 m² 7 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 129 m na sprzedaż Żelechów Spokojna okolica, działka 650 m , nowy dom z odbiorem w III kwartale 2026 r. Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł188 m² 6 377,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Józefowie. Dom o powierzchni 188,31 m2. Budowany z projektu Igo 3. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł125,50 m² 5 729,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wyjątkowy, 5-pokojowy segment z ogródkiem Radzymin, ul. Korczaka! Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu dla rodziny, w spokojnej i zielonej okolicy, z błyskawicznym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł134 m² 10 514,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej 134 m | Raszyn Nowe Grocholice Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł137,50 m² 12 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:753 m²

Numer oferty w biurze 6851 Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 137,5 m2, zabudowy 113,4 m2 posadowiony na działce o powierzchni 753 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł114,30 m² 7 786,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł127,15 m² 7 856,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem. Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł105,09 m² 6 660,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najważniejsze informacje: - dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją, - około 100 m2 - parterowy, - blisko lasu, - duża działka, - piękne zielone tereny. ***więcej podobnych ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:58 000 m²

Oferta sprzedaży gospodarstwa rolnego z domem i budynkami gospodarczymi położonego w okolicach Wodzierad, w cichym i spokojnym miejscu Dom 3 kondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,47 m² 6 141,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , z prywatnym ogrodem, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 442 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Borówki w powiecie rzeszowskim (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł363,20 m² 715,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu w stanie surowym otwartym znajdującego się w Bartniczce w Powiecie Brodnickim. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 4800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 145m2. Posadowiony na działce 700m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł179 m² 4 078,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na granicy Gdyni Pogórze oraz miejscowości Pogórze - powiat pucki, gmina Kosakowo. Świetna lokalizacja idealne połączenie Z gdynią- miejska komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem o powierzchni użytkowej ok.300m2, a całkowitej ok 550m2 w Luzinie przy ulicy Ofiar Stutthofu. Działka o powierzchni 1949m2, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł363 m² 10 991,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Prezentuję wyjątkową rezydencja położona na pięknie zagospodarowanej dużej działce. Luksusowo wykończony solidnie zbudowany ponadczasowy klasyczny dom. Lokalizacja Rezydencja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł131 m² 6 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 131 m2 dom + działka 384 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł197,53 m² 3 543,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł70 m² 21 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 000 m²

Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządowa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do obejrzenia świetnie zlokalizowanego domu w Swarzędzu przy ul. Kwiatowej. Przestrzeń z potencjałem może być idealną propozycją do podziału i pod wynajem lub zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ustroń- zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 130 m2 z zagospodarowaną działką 4ar. Nieruchomość idealna do zamieszkania oraz wynajmu. Budynek składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł118,20 m² 7 613,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł198 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| nieruchomość położona jest w gminie Czosnów, we wsi Jesionka. Na 800m2 działce jest wolnostojący dom, z użytkowym poddaszem. Jest tani w eksploatacji i energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł166 m² 8 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 166 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1000 m2, znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Rozłożysty, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorze Zemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek: - 170 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł55,98 m² 7 681,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Apartamenty Całoroczne w Wieleniu Zaobrzańskim Zakup bezpośrednio od dewelopera nie płacisz prowizji i podatku pcc! Lokalizacja Oferujemy nowoczesne domki całoroczne położone.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł470 m² 16 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Cena podlega negocjacji + elastyczne warunki zakupu Cena 82000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i atrakcyjnej części Konina, przy ul. Stokrotkowej. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł96 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne energooszczędne domy blisko miasta Do sprzedania piękne, nowoczesne i rozkładowe domy w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia jednej połowy domu - 95-96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 190m2 na działce 538m2 w Jeleniej Górze 5 pokoi parter: wiatrołap, hol, duży salon z aneksem kuchennym, jadalnia z oryginalnym pięknym kominkiem 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł107,17 m² 8 295,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu. Cena dotyczy 1 domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Zapraszam do zakupu. Funkcjonalny, elegancki dom wolnostojący o powierzchni 270 m2. Posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1023 m2 w centrum Łomianek. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Dom pod inwestycje 408m2 użytkowa działka 2250m2 Bukowina Tatrzańska. Lokalizacja: bukowina Tatrzańska - w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Podhala. To teren o wyjątkowych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana niedużym budynkiem mieszkalnym położona na obrzeżach Ręczna - przy ulicy Spółdzielczej. W skład nieruchomości wchodzi murowany, parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²