dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowo

Osowo,pomorskie

250 000 zł145 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Woj. Pomorskie Osowo k/ Kępic, 39 km od Słupska dom piętrowy 150 m 2, budynek gospodarczy, media i 8,5 h ziemi wokół, na skraju wsi, przy lesie, blisko drogi sprzedam. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stolarska

Krzeszów,podkarpackie

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jest wykończony, nigdy nie był zamieszkany, podłogi, schody, okna drewniane, dwa rodzaje ogrzewania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Szor

Stary Szor,podlaskie

335 000 zł160 m² 2 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Kuchnia otwarta przy salonie. Meble wraz zabudową agd ( zmywarka, piekarnik elektryczny, okap).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:709 m²

Domy Nadarzyn. Bardzo ładny, funkcjonalny dom wolno stojący w pobliżu Centrum Nadarzyna położony na słonecznej działce wśród zabudowy jednorodzinnej. Dom został wybudowany w 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Sady

Stare Sady,warmińsko-mazurskie

4 400 000 zł350 m² 12 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

siedlisko: pow. 1.5ha ogrodzone- płot mur+deska, brama na pilota budynek główny pow. ok 350 m. kw. -piwnice: magazyn oleju opałowego, kotłownia,pralnia z łazienka, spiżarnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierzbin-Kolonia

Dzierzbin-Kolonia,wielkopolskie

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość 0,22 ha , dom 70 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranówek

Baranówek,świętokrzyskie

90 000 zł60 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Sprzedam dom na działce 7200m również budynki gospodarcze murowane stodoła drewniana.Działka przy drodze asfaltowej, do miejscowości gminnej 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,wielkopolskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom z garażem i budynkiem gospodarczym. Działka pod domem 1400m2 + 3000m2 ziemi. Dom położony jest we wsi Przyłęki niedaleko Trzcianki. Kontakt;   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dzialka narozna z dwoma wiazdami.B.dobra lokalizacja: 200m do obwodnicy trojmiejskiej,50m do przystanku autobusowego i kosciola, blisko szkola i sklepy. W piwnicy biuro i 65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaskrów

Jaskrów,śląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Sprzedam nowo budowany dom. Aktualnie (2010) wykańczany - stan deweloperski, a w przypadku kuchni - "pod klucz" - włącznie z bardzo dobrymi meblami. Dom budowany dla własnych celów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Białobrzegi,mazowieckie

385 000 zł207 m² 1 859,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:486 m²

W ciągłej eksploatacji dom wybudowany w latach 80-tych, położony w atrakcyjnej części dzielnicy domków jednorodzinnych, przy głównej ulicy.Dwie bramy wjazdowe na posesję. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąchocka

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam. Mam do zaoferowania piękny duży dom na Saskiej Kępie. Jest w stanie idealnym do wprowadzenia się. Na podłogach marmur, w pokojach wykładzina, schody również marmurowe z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pilnie dom Warszawa-włochy, 7 km od Pałacu kultury. Dom oddany do użyku 1998 roku. Powierzchnia całkowita 230m2, powierzchnia dzialki 220m. Wymaga odmalowania i cyklinowania podłóg.W srodku parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Pilzno,podkarpackie

250 000 zł260 m² 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

kontakt o kazdej porze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Straszydle

Straszydle,podkarpackie

70 000 zł70 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Urokliwy zakątek przy lesie w cichej i spokojnej okolicy z daleka od miejskiego zgiełku. Dom z bali drewnianych na 44- arowej działce, położony na wzgórzu z którego są piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

622 000 zł180 m² 3 455,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości Milanówek domy. 1/2 bliźniaka w Milanówku w stanie deweloperskim, z rozprowadzonymi przyłączami, alarmem i wykonaną elewacją oraz wylewkami i tynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Korsze

Korsze,warmińsko-mazurskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom położony jest na działce o powierzchni 1030 m2 w miejscowości Korsze, oddalonej o 20 km od Kętrzyna. Na tyłach domu znajduje się malowniczy sad, idealny na popołudniowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Jabłów,dolnośląskie

250 000 zł147 m² 1 700,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Budynek piętrowy z piwnicą i strychem. wykonany w technologi tradycyjnej,fundamenty kamienne,ściany z cegieł ceramicznych.Drewniane schody,dach dwuspadowy,pokrycie dachówki cementowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Terespolska

Nowy Konik,mazowieckie

625 000 zł189 m² 3 306,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Sprzedam pół bliźniaka pod Warszawą miejscowość Nowy Konik. Dom 189 m2, działka 713 m2. Na dole duży salon z pięknym kominkiem z kamienia polnego i wyjściem na taras, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morawy Wielkie

Morawy Wielkie,mazowieckie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 731 m²

Działka na wsi typu kolonia, na uboczu, na trasie W-wa Szczytno, 110 km od Ww-wy, ogrodzona siatką na podmurówce, częsciowo zagospodarowana. Wokół lasy. Cicha i bezpieczna okolica. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koło

Koło,wielkopolskie

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

więcej informacji oraz zdjecia na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 351 m²

Nieruchomość położona w miejscowości turystycznej,atrakcyjna widokowo. Dom 2-piętrowy, na parterze garaż,kotłownia oraz trzy pokoiki wraz korytarzem, komunikacja(wejście na piętro). 1piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościuszki

Dębno,zachodniopomorskie

620 000 zł300 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom na sprzedaż, położony w pięknej okolicy. Budowe domu zakończono w 2003 roku. W domu jest 6 pokoi, na pierwszym piętrze salon z aneksem kuchennym, mały pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielenko Gryfińskie

Mielenko Gryfińskie,zachodniopomorskie

305 000 zł150 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Mamy przyjemnośc zaprezentować Państwu dom wolnostojący - 12 km od Gryfina. Działka o powierzchni ok.292 m2, dom o powierzchni całkowitej 150 m2,uzytkowej 102,9 m2.Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Opoczno,łódzkie

450 000 zł284 m² 1 584,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Budynek oddany do użytku w 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

980 000 zł193 m² 5 077,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piętrowy, wolnostojący dom z 2003 roku w miejscowości Cierpice. Na parterze domu mieści się przestronny salon (50m2) oraz kuchnia ze spiżarnią (12m2+3m2) i łazienka(3,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podlesie

Katowice,śląskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Polecamy dom wolnostojący W katowicach-podlesie! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący w Katowicach-Podlesie. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Bardzo dobre sąsiedztwo okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł249 m² 1 367,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Budynek mieszkalny z dobudowanym garażem, według projektu dp Makowo (został poszerzony). Budynek ocieplony i w całości ogrodzony, rozprowadzona instalacja elektryczna. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trakcyjna

Toruń,kujawsko-pomorskie

615 000 zł220 m² 2 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:667 m²

Parter-przedpokoj z wbudowana szafa typu,Komandor,Aneks kuchenny umeblowany polaczony duzym holem z jadalnia i salonem.Lazienka.Pietro-4 pokoje,zabudowa szaf typu ,Komandor,i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olszówka

Szewna,świętokrzyskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Aktualnie działka wynosi 3000m kw. w tym sad czeresniowy. Możliwość zmniejszenia wymiaru działki. Możliwość adaptacji poddasza, rozbudowy, przebudowy.Cena do negocjacji. Pilne z powodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wczasowa

Nowy Dębiec,wielkopolskie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:361 m²

Domek całoroczny ocieplony z dużym tarasem. Składający się z salonu z kominkiem, aneksu kuchennego, łazienki i 2 sypialni. Prąd, kanalizacja,telefon, klimatyzator, tv-sat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kotlarka

Kotlarka,mazowieckie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom wraz z gospodarstwem o rozmiarach 3,5 ha. Dom wykończony w połowie (dwa pokoje do wykończenia), usytuowany w ładnej, cichej okolicy. W cenę wliczone są budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Kiełcz,lubuskie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam Dom poniemiecki 180m po remoncie z budynkami gospodarczymi, sadem na działce 19 arowej. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcelin

Marcelin,zachodniopomorskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w miejscowości Marcelin około 1 km od Szczecinka. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni całkowitej około 160 m kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

1 200 000 zł560 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam piękny dom w grójcu. całkowita powierzchnia domu,basenu,garażu i magazynów to 560m2 a sam dom to 260m2.dom wybudowany w wysokim standarcie basen zabudowany , podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Jaworzno,śląskie

290 000 zł1 258 m² 230,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Budynek parterowy, składający się z II części mieszkalnych I część: -dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, ganek II część: -pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

625 000 zł140 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Dom po generalnym remoncie. Wykończenie wnętrz w bardzo wysokim standardzie. Dom połozony w przepięknej lokalizacjii przy lesie. Nowy dach, ocieplenie oraz elewacja. Nowe ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

399 000 zł770 m² 518,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Oławie k/wrocławia, ocieplony, na dużej działce rzemieślniczo-budowlanej za Odrą (dom bez odbiorów ale oczywiście z pozwoleniem na budowę, aktem notarialnym i projektami). Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnica

Rożnica,świętokrzyskie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom (120m2, jednopiętrowy) + zabudowania gospodarcze + działka na której są wybudowane.Położenie : Rożnica koło Sędziszowa. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:405 m²

Elegancki dwupoziomowy dom wolnostojący, cały podpiwniczony z garażem. Wyższy poziom to 3 sypialnie z łazienką, niższy - słoneczny i obszerny salon z aneksem jadalnym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowiny

Nowiny,lubelskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 529 m²

Dom wypoczynkowy(ocieplony), całoroczny z działka w gminie Susiec, pow. Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie. Działka wraz z domkiem położona jest nad rzeczką Sopot (na długości ponad 100.